|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jeszcze ktos ma watpliwosci czy Boniek "pisze" te teksty sam z siebie?  A czy ktoś miał takowe? Grunt, że robi coś dobrego dla branży.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
dzieki za linka, potestuje potestowalem dziala bardzo dobrze , latwy w uzyciu, zadnych reklam, IP z Niemiec darmowy do 1gb
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
na konto bankowe bukmachera pewnie wplyna, na Twoje konto u bukmachera niekoniecznie mylisz pojecia. wplaty przez przelewy24 nie musza byc koniecznie z konta bankowego wlasciciela konta u bukmachera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Najpierw to trzeba coś wygrać, przegrywających nie będą przecież ścigać.  nie bajeruj widzialem twoje kupony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Jeszcze ktos ma watpliwosci czy Boniek "pisze" te teksty sam z siebie?  naprawde ktos ma watpliwosci ze Boniek tak ciulowato z kasa stoi ze musi dorabiac przez bukmacherke? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie wiem czy zauwazyliscie, ale Zibi stoi po "naszej" stronie, wiec po co sie z niego smiac? czy on je pisze czy nie to mnie nie obchodzi, wazne, ze tekst dobry i podpisany przez Zibiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
nie wiem czy zauwazyliscie, ale Zibi stoi po "naszej" stronie, wiec po co sie z niego smiac? czy on je pisze czy nie to mnie nie obchodzi, wazne, ze tekst dobry i podpisany przez Zibiego yaaho,może Oni stoją po tej stronie Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich uważa, iż proponowane zmiany nie zapewnią prawnego wsparcia dla legalnego przemysłu bukmacherskiego, co w konsekwencji doprowadzi do wyparcia krajowych podmiotów przez nielegalny biznes z zagranicy. Jednocześnie nie poddają się i zapowiadają dalszą walkę z nielegalną konkurencją oraz absurdalnością polskiego prawa. NOWELIZACJA USTAWY HAZARDOWEJ Przewidziane w uchwalonej nowelizacji ustawy zasady opodatkowania internetowych zakładów wzajemnych drastycznie odbiegają od poziomu opodatkowania tego sektora obowiązującego w większości krajów Unii Europejskiej. Zawyżone stawki podatkowe sprawiają, iż rządowa oferta legalizacji zakładów internetowych jest ekonomicznie nieatrakcyjna oraz trudna do zaakceptowania z biznesowego punktu widzenia. Nowelizacja ustawy o grach hazardowych nie zawiera dostatecznej zachęty ekonomicznej do ukształtowania silnego, legalnego partnera regulatora rynku w przeciwdziałaniu istniejącej patologii w tym segmencie. Nielegalny rynek zakładów bukmacherskich osiąga w Polsce przychody kilkakrotnie wyższe od obrotów legalnych bukmacherów, powodując znaczące straty budżetowe. Wobec silnie zróżnicowanych reżimów prawnych i podatkowych legalni bukmacherzy nie będą wstanie przygotować oferty konkurencyjnej do propozycji czarnorynkowej. W efekcie należy spodziewać się kontynuacji procesu wypierania z krajowego rynku licencjonowanych firm. Stracą na tym zarówno polscy gracze, legalnie działające firmy bukmacherskie, jak i również Skarb Państwa. Postulaty Stowarzyszenia zmierzające do urealnienia proponowanych w projekcie nowelizacji rozwiązań podatkowych i ich przybliżenia do średniego poziomu europejskiego, nie zostały uwzględnione w trakcie procedury legislacyjnej. Zdaniem przedstawicieli najskuteczniejszą metodą walki z nielegalnym rynkiem bukmacherskim jest stworzenie warunków ekonomicznych do rozwoju legalnego segmentu w tym obszarze działalności gospodarczej, który stanie się w walce z szarą strefą. naturalnym partnerem regulatora rynku. Tego rodzaju współpraca połączona z zastosowaniem administracyjnych narzędzi restrykcyjnych przyniosłaby oczekiwane sukcesy rynkowe, zapewniając jednocześnie wzrost wpływów do budżetu Państwa. Niestety powyższe podejście do sposobu regulacji zakładów wzajemnych nie znalazło uznania Ministerstwa Finansów. Regulator rynku zakłada, że przyjęty w uchwalonej nowelizacji ustawy pakiet restrykcji administracyjnych będzie wystarczający do skutecznego zwalczania nielegalnych serwisów zakładów internetowych. DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA Pomimo zakończenia procesu legislacyjnego, Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich nie poddaje się i zamierza prowadzić własne działania na rzecz walki z nielegalnym rynkiem bukmacherskim. W chwili obecnej Stowarzyszenie przygotowuje „Czarną Księgę" łamania przez zagraniczne serwisy bukmacherskie przepisów ustawy o grach hazardowych, która uwidoczni skalę występujących naruszeń w tym obszarze aktywności gospodarczej. Na własnej stronie internetowej opublikuje zestawienie korzyści wynikających z gry w legalnych zakładach bukmacherskich, jak również zagrożeń związanych z typowaniem wyników spotkań u nielegalnych bukmacherów. Z kolei w przypadku nie uwzględnienia przez rząd uwag dotyczących Zielonej Księgi przygotowywanej przez Unię Europejską, Stowarzyszenie poinformuje Komisję Europejską o własnym stanowisku w tej sprawie. Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1 |
