|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wszystkiego najlepszego w nowym 2006 roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Człowiek wszysto sobie ceni jak dopiero to traci.. Swięte słowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520 |
Człowiek pijany to jakis taki strasznie wylewny sie staje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
ps. Jakiś ch.j w nocy wykorzystał mój samochód jako podstawka do petard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> moze wie ktos czym najlepiej usunac spalenizne z maski ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,534 |
Zycze wam żeby najlepszy dzień z 2005 roku był najgorszym dniem w 2006 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Przyłączam się do noworocznych życzeń.
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń w 2006 roku wszystkim forumowiczom z całego serca życzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154 |
Człowiek pijany to jakis taki strasznie wylewny sie staje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Napewno wplyw alkoholu spowodowal ze napisalem tego posta. Zupelnie nie na temat Nowego Roku. Po prostu patrzac na niektore chore osoby,czasem dosc bliskie doceniam to co mam(zdrowie) a im wspolczuje zawsze.A sam alkohol tylko spowodowal ze ten post sie tutaj znalazl. A tak wogole pozniej to jeszcze skladalem zyczenia kumplowi.Gralismy w kosza wiele lat.Rzadko cos pil,nie palil wogole i przyplatal sie jakis nowotwor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .Ale mam nadzieje ze bedzie dobrze.Musi byc.Jeszcze raz.Szczesliwego Nowego Roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Właśnie panie i panowie...wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla was wszystkich... tych lubianych i tych mniej też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
P.S. Co zrobić żeby opuchlizna spod oka jak najszybciej zeszła ? (Efekty nieudanej walki ze zbyt dużą ilością wódki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
oklad z jajek najlepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Oczywiscie nie moze sie obyc bez: Duzo duzo trafnych kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829 |
W Nowym Roku 2006 życze Wam przede wszystkim samych sukcesów i jak najmniej porażek, oby ten nowy rok był rokiem szczęsliwym obfitującym w duuużeee wygrane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka