Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Art300
A jak sobie radzą Francuzi ?
Jak wygląda wykazanie przed bukiem, że nie jest się rezydentem Francji, mając francuski paszport i francuski ID ? To jest oczywiście zależne od kraju rezydencji, ale jakieś przykłady pewnie znasz...

Przewrotnie odpowiem, ze dopiero teraz swiat hazardu internetowego otworzyl sie dla Żabek. Wczesniej byl to panstwowy monopol FDJ i PMU do niedawna dzialajacy jedynie poprzez punkty naziemne z minimalna oferta sportowa.

Nie znam opisanego przez Ciebie przypadku jednak np. na zablokowanej stronie betssona widnieje taka informacja :
'The French government has decided that the French people, in contradiction to the people from all other EU nations, cannot play on our sites, which are fully licensed in another EU country.'

Z drugiej strony znam sprawe obcokrajowca, ktoremu bukmacher zlikwidowal konto, poniewaz poslugiwal sie miejscowa karta i adresem. Nie pomogly tlumaczenia, ze w FR przebywa tymczasowo.

Szybciutko sie u żabek ujebalo dol ...ale zawsze mozna zagrac w pokera z wlascicielem baru grin

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 299
Originally Posted by Art300
Panie Niezwyciężony smile

Ustawa mówi, że można u licencjonowanych w Polsce.
A firmy mówią, że nie będą się starać o licencję.

Jaki wniosek ? smile


wiem wiem...doczytalem calosc..za szybko wyskoczylem z tym.. cool

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by Terry Butcher
Originally Posted by Art300
A jak sobie radzą Francuzi ?
Jak wygląda wykazanie przed bukiem, że nie jest się rezydentem Francji, mając francuski paszport i francuski ID ? To jest oczywiście zależne od kraju rezydencji, ale jakieś przykłady pewnie znasz...

Przewrotnie odpowiem, ze dopiero teraz swiat hazardu internetowego otworzyl sie dla Żabek. Wczesniej byl to panstwowy monopol FDJ i PMU do niedawna dzialajacy jedynie poprzez punkty naziemne z minimalna oferta sportowa.

Nie znam opisanego przez Ciebie przypadku jednak np. na zablokowanej stronie betssona widnieje taka informacja :
'The French government has decided that the French people, in contradiction to the people from all other EU nations, cannot play on our sites, which are fully licensed in another EU country.'

Z drugiej strony znam sprawe obcokrajowca, ktoremu bukmacher zlikwidowal konto, poniewaz poslugiwal sie miejscowa karta i adresem. Nie pomogly tlumaczenia, ze w FR przebywa tymczasowo.

Szybciutko sie u żabek ujebalo dol ...ale zawsze mozna zagrac w pokera z wlascicielem baru grin


przyznam, że nie qmam smile

" dopiero teraz swiat hazardu internetowego otworzyl sie dla Żabek "

Jaki jest bilans zysków i strat ?

Wcześniej teoretycznie nielegalny hazard internetowy uprawiany przez dziesiątki tysięcy Francuzów w setkach internetowych firm.

A teraz możliwość legalnego grania w kilkunastu firmach, przy niemożliwości grania u pozostałych z podatkiem do zapłacenia ?

To otworzył się czy zamknął ?
Szklanka jest bardziej pusta czy pełna ? smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Originally Posted by Art300
przyznam, że nie qmam smile

" dopiero teraz swiat hazardu internetowego otworzyl sie dla Żabek "

Jaki jest bilans zysków i strat ?

Wcześniej teoretycznie nielegalny hazard internetowy uprawiany przez dziesiątki tysięcy Francuzów w setkach internetowych firm.

A teraz możliwość legalnego grania w kilkunastu firmach, przy niemożliwości grania u pozostałych z podatkiem do zapłacenia ?

To otworzył się czy zamknął ?
Szklanka jest bardziej pusta czy pełna ? smile

Dobre pytanie

Zabki to konformisci - dla wiekszosci rynek uslug otworzyl sie teraz.
Legalne staly sie reklamy w mediach i na stadionach. Experci w tv, zewszad maile i sms-y z promocjami, pojawila sie prasa z poradami. Co drugie dziecko na Poludniu nosi koszulke OM z logo betclick. Innymi slowy hazard intrnetowy puka juz nie do dziesiatek tysiecy, ale do milionow Żabek. Wbrew pozorom biznes sie rozkreca.

Hmm...bilans :

Jak wszedzie 95% graczy byla w plecy. Z braku alternatywy bedzie teraz wtapiac w legalnych. Tyle, ze szybciej grin
Pozostale 5% zapewne jakos sobie radzi. Zreszta zdarzaja sie okazje nawet u naziemnych.

Plusem jest to, ze firmy staja sie powaznymi sponsorami klubow co pozwala podniesc poziom sportowy.

