Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 21 1 2 13 14 15 16 17 20 21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Jeszcze można dodać, że o BMW jest sporo forów w internecie na ogół z działami kupię/sprzedam, więc tam można nierzadko znaleźć ciekawe oferty od w miarę sprawdzonych ludzi.

Powodzenia w szukaniu i miłej zabawy zimą wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Z tymi forami jest różnie, w moim odczuciu zaglądają tam albo maniacy - ciągle coś grzebią przy aucie, sami naprawiają, zmianiają, kombinują albo ci którzy szukają pomocy bo trafili na rypcia który się sypie na każdym zakręcie.
Oczywiście to uogólnienie ale mimo wszystko sporo takich sie tam znajdzie.

Dobry egzemplarz trafia tak czy siak na allegro czy inne otomoto. Kwestia zeby szybko wylapac bo w większosci wypadków dobre schodza szybko, choc raz znajomy kupil mercedesa C-klasse z 96 roku z przebiegiem 60 tysiecy, nikt sprzedającemu nie chcial uwierzyć że samochod ma tyle przejechane:D

Kumpel posprawdzal, obdzwonil serwisy we wloszech, stamtad było auto i sie okazalo ze przed sprzedaza, Wloch zrobil mu przeglad, byly wydruki, potwierdzenie itp:)

Kumpel kupil i jezdzi do dzis, juz chyba z 5 rok, nawet nie go nie dotknal po za eksploatacyjnymi przegladami.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by Biszop
z tym drugim dobrze pohandlować, i myślę że zejdzie w okolice 30 tysięcy z haczykiem, opłaty to tylko rejestracja za 250 no i ubezpieczenie ale to w kazdym przypadku i tak placisz.
Nie ma innych oplat, dokładasz około 5 tysięcy i masz szanse na godziwy egzemplarz, całkiem przyzwoicie wyposazony.


tylko ja szukam w automacie smile jutro jadę obejrzeć bmw 3 e90 2005r
przód do robienia, z tyłu błotnik zarysowany ale niska cena, troche by wyniosło >30tys. i jedna wada 6 biegowa ;p ale jakoś przeboleje to.. a co nowy model to nowy..

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam. Panowie dla znawców tematu - siedzę w Danii i za parę miesięcy będę wracał - opłaca się kupić tutaj samochód (nie rejestrując w Danii tylko w Polsce) i sprowadzić? Może ktoś podać dobre strony gdzie popatrze po ile chodzą itp?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
czy mozna zdobyc kod do radia z neta?
focus 2007, sony 6000CD

jak to jest kazde radio ma swoj kod czy wszystkie wersje tego radia maja ten sam?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
http://forum.polskastrefa.eu/motoryzacja/t,kod,do,radia,sony,6000cd,367/

tutaj koles podal:) co radio to inaczej smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Mam do sprzedania Opla Vectre z silnikiem 1.8 16V Auto posiada bardzo bogate wyposażenie. Samochód jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Środek jest czysty i zadbany. Niedawno był również wymieniany olej, rozrząd i filtry, oraz kompletne zawieszenie. Samochód został sprowadzony z Niemiec w 2008 roku i jestem jego jedynym właścicielem w Polsce.

Przebieg: 207 000 km
Silnik: 1.8 16V

Wyposażenie:

4 x elektryczne szyby
2 x elektryczne i podgrzewane lusterka
2 x AIRBAG
climatronic
tempomat
komputer pokładowy
centralny zamek
wspomaganie kierownicy
regulowane siedzenie kierowcy
ABS
immobiliser
radio CD/DVD
welurowa tapicerka
alufelgi

Samochód sprzedaję na oryginalnych alufelgach Opla wraz oponami letnimi kupionymi w poprzednim sezonie. Do samochodu dodawane jest odtwarzacz CD/DVD. Auto sprzedawane jest z powodu zakupu nowego samochodu, przez co Opel stał się zbędny. Istnieje możliwość obejrzenia samochodu po wcześniejszym kontakcie.

