Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#474280 31/12/2005 23:11
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Zyczen Wam wszystkiego najlepszego. Szczescia,milosci,samych trafnych zakladow i wszystko co Sami sobie zyczycie.Pozdrawiam Was serdecznie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#474281 31/12/2005 23:16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
W pełni popieram przedmówcę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#474282 31/12/2005 23:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Ja też. Choć spędzam tą noc sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#474283 31/12/2005 23:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Quote
Ja też. Choć spędzam tą noc sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

nie boj nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie jestes sam. Ja tez od srody mnie wzial wirus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> antybiotuyki od rana przystopowalem z lekami i dzis sacze za Wasze zdrowie. pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#474284 31/12/2005 23:30
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wszystkiego dobrego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#474285 31/12/2005 23:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Yoooouuuu wiilllll nevvveeeeerrrr waaaalllkkk allllonne!!!;)

Nie przepadam za imprezami z dużym tłumem jak np. Sylwester. Tak wiec już trzeci rok z rzędu świadomie wybieram dom!! Na picie mam 364 pozostałe dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

To po piwku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#474286 31/12/2005 23:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
popieram wszystkiego naj chlopaki tylko trafnych laluch i oczywiscie typow

#474287 31/12/2005 23:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Wszystkiego najjlepszego. Dotrwałem do północy, czyli jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#474288 01/01/2006 00:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja też tego Sylwka spędzam w domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ale mam nadzieję, że ostatni raż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wszystkiego najlepszego, żeby ten 2006 rok był nie gorszy niż poprzedni a będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Samych zysków u buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> (chociaż musi być ktoś to będzie wtapiał, żeby inni mogli ich ogrywać)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#474289 01/01/2006 00:46
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
rok się nie widzieliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

2006 oby nie był naszym ostatnim rokiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

tak optymistycznie zarzucę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#474290 01/01/2006 00:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
Wszystkiego najlepszego chłopaki (ew. dziewczyny) dużo szczęścia u buków. Ja sie niestety pochorowałem sie w ten zacny dzień i spędzam go wyłącznie z moją "przyszłą żoną" ale i tak jest super. Pozdrawiam Wszystkich!

#474291 01/01/2006 01:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Wszyskiego najlepszego w tym nowym 2006 roku życzy mario 88:)

#474292 01/01/2006 01:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Kiedy umrę, zobaczę podszewkę świata.
Drugą stronę, za ptakiem, górą i zachodem słońca.
Wzywające odczytania prawdziwe znaczenie.
Co nie zgadzało się, będzie się zgadzało.
Co było niepojęte, będzie pojęte.

- A jeżeli nie ma podszewki świata?
Jeżeli drozd na gałęzi nie jest wcale znakiem
Tylko drozdem na gałęzi, jeżeli dzień i noc
Następują po sobie nie dbając o sens
I nie ma nic na ziemi, prócz tej ziemi?

Gdyby tak było, to jednak zostanie
Słowo raz obudzone przez nietrwałe usta,
Które biegnie i biegnie, poseł niestrudzony,
Na międzygwiezdne pola, w kołowrót galaktyk
I protestuje, woła, krzyczy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)

#474293 01/01/2006 01:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
Quote
Kiedy umrę, zobaczę podszewkę świata.
Drugą stronę, za ptakiem, górą i zachodem słońca.
Wzywające odczytania prawdziwe znaczenie.
Co nie zgadzało się, będzie się zgadzało.
Co było niepojęte, będzie pojęte.

- A jeżeli nie ma podszewki świata?
Jeżeli drozd na gałęzi nie jest wcale znakiem
Tylko drozdem na gałęzi, jeżeli dzień i noc
Następują po sobie nie dbając o sens
I nie ma nic na ziemi, prócz tej ziemi?

Gdyby tak było, to jednak zostanie
Słowo raz obudzone przez nietrwałe usta,
Które biegnie i biegnie, poseł niestrudzony,
Na międzygwiezdne pola, w kołowrót galaktyk
I protestuje, woła, krzyczy.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)

Czesław Miłosz
wierz pt. "Sens"

