|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
a znajac zycie jak tylu ludzi juz Age pojechalo tutaj i skreslilo to ona to jeszcze ogarnie, deszcz leb ochlodzil i sie odbuduje pewnie chociaz grosza na to nie dam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,519 |
Jak widzice U'Boota z Monfilsem, po>3 warto chyba brac..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja też uważam, że porażka z Cetkovską będzie haniebna, ale nie popadajmy w skrajności i rzucanie inwektywami w jedyną tenisistkę z Polski, która coś znaczy w świecie tenisa.
Teraz się jaracie Kubotem, a pamiętam jakie bluzgi leciały na Niego jak dostawał na challengerach, już niektórzy nawet Ci ze znanymi nickami mówili, że nigdy nie wóci do setki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Gruby Lis do domu, Na Li 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Panowie też kiedyś dawałem rękę że Stoch nie wygra nigdy zawodów w PŚ w skokach, a dziś ??? Aga przeplata tak dobrą grę i złą grę jest to normalne w genach ludzkości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
Teraz się jaracie Kubotem, a pamiętam jakie bluzgi leciały na Niego jak dostawał na challengerach, już niektórzy nawet Ci ze znanymi nickami mówili, że nigdy nie wóci do setki a ja wczoraj na niego bluzgalem bo drewniak mi zamykal kupon  oby szybko wrocili do gry bo kupony do ratowania sa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
na Kubota nigdy złego słowa nie powiem, bo on nie zgrywa gwiazdy. Jak przegra to smutno, bo to Polak. Jak wygra to zajebioza. U Agi przez moment miałem tak samo jak grała normalnie, bez spin z ojcem na korcie i fochów w połowie meczu..od tamtej pory poryło jej czerep i nic Pan nie zrobisz, na szlemie to ona teraz 3 rundy maks będzie miała i top20 wita 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Międzynarodowy Dzień Truskawek! 25.06.2011
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Radwańska miszczyni 4-2 40-00, a tu nagle 4-5 i serwis czeszki na mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,519 |
Jak tam chmury, widac szanse na gre ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A Na Li gra  Przestalo chyba padac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
A Na Li gra  Przestalo chyba padac. to kort główny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A Na Li gra  Przestalo chyba padac. to kort główny No co ty? Taki gowniany mecz na glownym? Posralo ich  A sprawdzalem OOP 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
W tenisie psychika gra duża rolę sam się o tym przekonałem 2 lata temu jak grałem na turnieju w mieście 50 tysięcznym, było 16 najlepszych i zająłem tam tylko 5 miejsce mając 2 piłki meczowe o bycie w top 3 i finale.Ha.Aga to wyciągnie, ale ulka bardziej mi się podoba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Na Li wygrała szlema, więc jest teraz jakby gwiazdą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Li wygrala french open lisicki ostatnio tez turniej na trawie, dosc ciekawy pojedynek moze byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
W tenisie psychika gra duża rolę sam się o tym przekonałem 2 lata temu jak grałem na turnieju w mieście 50 tysięcznym, było 16 najlepszych i zająłem tam tylko 5 miejsce mając 2 piłki meczowe o bycie w top 3 i finale.Ha.Aga to wyciągnie, ale ulka bardziej mi się podoba. bo to jest ta słynna polska mentalność ! jesteśmy wiecznymi nieudacznikami, a sport to potwierdza. Polskie siatarki 2-0 24-22 i przegrany mecz Polacy w siatkówkę z Serbami swego czasu Isia dużo porażek dobrze, że jest qc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
W tenisie psychika gra duża rolę sam się o tym przekonałem 2 lata temu jak grałem na turnieju w mieście 50 tysięcznym, było 16 najlepszych i zająłem tam tylko 5 miejsce mając 2 piłki meczowe o bycie w top 3 i finale.Ha.Aga to wyciągnie, ale ulka bardziej mi się podoba. ja ostatnio bralem udzial w turnieju i dostalem 6-0 ;] nic mi nie wychodzilo tylko jeden skrocik, nic nie zaryzykowalem.. ;/ dla poceiszenia ten gosciu wygral caly turniej ;p byla tez aleksandra bojarska jak ktos kojarzy ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a ja grałem kort obok Lipskiego z kilera ! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|