Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by Dajmos
Originally Posted by pacjent11
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?

a czy w mailu od MB masz w tytule wiadomości napisane 'Twój nielegalny przelew do bukmachera zakończył się powodzeniem.Wydrukuj i spal wiadomość' ?

Jak będą chcieli to złożą wniosek do onetu i będą lustrować pocztę onetową, a jak będą chcieli to złożą wniosek do Twojego dostawcy netu i przechwycą maila na drodze z egipskiego serwera do Twojego komputera.
Naprawdę to żadna różnica gdzie masz skrzynkę, poza faktem, że możesz oprócz brygadzie antybukmacherskiej podpaść również tej antyterrorystycznej laugh

Tylko czy im się będzie chciało bawić w łapanie rybek, to szczerze wątpię wink

startery i niech twoj dostawca da twoje dane smile

poczta

www.hushmail.com [hushmail.com] bedzie im trudniej stad niz np z Onetu

na tej poczcie nie podajesz zadnych danych !!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
Kuarten uwazasz ze ten meil jest w miare bezpieczny chodzi mi glownie o bezpieczesntwo danych, a jesli chodzi o startery to gdzie mozna kupic AIR g-g ?

Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
trochę dużo szumu i krzyków. pozwolę sobie podsumować, że w sumie wystarczą dwie rzeczy:
1. internet na kartę, czyli np. w play (NIE ABONAMENT, NIE REJESTROWAĆ).
2. przelewy przez MB, Neteller, itp. Przydatna jest też karta MB.

Opcje dodatkowe, jak konto mailowe w zagranicznym serwisie jest OK, ale nie jest niezbędne, VPN też nie jest niezbędny (skoro masz internet na kartę).

Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
Originally Posted by bohem
trochę dużo szumu i krzyków. pozwolę sobie podsumować, że w sumie wystarczą dwie rzeczy:
1. internet na kartę, czyli np. w play (NIE ABONAMENT, NIE REJESTROWAĆ).
2. przelewy przez MB, Neteller, itp. Przydatna jest też karta MB.

Opcje dodatkowe, jak konto mailowe w zagranicznym serwisie jest OK, ale nie jest niezbędne, VPN też nie jest niezbędny (skoro masz internet na kartę).


tylko to pogrubione wystarczy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
przejebane macie,
podobno beda sprawdzac kazdy pojedynczy przelew z ostatnich 5 lat,
a te z moneybookers maja priorytet ekstremalnie wysoki,
to chuja te mongolskie maile i kongijskie VPNy juz dadzą.

to już jest koniec. papa

Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
a tak na marginesie to czy ta ustawa dziala tez wstecz?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by answer_pl
a tak na marginesie to czy ta ustawa dziala tez wstecz?

Nie, prawo nie działa wstecz.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
To co ten Gaske pier****?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
wyczuj ironię bystrzaku,
jesteście już tak posrani wszyscy jakby z połowę graczy wyłapali,
a Wy już byście czekali w kolejce.

proponuje konto w Izraelu, mail w Pakistanie, VPN Kongo i laptopa z Bangladeszu, zeby numery seryjne nie byly blisko Polski.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
ile osob zatrzymali za gre od 01.01.2010 kiedy wchodzila poprzednia ustawa?
ciezko zliczyc.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Najpierw to trzeba coś wygrać, przegrywających nie będą przecież ścigać. grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by royalflush
Originally Posted by pacjent11
ale poczte na onet , interii czy wp moze beda lustrowac?
Chłopie, twój dostawca neta zobaczy że korzystasz z samych zagranicznych skrzynek, banków itp to od razu złoży donos że jest coś nie tak, zobaczą że robisz wszystko by ominąć inwigilacje, więc robią ci wjazd na chatę i koniec zabawy papa wink