...no i Sarko moze wiecej pozyczyc Grecji laugh



Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
prezydent podpisal , ustawa wchodzi w zycie po 14 dniach od ukazania sie w dzienniku ustaw wiec moje [pytanie brzmi kiedy sie ukarze w dzienniku ?
i co teraz , moze skoro juz mleko sie wylało to pytanie jak bukmacherzy podejda do tematu i jak podejdzie moneybokers i inne portfele i czy da sie jakos grac by kaplica i jego ludzie tego nie zauwazyli ?:)

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
"Bul-Komorowski" zdelegalizował mi całą półkę w szafie laugh

M.in. koszulki Wolverhampton, trzy Ladbrokes, jedną Sportingbetu i jedną Betway.

O ja biedny... frown

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
siostra mi zalozy na siebie konto (mieszka w uk) smile trudno si mowi

Adidas niech wypusci na polski rynek koszulki realu z naklejka na srodku "CENZURA" laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 23
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 23
Szkoda, nie potrafię przypomnieć sobie : gdzieś na obcym forum była super fotka naszego ulubieńca Kaplicy w galowym mundurze sł. celnej - był obwieszony jak choinka - pasowało by to do galerii

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
PokerStrategy.com oraz niektóre poker roomy już teraz zareagowały na fakt wprowadzenia nowego prawa w naszym kraju i w wielkim skrócie wychodzi na to, że cały pokerowy biznes zupełnie nie przejął się polskimi zmianami. "Działamy dalej" - tak można w dwóch słowach określić stanowisko pokerowego lobby.


LINK [pl.pokerstrategy.com]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,704
Likes: 12
Parodia a nie artykul laugh Franek,Zdzisiek czy Gienek wypowiadal sie w imieniu tych firm .
Quote
Jutro operujemy normalnie

Quote
Kontynuujemy normalnie.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Originally Posted by pacjent11
prezydent podpisal , ustawa wchodzi w zycie po 14 dniach od ukazania sie w dzienniku ustaw wiec moje [pytanie brzmi kiedy sie ukarze w dzienniku ?
i co teraz , moze skoro juz mleko sie wylało to pytanie jak bukmacherzy podejda do tematu i jak podejdzie moneybokers i inne portfele i czy da sie jakos grac by kaplica i jego ludzie tego nie zauwazyli ?:)

moneybookers to akurat leje na ten temat, mozesz tam sobie wplacac i wyplacac dowoli, podobnie jak i mozesz sobie dowoli obstawiac mecze i nikt cie za to scigal nie bedzie. duzo szumu jak to zwykle bywa przy tego typu ustawach, z czasem ucichnie wszystko. do tej pory tez granie bylo nielegalne i jakos nikt sie tym faktem nie przejmowal.... ta ustawa nie wiele zmienia poza tym, ze jest... tak dla picu, ze rzad cos robi ooo

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wielki exodus pewnie za 2 tygodnie będzie. Wszyscy się przestraszą Kaplicy. A kolejki przed STS-em od tej pory będą jak w PRL-u po pralkę automatyczną.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
ten sts to nawet nie jest na on line i duże zmiany kursów np. w poniedziałki , idą z zor do Gdańska nawet do 2 godzin. I jeszcze to słychać bo mają przestarzałe modemy które skrzeczą podczas transmisji .

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Powoli stajemy się państwem policyjnym...jak ktoś tego nie dostrzega to jest skończonym debilem.
Głosującym na PeŁo daje pod rozwagę czy warto.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Originally Posted by z o ® r o
Wielki exodus pewnie za 2 tygodnie będzie. Wszyscy się przestraszą Kaplicy. A kolejki przed STS-em od tej pory będą jak w PRL-u po pralkę automatyczną.
Dokladnie i o to chodzilo.
Wiadomo jak od pewnego czasu wygladaly obroty u naziemnych- co raz wiecej ludzi odchodzilo do neta, do tego trzeba niemaly placic podatek.
Nie ulega watpliwosci ze kasyna, zaklady itd itp prowadza najbardziej wplywowi ludzie w kraju. To wlasnie z ich powodu powstala i weszla w zycie ta ustawa,
nic nie ma tu do rzeczy chec wykazania sie rzadzacych czy uprzykrzenie zycia hazardzistom.
Nawet jesli ta ustawa bedzie martwym przepisem, czy za kilka miesiecy UE sie nia zajmie to i tak przez ten czas STS i wszelkie MIXy ugraja swoje.
Gdyby nie ona dalej spadalyby im obroty a tak spora czesc graczy postanowi poczekac na rozwoj wydarzen grajac u naziemnych.
A ze cos nie bardzo trzyma sie to wszystko kupy to niech sie martwia ci co maja firmy na Maltach, Cyprach itp laugh


Podsumowujac
Nikt tu sie nie bedzie przejmowal przepisami prawa unijnego, czy wpisami Bonka - rywal jest zbyt silny zeby tak szybko sie sploszyc. Wszyscy ktorzy maczali rece w tej ustawie dzialali z pelna premedytacja.
Mysle ze bardziej ma ona na celu zastraszyc graczy i nikt nie bedzie sie az tak mocno wysilal zeby ich scigac(tym bardziej ze wiadomo jak latwo jest kontrolowac internet).
Musimy czekac az druga mocna ekipa z zachodu w postaci netowych bukow zmobilizuje do dzialania UE w efekcie czego Kaplica nie majac juz innego wyboru spowrotem przywroci lad i przadek wink.