Kontakt:
telefon: 504-459-374
e-mail: [email protected]

--> http://otomoto.pl/show?id=C19207922

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
http://moto.allegro.pl/bmw-320d-e46-automat-disel-bogata-opcja-i1673237135.html

hmm sam nie wiem co myslec o tym aucie,
08.01.2004 produkcja ostatni odczyt 24,01,2006 73 tysiace,
facet podaje 188, niby od 3 lat w kraju czyli 2008, to w niemczech mogl miec powyzej 130 tysiecy, czyli jak cofany to nie wiele, co powiecie ? ;p

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Dziś cały dzień testowaliśmy dokładnie takie cudeńko-brat sobie zakupił
Wkleje później foty samochodu.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/89/2012_Audi_A6_sedan_--_2011_DC.jpg


A6 <2011> 3.0 TFSI 300 KM S LINE quattro
mogę tyle napisać.....BAJKA pod każdym względem no może poza ceną


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by BZYCZEK
Dziś cały dzień testowaliśmy dokładnie takie cudeńko-brat sobie zakupił
Wkleje później foty samochodu.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/89/2012_Audi_A6_sedan_--_2011_DC.jpg


A6 <2011> 3.0 TFSI 300 KM S LINE quattro
mogę tyle napisać.....BAJKA pod każdym względem no może poza ceną

szacunek dla ludzi którzy potrafią zarobić na taką furę RESPECT!!

i miłej zabawy przy wyrywaniu dupeczek ooo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by john
Originally Posted by BZYCZEK
Dziś cały dzień testowaliśmy dokładnie takie cudeńko-brat sobie zakupił
Wkleje później foty samochodu.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/89/2012_Audi_A6_sedan_--_2011_DC.jpg


A6 <2011> 3.0 TFSI 300 KM S LINE quattro
mogę tyle napisać.....BAJKA pod każdym względem no może poza ceną

szacunek dla ludzi którzy potrafią zarobić na taką furę RESPECT!!

i miłej zabawy przy wyrywaniu dupeczek ooo

Dziś widziałem że na tą furkę lachonka można wyrwać grin
...jest wolny więc ooo

P.S brat zaczynał 2 lata temu od ZERA teraz życie NIESAMOWICIE mu się ułożyło pod względem finansowym i życze mu jak najlepiej...wiem że nie czyta tego forum ale jestem z niego BARDZO dumny.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
To ile takie cacko? wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Mnie się takie bardziej podoba grin

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Quote
P.S brat zaczynał 2 lata temu od ZERA teraz życie NIESAMOWICIE mu się ułożyło pod względem finansowym i życze mu jak najlepiej...wiem że nie czyta tego forum ale jestem z niego BARDZO dumny.
to co brat robi w telegraficznym skrócie?

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by _Korver_
To ile takie cacko? wink

takie wyposażenie jakie on sobie wybrał 300 tys.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by john
Quote
P.S brat zaczynał 2 lata temu od ZERA teraz życie NIESAMOWICIE mu się ułożyło pod względem finansowym i życze mu jak najlepiej...wiem że nie czyta tego forum ale jestem z niego BARDZO dumny.
to co brat robi w telegraficznym skrócie?

hurtownia farmaceutyczna

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by _Korver_
To ile takie cacko? wink

takie wyposażenie jakie on sobie wybrał 300 tys.

Oj... To pozazdrościć. smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by _Korver_
To ile takie cacko? wink

takie wyposażenie jakie on sobie wybrał 300 tys.

Oj... To pozazdrościć. smile

zazdroszcze ale po "bratowemu" tongue

Wiem że tego co dokonał<a mam nadzieje że jeszcze wszystko przed nim> zawdzięcza tylko sobie...
Pomysł szczęście znalezienie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie<DOSŁOWNIE!> ...i w Polsce można zarobić olbrzymie pieniądze.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
farmacja dobra mysl ..pare lat wstecz ojciec mial wchodzic z kumplem w te klocki... dzis byly by to kokosy... ale wybral firme lotos podpisal kontrakt na filie lotosu gdnaskiego na podkrapcie i malopolske filia w tarnowie.. wybr tez pozytywny nie to co leki bo to rzecz nab i nie narzeka ... co do maszynki mialem okazje posmigac audi r8 po miescie niebo w gebie....ale jesli chodzi o a6 to sportowka sie umywa...jesli chodzi o komfort i wygode

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by NiUNiU
farmacja dobra mysl ..pare lat wstecz ojciec mial wchodzic z kumplem w te klocki... dzis byly by to kokosy... ale wybral firme lotos podpisal kontrakt na filie lotosu gdnaskiego na podkrapcie i malopolske filia w tarnowie.. wybr tez pozytywny nie to co leki bo to rzecz nab i nie narzeka ... co do maszynki mialem okazje posmigac audi r8 po miescie niebo w gebie....ale jesli chodzi o a6 to sportowka sie umywa...jesli chodzi o komfort i wygode

R8 wiadomo nie ma co porównywać do jakiegokolwiek audi
Brat rozmawiał z gościem w salonie i stwierdził że R8 to samochód idealny no ale ceny powalają od 500 do 750 tys.

Strona 15 z 21 1 2 13 14 15 16 17 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,424
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1