Piekne słowa, pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#474294 01/01/2006 01:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Ech Terror ten tekst:(.Akurat jestem po rozmowie z kumplem na gg.I te pierwsze slowa "Kiedy umre" dobily mnie jak cholera<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />. Koles ma mukowiscydoze.Srednia umieralnosci 25-26 lat. Rekord nie wiem czy 30- stke przekroczyl. Znam goscia jakies 6 lat.Fantastyczna osoba w wieku 24 lat.Jego postawa itp. wiedzac jaka jest sytuacja po prostu jest dla mnie wzorem.Nie tak dawno byl w Rabce.Nie potrafie sobie wyobrazic jak wpadl spowrotem w to miejsce a jego znajomi z pokoju z ktorymi dzielil to miejsce juz nie zyja.Mimo wszystko chlopak nie zalamuje sie w takich ciezkich chwilach, zyje swoim zyciem.Jego rodzice kilka poronien w koncu rodzi sie czlowiek jak to on sam mawia " z wyrokiem".Przepraszam ze nie wytrzymalem w tym temacie ale to bylo silniejsze ode mnie.Jestem po kilku glebszych i moze dlatego rozpisalem sie nie baczac na temat.Cieszmy sie wszyscy ze jestesmy zdrowi pelni zycia.Docenmy to.Pozdrawiam wszystkich serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#474295 01/01/2006 02:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
Quote
Ech Terror ten tekst:(.Akurat jestem po rozmowie z kumplem na gg.I te pierwsze slowa "Kiedy umre" dobily mnie jak cholera<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />. Koles ma mukowiscydoze.Srednia umieralnosci 25-26 lat. Rekord nie wiem czy 30- stke przekroczyl. Znam goscia jakies 6 lat.Fantastyczna osoba w wieku 24 lat.Jego postawa itp. wiedzac jaka jest sytuacja po prostu jest dla mnie wzorem.Nie tak dawno byl w Rabce.Nie potrafie sobie wyobrazic jak wpadl spowrotem w to miejsce a jego znajomi z pokoju z ktorymi dzielil to miejsce juz nie zyja.Mimo wszystko chlopak nie zalamuje sie w takich ciezkich chwilach, zyje swoim zyciem.Jego rodzice kilka poronien w koncu rodzi sie czlowiek jak to on sam mawia " z wyrokiem".Przepraszam ze nie wytrzymalem w tym temacie ale to bylo silniejsze ode mnie.Jestem po kilku glebszych i moze dlatego rozpisalem sie nie baczac na temat.Cieszmy sie wszyscy ze jestesmy zdrowi pelni zycia.Docenmy to.Pozdrawiam wszystkich serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Smutne ... podziwam gościa. Ja mimo ze jestem zdrowy w 100% (tak mysle) nie potrafie sie uporac z tym ze pale fajke i dol mnie dopada (a moze to ta ostatnia) z drugiej strony znam ludzi ktorzy nie palili a zachorowali na raka pluc. Moja kobieta pracuje w hospicjum takze na codzien obcuje ze smiercia, przygnebia mnie to: nie potrafie sobie poradzic z tym ze ludzie umieraja. Wiem ze to niedlaczna czesc zycia ale ... niewiem chyba nigdy tego pojme. Moze kiedy zajrze smierci w oczy (bungee, itd.) zrozumiem ze to cienka linia. Kiedzys nawalilem sie jak swinia, zachcialo mi sie chinszczyzny, zasnalem, nie czulem kiedy granek sie pali. Gdyby nie czujne zmysly kolezanki pewnie juz by mnie nie bylo (zasnalem przy kaloryferze) wtedy wydalo mi sie to takie oczywiste .... reasumujac chcialbym umrzec aby jakas fajne panna mnie zajezdzila na smierc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szczerze ... zycze szczescia!

ps. a jak sie sie nie uda chciałbym umrzec w gorach. Na desce z usmiechem na ustach ... bo to jest zycie.

#474296 01/01/2006 02:31
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
mamy neocortex, z jednej strony cud ewolucji, z drugiej przekleństwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#474297 01/01/2006 03:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 546
Ja także skadam wszystkiego Naj , Naj w tym Nowym 2006 roku !!
Spędzam go w domu niestety właśnie z powodów zdrowotnych, poważnie siada mi pikawka i jeszcze przy okazji kilka innych rzeczy się nałożyło które utrudniają mi poruszanie się i nieustający ból,... ale koniec żalenia się bo nie o to chodzi... chciałem powiedzieć jak bardzo nie doceniamy zdrowia kiedy je mamy !!! Człowiek wszysto sobie ceni jak dopiero to traci..
DLatego jeszcze raz życzę przede wszystkim Zdrowia bo jesli ono jest reszcie zawsze da się zaradzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#474298 01/01/2006 07:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Wszystkiego najlepszego i przedewszystkim dobrych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#474299 01/01/2006 09:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
co tu dożo dodawać ....
Wszystkiego naj...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1