Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
#474943 19/01/2006 11:23
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Ojro, taka akcja właśnie trwa z tym że bon nie otrzymuje się po wpisaniu kodu, lecz po wysłaniu emaila. Mogę tylko uprzedzić, że wkrótce pojawi się ciekawy projekt w sieci na szeroką skalę. Co do wszelkich promocji cały czas myślimy, na pewno nie będzie nudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Maciej

Bonus: Unibet
#474944 19/01/2006 11:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,165
Quote
Quote
mam pytanko. ile wam szły pieniądze z sportingbeta do banku po wypłacie środków???? prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam

Długo.... Ja zleciłem 09.01, 10.01 mam w historii bank transfer sent a pieniądze otrzymałem dopiero wczoraj (18.01). Cała operacja trwa zdecydowanie najdłużej ze znanych mi buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

uuuuu długo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale cóż... trzeba czekać. dzieki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#474945 19/01/2006 11:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
To będzie w ofercie polska piłka ręczna czy nie?
Chetnie bym sie z Wami zmierzył.
Pozdrowienia dla najuczciwszego buka!!!

#474946 19/01/2006 11:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
nawoj, jak bedzie polski człowiek, to na pewno ręczną polską wystawi tak samo jak zużel, siatkę, kosza a nawet Bar na polsacie jeżeli to jeszcze jest bo nawet nie wiem.

Pozdrawiam

Maciej

#474947 19/01/2006 12:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
po jakim czasie srodki pojawia sie na moim koncie w sportingbet.pl jesli zlecilem wplate dzisiaj przed 13? prosze o dopowiedz, dodam ze wplacilem je przez moneybookers.com

#474948 19/01/2006 12:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
sorki za zasmiecanie tematu ale mam jeszcze jedno pytanie jesli wplace pieniadze na konto za pomoca wplaty gorowki na konto a nastepnie wplace pieniadze z moneybookers to i teraz mam juz troszke wiecej pieniedzy niz wplacilem to czy moge wyslac wszystkie pieniadze na MB, bo nie znalazlem takiej info na stronie sportingbet.pl

#474949 19/01/2006 18:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
...a ja tam czekam i czekam na kaskę... już od niedzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#474950 20/01/2006 16:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam,

HRABIA JOHN - wypłata na Moneybookers - możesz wypłacić całą kasę na Moneybookers po tym jak wpłacone środki nie odbiegają proporcjonalnie od tych wpłaconych przelewem i obróciłeś je w zakładach. Każda wypłata jest rozpatrywana indywidualnie.

rumia - wyślij mi na priva swoje ID.

Pozdrawiam

Maciej

#474951 20/01/2006 18:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
DO MACEJA

takiej oferty brakuje zeby wszystko bylo ulozone godzinowo czy wiesz jak opornie jest u was utworzyc kupon !


19:25 Krefeld Pinguine - Kassel Huskies Niem. DEL 1.60 4.65 3.85 +2
19:25 Frankfurt Lions - DEG Metro Stars Niem. DEL 2.20 4.35 2.40 +2
19:25 Eisbären Berlin - Augsburger Panther Niem. DEL 1.35 5.70 5.35 +2
19:25 ERC Ingolstadt - Nürnberg Ice Tigers Niem. DEL 1.80 4.50 3.10 +2
19:55 Ajaccio GFCO - Pau Fra. National 1.90 2.90 3.90
19:55 Cambuur - FC Emmen Hol. Gouden Gids Divisie 2.75 3.30 2.20 +5
19:55 Excelsior - Haarlem Hol. Gouden Gids Divisie 1.45 3.70 6.25 +5
19:55 Fortuna Sittard - Helmond Sport Hol. Gouden Gids Divisie 3.60 3.30 1.85 +5
19:55 VVV Venlo - FC Omniworld Hol. Gouden Gids Divisie 1.30 4.25 8.75 +5
19:55 Stormvogels/Telstar - TOP Oss Hol. Gouden Gids Divisie 2.25 3.25 2.70 +5
19:55 AGOVV Apeldoorn - FC Dordrecht Hol. Gouden Gids Divisie 2.10 3.25 2.95 +5
19:55 FC Den Bosch - MVV Hol. Gouden Gids Divisie 1.75 3.40 3.90 +5
19:55 BV Veendam - FC Volendam Hol. Gouden Gids Divisie 2.40 3.35 2.45 +5
19:55 Frederikshavn - Aab Ishockey Dan. Oddset ligaen 2.60 4.35 2.05

#474952 20/01/2006 18:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
Quote
Witam,

HRABIA JOHN - wypłata na Moneybookers - możesz wypłacić całą kasę na Moneybookers po tym jak wpłacone środki nie odbiegają proporcjonalnie od tych wpłaconych przelewem i obróciłeś je w zakładach. Każda wypłata jest rozpatrywana indywidualnie.

rumia - wyślij mi na priva swoje ID.

