|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
bet365 na 100% nie będzie zamykał kont ani ograniczał gry. bet365 jest jednym z bardzo nielicznych bukmacherow, do ktorych mozna sie jeszcze zalogowac z francuskiego IP. Nie ma jednak rejestracji dla Francuzow, a istniejace konta zlikwidowano. Obcokrajowcow poproszono o weryfikacje. Reszta stron nie wyswietla sie wcale, badz przekierowujuja np. na betclic.fr Nie wiem jakich argumentow uzyla Republika wobec bukow , ale w przeciagu pol roku od wejscia nowego prawa bylo po herbacie.  A jak sobie radzą Francuzi ? Jak wygląda wykazanie przed bukiem, że nie jest się rezydentem Francji, mając francuski paszport i francuski ID ? To jest oczywiście zależne od kraju rezydencji, ale jakieś przykłady pewnie znasz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Pijarowsko Kaplica popełnił błąd podnosząc rekawiec rzuconą przez Zibiego Dodatkowo odpisał w niecałe 24 h stekiem jeszcze gorszych bzdetów niz poprzednio Dalszy ciag może byc jeszcze ciekawszy  Jest śmiesznie, ale paradoksalnie Kapica zrobił, według mnie, najlepszy ruch, jaki mógł zrobić. Zwrócił się bezpośrednio do Bońka i ten teraz ma trzy wyjścia. Albo dalej będzie mówił o Kapicy w 3 osobie, albo zwróci się też bezpośrednio do Kapicy ( zakładam, że wtedy zmieni troszkę ton), albo w ogóle oleje dalszą polemikę. Może być ciekawie  to jednak był strzał w Kaplicowe kolano jak już zabrał sie za polemikę mogł rzucic faktami typu załozenie Jego ustawy to 52 mln zysków z buków internetowych w 2011 roku i porównać to ze 100 mln euro podanymi przez Bońka podejrzewam,że Zibi w kolejnej odsłonie sypnie liczbami jeszcze raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Pijarowsko Kaplica popełnił błąd podnosząc rekawiec rzuconą przez Zibiego Dodatkowo odpisał w niecałe 24 h stekiem jeszcze gorszych bzdetów niz poprzednio Dalszy ciag może byc jeszcze ciekawszy  Jest śmiesznie, ale paradoksalnie Kapica zrobił, według mnie, najlepszy ruch, jaki mógł zrobić. Zwrócił się bezpośrednio do Bońka i ten teraz ma trzy wyjścia. Albo dalej będzie mówił o Kapicy w 3 osobie, albo zwróci się też bezpośrednio do Kapicy ( zakładam, że wtedy zmieni troszkę ton), albo w ogóle oleje dalszą polemikę. Może być ciekawie  to jednak był strzał w Kaplicowe kolano jak już zabrał sie za polemikę mogł rzucic faktami typu załozenie Jego ustawy to 52 mln zysków z buków internetowych w 2011 roku i porównać to ze 100 mln euro podanymi przez Bońka podejrzewam,że Zibi w kolejnej odsłonie sypnie liczbami jeszcze raz  Ale nie o fakty tu chodzi, tylko o wizerunek. Kapica odpowie tym co zwykle, że pieniądze nie są najważniejsze, bo trzeba chronić obywatela, wbrew jego woli nawet, szczególnie wbrew jego woli, bo nie wie, co czyni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2006
Posty: 43 |
Czy ktoras partia spoza swin u koryta wypowiadala sie o sensownosci tej ustawy? Mowicie o po, pis, sld, psl... a czy jakakolwiek inna partia wypowiedziala sie na ten temat? Wiem, że JKM jest mocno niezadowolony sytuacja pokerowa, ale tylko tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ale nie o fakty tu chodzi, tylko o wizerunek. Kapica odpowie tym co zwykle, że pieniądze nie są najważniejsze, bo trzeba chronić obywatela, wbrew jego woli nawet, szczególnie wbrew jego woli, bo nie wie, co czyni  już sam fakt,że wiceminister finansów tłumaczy sie na łamach prasy jakiemuś blogerowi jest strzałem w stope i z pewnością nie przysłuzy sie dobrze ministrowi w myśl zasady :"tylko winni sie tłumaczą"  zdecydowanie lepszym ruchem byłoby zaproszenie Bońka do Siebie na dyskusje ale Kaplica jak zwykle dał dupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Ale nie o fakty tu chodzi, tylko o wizerunek. Kapica odpowie tym co zwykle, że pieniądze nie są najważniejsze, bo trzeba chronić obywatela, wbrew jego woli nawet, szczególnie wbrew jego woli, bo nie wie, co czyni  już sam fakt,że wiceminister finansów tłumaczy sie na łamach prasy jakiemuś blogerowi jest strzałem w stope i z pewnością nie przysłuzy sie dobrze ministrowi w myśl zasady :"tylko winni sie tłumaczą"  zdecydowanie lepszym ruchem byłoby zaproszenie Bońka do Siebie na dyskusje ale Kaplica jak zwykle dał dupy  Mam inne zdanie. Boniek to nie "jakiś bloger". Poza tym popatrzmy szerzej. Grających (zarejestrowanych) jest kilkadziesiąt/set tysięcy. Grających zaangażowanych znacznie mniej. A reszta się przygląda z boku. Ale ocenia. Poza tym rozgrywka nie jest zakończona. Zobaczymy co będzie dalej. Gdyby Boniek olał sprawę, wizerunkowo Kapica jeśli nie zyskał, to przynajmniej nie stracił. Ale to wszystko drobne i nieistotne dla nas szczególiki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Polemika Kaplicy z obrońcą nielegalnego hazardu ma Mu poprawić wizerunek Art daruj Sobie tylko patrzeć jak oskarżą Zibiego o wspieranie organizacji przestepczych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Polemika Kaplicy z obrońcą nielegalnego hazardu ma Mu poprawić wizerunek Art daruj Sobie tylko patrzeć jak oskarżą Zibiego o wspieranie organizacji przestepczych  Zapytam inaczej. Kompletny brak reakcji Kapicy na wpis Bońka miałby być lepszy ? Nie wydaje mi się. Ten, kto trafił na ten tekst, zobaczył ministra grzecznie odpowiadającego Bońkowi. Ten, kto pokusił się o przeczytanie wpisu Bońka po tym, zobaczył agresję Bońka. A ilu zastanawiało się merytorycznie nad zagadnieniem ? Ale OK. Nie ma sensu nad tym dłużej dyskutować. Co najwyżej po następnych wpisach, co nie musi nastąpić prędko. Póki co panowie życzyli sobie przecież udanych wakacji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