A mnie nie przeszkadza i nie wnikam czy sam z siebie Boniek to napisał, czy jedynie firmował to swoim nazwiskiem. Nie wnikam czy ma z tego dodatkowe profity czy nie. Ważne, że to robi, choć i tak jest raczej za późno... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31 |
Nieco głupie pytanie, ale czy ta ustawa została w końcu notyfikowana przez KE? Czy jednak tego nie wymagała?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ja sie nie smieje z Bonka, tylko z tych co mysla ze dlatego tak broni sprawy bo ma od expekta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
nie wiem czy zauwazyliscie, ale Zibi stoi po "naszej" stronie, wiec po co sie z niego smiac? czy on je pisze czy nie to mnie nie obchodzi, wazne, ze tekst dobry i podpisany przez Zibiego yaaho,może Oni stoją po tej stronie Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich uważa, iż proponowane zmiany nie zapewnią prawnego wsparcia dla legalnego przemysłu bukmacherskiego, co w konsekwencji doprowadzi do wyparcia krajowych podmiotów przez nielegalny biznes z zagranicy. Jednocześnie nie poddają się i zapowiadają dalszą walkę z nielegalną konkurencją oraz absurdalnością polskiego prawa. NOWELIZACJA USTAWY HAZARDOWEJ Przewidziane w uchwalonej nowelizacji ustawy zasady opodatkowania internetowych zakładów wzajemnych drastycznie odbiegają od poziomu opodatkowania tego sektora obowiązującego w większości krajów Unii Europejskiej. Zawyżone stawki podatkowe sprawiają, iż rządowa oferta legalizacji zakładów internetowych jest ekonomicznie nieatrakcyjna oraz trudna do zaakceptowania z biznesowego punktu widzenia. Nowelizacja ustawy o grach hazardowych nie zawiera dostatecznej zachęty ekonomicznej do ukształtowania silnego, legalnego partnera regulatora rynku w przeciwdziałaniu istniejącej patologii w tym segmencie. Kartofle już zauważyły, że Kapica ich też zrobił w ch*ja. Teraz zaczną krytykować własnego bękarta. O paradoksie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Nieco głupie pytanie, ale czy ta ustawa została w końcu notyfikowana przez KE? Czy jednak tego nie wymagała? Notyfikacja oznacza zawiadamianie i dotyczy kolejnych etapów legislacyjnych. Związane z tym są też ewentualne przerwy w procesie legislacyjnym w razie uwag. Teraz nie ma już co notyfikować. Będzie ocena gotowego aktu prawnego, który Komisja Europejska może zaskarżyć do Trybunału lub nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Czy ktoś wie jak wygląda sprawa zakładów we Włoszech?
Z tego co kojarzę jakiegoś newsa Włosi mogą np. logować się na betfair.it gdzie są "ustawowe" kursy i bez przeszkód na ogólnym betfair.com
Czy to prawda?
Bo jeśli tak, trzeba będzie się kopsnąć na wczasy do rodzinki we Włoszech, założyć rachunek w Unicredit i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
oj panowie co wy się tak martwicie wypłacacie na neteller macie kartę do bankomatu i śladu gotówki nie widać a wpłacać można przez paysefecard z MB może być mały problem bo podobno z jakimś polskim bankiem są powiązani
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Pytanie z innej beczki, chlopaki jak rozwiazujecie problem z meilem a dokladnie chodzi mi o to ze na meila dostaje dziennie z 10 meil od bukmacherkow dotyczacych oferty itp. czy jest mozliwosc techniczna aby tego wszystkie meile przychodzily na inny adres czy trzeba do kazdego bukmachera klikac i tam zmieniac meila ? Slyszalem ze na poczcie jest jakas opcja przekazywania wiadomosci ale czy one bede trafiac prosto na nowy meil czy tu i tam ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
U kazdego buka mozesz w ustawieniach powylaczac oferty reklamwe. Tak samo jak mozesz z poczty poustawiac buki jako adresy poblokowane i spam. Przekazywanie wiadomosc ta funkcja wysyla i tu i tu. A buki niechetnie zmieniaja adresy mejlowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
oj panowie co wy się tak martwicie wypłacacie na neteller macie kartę do bankomatu i śladu gotówki nie widać a wpłacać można przez paysefecard z MB może być mały problem bo podobno z jakimś polskim bankiem są powiązani Podobno ? Z jakim ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
U kazdego buka mozesz w ustawieniach powylaczac oferty reklamwe. Tak samo jak mozesz z poczty poustawiac buki jako adresy poblokowane i spam. Przekazywanie wiadomosc ta funkcja wysyla i tu i tu. A buki niechetnie zmieniaja adresy mejlowe. no tak tylko ze ja mam duzo tych kont i nie do kazdego pamieta hasla i loginy, moze lepiej wybrac te najwiazniejsze , tam zmienic co trzeba a konto meilowe skasowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 144 |
Nie można się już zarejestrować w Sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2011
Posty: 49 |
waldi561 to jest chyba ironia z twojej st
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|