Ps. Wszyscy wiemy jakie mysli chodza po glowie czlowiekowi zanim zdecyduje sie pierwszy raz wyslac wlasne pieniadze gdzies do jakiegos buka(do tego ta niepewnosc czy wszystko zrobi dobrze). Teraz osoby ktore meczyly takie mysli przeczytaja artykul jak to rzad bedzie scigac i zabijac grajacych u Bonka i wybor bedzie juz prosty...
Naziemni desperacko szukaja ratunku przed uciekajacymi banknotami. smile
Pozdrawiam wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by live99
Musimy czekac
To sobie czekajcie laugh

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
To może pora na podsumowanie ?!

Betway pierwszy zablokował możliwość rejestracji (ciekawe co z wypłatami jak ktoś tam jeszcze coś kisi)

Ladbrokes robi problemy z wypłatami na konto bankowe ,ciekawe czy specjalnie o co może tu chodzić

Betgun nie wypłaca ?? może to przypadek kilku znajomych w ostatnim czasie narzekało na nasilone problemy z wypłatami nawet drobnymi.

Nie gram w necie więc się tym średnio przejmuje ,pasowałoby zrobić spis buków w których na pewno będzie można grać ,coś takiego jak rozliczanie kreczy w tenisie. Ułatwiłoby to sprawę gdzie wpłacać a których buków się wystrzegać.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by live99
Originally Posted by z o ® r o
Wielki exodus pewnie za 2 tygodnie będzie. Wszyscy się przestraszą Kaplicy. A kolejki przed STS-em od tej pory będą jak w PRL-u po pralkę automatyczną.
Dokladnie i o to chodzilo.
Wiadomo jak od pewnego czasu wygladaly obroty u naziemnych- co raz wiecej ludzi odchodzilo do neta, do tego trzeba niemaly placic podatek.
Nie ulega watpliwosci ze kasyna, zaklady itd itp prowadza najbardziej wplywowi ludzie w kraju. To wlasnie z ich powodu powstala i weszla w zycie ta ustawa,
nic nie ma tu do rzeczy chec wykazania sie rzadzacych czy uprzykrzenie zycia hazardzistom.
Nawet jesli ta ustawa bedzie martwym przepisem, czy za kilka miesiecy UE sie nia zajmie to i tak przez ten czas STS i wszelkie MIXy ugraja swoje.
Gdyby nie ona dalej spadalyby im obroty a tak spora czesc graczy postanowi poczekac na rozwoj wydarzen grajac u naziemnych.
A ze cos nie bardzo trzyma sie to wszystko kupy to niech sie martwia ci co maja firmy na Maltach, Cyprach itp laugh


Podsumowujac
Nikt tu sie nie bedzie przejmowal przepisami prawa unijnego, czy wpisami Bonka - rywal jest zbyt silny zeby tak szybko sie sploszyc. Wszyscy ktorzy maczali rece w tej ustawie dzialali z pelna premedytacja.
Mysle ze bardziej ma ona na celu zastraszyc graczy i nikt nie bedzie sie az tak mocno wysilal zeby ich scigac(tym bardziej ze wiadomo jak latwo jest kontrolowac internet).
Musimy czekac az druga mocna ekipa z zachodu w postaci netowych bukow zmobilizuje do dzialania UE w efekcie czego Kaplica nie majac juz innego wyboru spowrotem przywroci lad i przadek wink.


Ps. Wszyscy wiemy jakie mysli chodza po glowie czlowiekowi zanim zdecyduje sie pierwszy raz wyslac wlasne pieniadze gdzies do jakiegos buka(do tego ta niepewnosc czy wszystko zrobi dobrze). Teraz osoby ktore meczyly takie mysli przeczytaja artykul jak to rzad bedzie scigac i zabijac grajacych u Bonka i wybor bedzie juz prosty...
Naziemni desperacko szukaja ratunku przed uciekajacymi banknotami. smile
Pozdrawiam wink

pewnie jakiegos totomixa prowadzisz ,idz i więcej tu nie pokazuj się

Strona 8 z 21 1 2 6 7 8 9 10 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1