dwutygodniowy kotlecik http://www.hotmoney.pl/artykul/koniec-z-hazardem-w-polskim-internecie-20223"Ustawa wprowadza niesprawiedliwy i nieuzasadniony podział na rynku hazardu w Polsce. Co więcej - odwrotnie do zamierzeń ustawodawcy - umacnia w Polsce szarą strefę - mówi Marcin "Góral" Horecki, najbardziej utytułowany polski pokerzysta. Jego zdaniem, nowa wersja ustawy nie uwzględnia żadnego z postulatów i argumentów przytoczonych przez polskie środowisko pokerowe na etapie prac nad nowelizacją. - Zignorowane zostały także liczne niezależne ekspertyzy dowodzące, że zaproponowany przez Ministerstwo Finansów porządek prawny jest niezgodny z Konstytucją i Traktatem o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej - zaznacza Horecki."
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 299 |
to w koncu jak jest? mozna bedzie obstawiac zaklady w internecie czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
" Dziękuję, że poświecił mi Pan swój felieton w blogu..." tym stwierdzeniem wyraźnie pokazał że dalej będzie robił swoje a reszta go pierdoli. tyle na temat rozmowy obu panów i każdej innej osoby podejmującej ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
to w koncu jak jest? mozna bedzie obstawiac zaklady w internecie czy nie? w teorii nie. w praktyce tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
dwutygodniowy kotlecik http://www.hotmoney.pl/artykul/koniec-z-hazardem-w-polskim-internecie-20223"Ustawa wprowadza niesprawiedliwy i nieuzasadniony podział na rynku hazardu w Polsce. Co więcej - odwrotnie do zamierzeń ustawodawcy - umacnia w Polsce szarą strefę - mówi Marcin "Góral" Horecki, najbardziej utytułowany polski pokerzysta. Jego zdaniem, nowa wersja ustawy nie uwzględnia żadnego z postulatów i argumentów przytoczonych przez polskie środowisko pokerowe na etapie prac nad nowelizacją. - Zignorowane zostały także liczne niezależne ekspertyzy dowodzące, że zaproponowany przez Ministerstwo Finansów porządek prawny jest niezgodny z Konstytucją i Traktatem o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej - zaznacza Horecki." No to skoro są "liczne niezależne" ekspertyzy, to nie wątpię, ze "polskie środowisko pokerowe" ( cokolwiek to znaczy), namówi jakiś organ uprawniony do składania wniosków przed Trybunałem Konstytucyjnym. Do dzieła Panie Horodecki  Bo zwykły obywatel to może złożyć skargę po decyzji sądu lub organu administracji, czyli najpierw musi się dać złapać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Sorry bardzo, Horecki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31 |
Michał Wiśniewski, prezes Polskiego Związku Pokera, mówił w podcaście dwa tygodnie temu, że takie skargi będą składać. Z tym, że dodał iż nie wierzy zupełnie w ich powodzenie i prędzej zorganizuje pokerowy turniej i da się aresztować żeby przed sądem udowodnić, że grając nie popełnia przestępstwa.
Czyli chce się dać złapać ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Michał Wiśniewski, prezes Polskiego Związku Pokera, mówił w podcaście dwa tygodnie temu, że takie skargi będą składać. Z tym, że dodał iż nie wierzy zupełnie w ich powodzenie i prędzej zorganizuje pokerowy turniej i da się aresztować żeby przed sądem udowodnić, że grając nie popełnia przestępstwa.
Czyli chce się dać złapać ;] Ale to przecież bez sensu. Bo jak nie wierzy w Trybunał Konstytucyjny, a wierzy w Sąd, to kij ma przecież dwa końce. Ten co skarży, może się od decyzji sądu odwoływać aż do ostatniego organu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Poza tym Sąd orzeka w granicach prawa i nie bada samego prawa. Od tego jest właśnie Trybunał. Niech lepiej szukają organu uprawnionego do składania wniosków, który zgodzi się złożyć wniosek. Nawet jeśli nie wierzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2011
Posty: 299 |
to w koncu jak jest? mozna bedzie obstawiac zaklady w internecie czy nie? w teorii nie. w praktyce tak. jak w teorii nie? ustawa mowi co innego.. http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9806397,Prezydent_podpisal_ustawe_o_grach_hazardowych.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Panie Niezwyciężony  Ustawa mówi, że można u licencjonowanych w Polsce. A firmy mówią, że nie będą się starać o licencję. Jaki wniosek ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|