nie zobaczy, cztaj temat

najlepszy teraz bedzie starter AirGadu 365mb 60dni koszt 20pln
100% anoimowy
przecież jaja sobie robie wink
będą kogoś chcieli udupić to zrobią to i żadne skrzynki na marsie nie pomogą, podpadniesz kiedyś US to cię dokładnie prześwietlą i wtedy będziesz miał przejebane.
Samo wchodzenie na strony bukmacherskie nie jest przestępstwem, więc z jakiej racji twój dostawca neta ma składać na ciebie donosy, czy dostać wytyczne na ich składanie?
Teoretycznie to wchodząc na cycatą Chinkę może ci wylecieć strona buka czy kasyna, lub rejestrując się na zagranicznym forum.
Gdyby mieli każdego tak sprawdzać i powiązywać z jakimiś przelewami na koncie bankowym czy mb to by się prędzej posrali.
Jedynie na co się można naciąć to na bezpośredni przelew buk>>bank wtedy jest to argument, by myśleć że ktoś łamie prawo a banki mogą mieć wytyczne by to zgłaszać.
..no ale same przelewy mb>>bank przyczyną inwigilacji takiego osobnika który wypłaca ogarnięte kwoty ???? kopara To tak jakby eksperci balistyczni mieli szukać po śladach kogoś kto nie posprzątał odchodów po swoim psie laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 298
laugh laugh laugh a co najlepsze założę się że najbardziej przejmują się i łykają wszystkie te bajki i ironiczne komentarze goście co grają za pare złotych, są na dużym minusie i ustawa tylko 'zrobi im dobrze'...Może zróbmy gentelmeńską umowę że nie robimy kupy zanim chociaż jeden z nas nie dostanie wezwania przez SC? ok?

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Mam pytanie ogolne wiec tak zapytam. Koles mi wisiał pieniadze lecz jest dosc daleko ode mnie wiec poszedłem z nim na takie cos. W swoim buku to jest bet at home przez przelewy 24 kliknąłem wpłata gdy mi wyskoczyły dane do przelewu podałem je znajomemu wraz z tytułem wpłaty i kwotą i teraz jesli on wypelnil na stronie internetowej swojego banku taki przelew to czy pieniadze wplyną na konto mojego bukmachera?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
wplyna ,wplaty nie musza byc z twojego konta ,moga nawet z poczty być.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
na konto bankowe bukmachera pewnie wplyna, na Twoje konto u bukmachera niekoniecznie

Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
List otwarty do ministra Kapicy: Dołujecie polski sport!

Zbigniew Boniek
Poniedziałek, 20 czerwca (11:55)
"Tylko trzy podmioty - Wisła Kraków, Lech Poznań i 1. Liga straciły w wyniku wprowadzenia ustawy antyhazardowej 40 mln zł rocznie" - alarmuje w odpowiedzi na list ministra Jacka Kapicy, podsekretarza stanu w Ministerstwie Finansów, felietonista INTERIA.PL Zbigniew Boniek.
Zbigniew Boniek z właścicielem Wisły Kraków Bogusławem Cupiałem. Fot. T. Markowski.
Zbigniew Boniek z właścicielem Wisły Kraków Bogusławem Cupiałem. Fot. T. Markowski. /Newspix.pl

Szanowny Panie Kapica. Dzięki za miły list otwarty. Odwdzięczam się tym samym.

Na bukmacherce trochę się znam, pamięć na razie mnie nie zawodzi, więc jestem zmuszony napisać do Pana kilka słów. Dlaczego? Po prostu, po przeczytaniu Pana słów jeszcze bardziej jestem przekonany, że materia jest Panu nieznana. Używa Pan stwierdzeń naiwnych, oderwanych od rzeczywistości.


Ustawa antyhazardowa, która powstała szybko i została napisana na kolanie, pod wpływem nacisków politycznych, żeby rozprawić się z różnymi Mirkami czy Zdziśkami (wszyscy wiemy, że sprawę umorzono, więc się nie rozprawiła), naprawdę zaszkodziła polskiemu sportowi.

Mówi Pan, że bukmacherzy nie są potrzebni polskiemu sportowi, ponieważ "są w Polsce poważne przedsięwzięcia biznesowe zaangażowane w sponsoring sportu, w tym na rzecz klubów z czołówki polskiej Ekstraklasy, jak Telewizja n sponsorująca Legię czy Tele-Fonika wspierająca Wisłę Kraków".

Szanowny Panie Kapica, myślałem, że ma Pan chociaż mgliste pojęcie o naszej piłce, ale tutaj się Pan wykazał totalną niewiedzą.

Otóż informuję Pana, że Tele-Fonika jest własnością pana Bogusława Cupiała, właściciela Wisły Kraków. Tej samej Wisły, która w wyniku wprowadzenia ustawy straciła kontrakt sponsorski z firmą Bet-at-Home warty około 12 mln złotych. Pan Bogusław Cupiał nie mógł znaleźć innego sponsora - uwaga, dla mistrza Polski, więc sam siebie sponsoruje. Nikt nie spieszył się zastąpić bukmachera na koszulkach.

Z Legią to samo Szanowny Panie. Informuję, że ITI jest właścicielem Legii i sponsoruje sama siebie, bo nie ma chętnych na podobną kasę, jaką mogłyby zaoferować firmy bukmacherskie.

Pisze Pan, że polski sport nie ucierpiał na odejściu ze sponsoringu firm bukmacherskich. Używa Pan do tego nawet mojego stwierdzenia, że miał z tego "guzik z pętelką", a to kłamstwo. Zatem informuję Szanownego Pana, że Wisła straciła 12 mln zł, trzyletni kontrakt zerwany, Lech Poznań stracił 12 mln zł, trzyletni kontrakt zerwany, 1. Liga straciła 16 mln zł - zerwany kontrakt ze sponsorem tytularnym, PZPN (żartując można powiedzieć, że tutaj akurat nie ma co płakać) stracił sponsora dającego około trzech milionów złotych w skali roku.

Nie wspomnę nawet o klubach żużlowych, czy o stratach, jakie ponieśli organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem (około ośmiu milionów złotych) oraz o dziesiątkach mniejszych kontraktów reklamowych (m.in. piłki ręcznej). Szanowny Panie Ministrze, lekką ręką pozbawił Pan polski sport tych pieniędzy podpisując - moim zdaniem - chorą ustawę.

Mówi Pan, że teraz to będzie Eldorado, bo będą nowe przepisy, regulacje, licencje. Czas goi rany i pokaże, kto ma rację. Wasza ustawa mówiąca o tym, że kto chce pracować w Polsce (oczywiście firmy bukmacherskie), będzie płacił 12 procent podatku obrotowego, to dla mnie gol absolutnie samobójczy. Chętnych będzie mało albo wcale. Firmy internetowe pracują na bardzo małej marży, dlatego cieszą się tak wielką popularnością i są atrakcyjne. Nikt nie może podjąć takiego ryzyka, a Pan nie będzie miał żadnej wiedzy, jakiego rzędu jest to interes.

Zapewniam, że przy 15 procentach podatku od przychodu brutto miałby Pan wszystkich w Polsce. Wiedziałby Pan o nich wszystko, miałby Pan rozeznanie, za dwa lata mógłby Pan zrobić poprawki do ustaw, mając doświadczenie i wiedzę. A tak? Nic. Dodatkowo uważam, że można by wynegocjować pięć procent od przychodu brutto na fundusz czy inną organizację, która by wspierała rozwój polskiego sportu. Chciałbym w takiej organizacji uczestniczyć, aby być pewny, że pieniądze rozdawane będą na sport, a nie na prezesów, zarząd, pracowników biurowych itp.

Tylko przez grzeczność Drogi Panie nie odniosę się do innych Pana argumentów, które są zbyt łatwe do obalenia.

Na zakończenie dwa drobne przemyślenia. Kiedyś był komunizm, a my zdobywaliśmy medale na mistrzostwach świata, a kluby w europejskich pucharach grywały do ich końcowej fazy. To paranoja, ale także sprawa bardzo ciekawa. Dlaczego tak się działo? Ano dlatego, że kluby były całkowicie wspierane przez państwo, lokalną władze, wojsko i milicję. Dzisiaj budżet muszą "robić" same i nie można zabierać najważniejszy argumentów, narzędzi do pozyskiwania pieniędzy.

Pominę już to, Szanowny Panie, że chce Pan trochę winę zrzucić na kibiców. To absolutnie niewłaściwe rozumowanie. Na stadionach 98-99 procent to porządni ludzie, a ten jeden procent, to Wy (państwo, władza) powinniście ze stadionów wyeliminować.

Szanowny Panie, sam jestem ambasadorem jednej z firm bukmacherskich i gdyby była ona zagrożeniem dla normalnych ludzi, tak jak Pan to przedstawia, to nigdy bym się nie zgodził, aby poprzez reklamowanie jej narażać na szwank moje nazwisko, mój wizerunek. Dla normalnych ludzi zakłady bukmacherskie to fajna i znakomita zabawa, a dla normalnego państwa to wielkie pieniądze dla budżetu i wsparcie dla sportu. Ma Pan szansę i władzę, aby to unormować z korzyścią dla wszystkich. Życzę Panu, aby został Pan człowiekiem, który pomógł, a nie zaszkodził.

Z wyrazami szacunku,

Zbigniew Boniek


Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Boniek celnie.
Pomimo, że pomylił przychód z dochodem.
Ale to szczegół.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Jeszcze ktos ma watpliwosci czy Boniek "pisze" te teksty sam z siebie? laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

więcej takich konkretnych ripost na bzdurne opowieści Kapicy i nie pozostanie mu nic innego jak wycofać się z głoszenia fałszywych tez i robienia z Polaków uzależnionych od wszystkiego bezmyślnych idiotów ...

poza tym może Kapica się w końcu przyzna kto za nim stoi , nim manipuluje i mówi mu co ma robić i wygadywać ...


Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1