Pozdrawiam

Maciej
Dziś popołudniu dotarła kasa... ona chyba szła na około do mojego banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#474953 20/01/2006 19:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Macieju, mam taki problem. Rano został zaksięgowany mój depozyt i bonus. Zawarłem jeden zakład za 20zł i ze stanem konta 180zł wylogowałem się. Teraz ku mojemu zdziwieniu po zalogowaniu mam 0,01zł !
Co się stało? Nie dostałem żadnej wiadomości ani wyjaśnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#474954 20/01/2006 19:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Nieważne, jestem gupi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#474955 21/01/2006 10:15
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
Witam!!
wie ktoś może ile razy trzbea obrócić te 5$, które dali w bonusie, żeby móc je wypłacić?
Pozdrawiam m_K_polska

#474956 21/01/2006 13:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Kuerten_JG jako, że jestes juz stałym klientem Sportingbet wiem, że powoli tracisz cierpliwość do funkcjonalności kuponu, ale gwarantuję, że nowy kupon i nowy layout jest testowany i wkrótce udręki i akcje pod tytułem mecz tenisowy z zerową godziną się skończą.

m_k_polska - bonus trzeba obrócić 10krotnie.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474957 21/01/2006 14:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 22
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 22
Witam,
aktualnie w czasie trwania turnieju tenisowego Australian Open 2006 w Sportingbecie jest pormocja za wysłane kupony AKO z kursem min 2,5 oraz za stawkę min 10zł.

Za 15 kuponów dostajemy 50zł, za 20 dostajemy 75zł itd.


http://pl.sportingbet.com/content/promo/promocja_australia.asp

Dzisiaj dzwonie na infolinie do Sportingbetu w celu upewnienia się ile kuponów już wysłałem kwalifikujących się do promocji (na e-mail nie odpisali). Panienka przez telefon po około 7min zaczeła wyliczać mi i wyliczyła 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Choć samemu naliczyłem 16. Rożnica w tym - ona mówi że to zlicza się tylko wygrane kupony i jest tego pewna na 99%, chodź jeszcze się dowie w poniedziałek. Ja na to odpowiadam, że w regulaminie nie ma o tym wzmianki, ona na to że musi to zgłosić i trzeba dodać będzie punkt regulaminu.

Moje pytanie jest takie, czy ktoś może korzytał już z tej promocji i wypłacił należny mu bonus?

#474958 21/01/2006 15:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 22
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 22
Quote
Dzisiaj dzwonie na infolinie do Sportingbetu w celu upewnienia się ile kuponów już wysłałem kwalifikujących się do promocji (na e-mail nie odpisali). Panienka przez telefon po około 7min zaczeła wyliczać mi i wyliczyła 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Choć samemu naliczyłem 16. Rożnica w tym - ona mówi że to zlicza się tylko wygrane kupony i jest tego pewna na 99%, chodź jeszcze się dowie w poniedziałek. Ja na to odpowiadam, że w regulaminie nie ma o tym wzmianki, ona na to że musi to zgłosić i trzeba dodać będzie punkt regulaminu.

Przed momentem otrzymałem odpowiedź na e-mail od supportu sportingbet:

Szanowny Kliencie,
Informujmey, ze w promocji AKO Party biora udzial zarówno zaklady wygrane
jak i przegrane.

P.S. Szkoda ze na infolinie siedzą osoby, które nie orientują się zbytnio w regulaminie konkursów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#474959 21/01/2006 21:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3,074
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3,074
Mam pytanie jak usunąc konto z Sportingbet wie ktoś bo założyłem przez pomyłke i chce usunąc pomoze ktos ??

#474960 22/01/2006 13:08
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
Mam pytanie jak usunąc konto z Sportingbet wie ktoś bo założyłem przez pomyłke i chce usunąc pomoze ktos ??

Wystarczy napisać do nich maila z następującą prośbą: Proszę o zamknięcie mojego konta w Sportingbet (podaj przy tym swoje imię i nazwisko oraz numer ID). Następnie oni wyslą do ciebie maila z zapytaniem: Czy jesteś pewien, że chcesz zamknąć swoje konto w Sportingbet? Odpisz, że tak i podpisz się imieniem i nazwiskiem. It's izi :hahaha:. Pzdr

#474961 22/01/2006 14:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Witam w weekend, przed szlagierem w Premiership <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Prego - oczywiście w promocji liczą się wszystkie zakłady, wygrane i przegrane spełniające oczywiście pozostałe wymagania promocji. Przepraszam za mylna odpowiedz Działu Obsługi Klienta - konsekwencje zostaną wyciągnięte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Odpowiedź dotyczącą zamknięcia konta juz znamy, dzięki Fanatykk.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474962 22/01/2006 18:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
1.Jaka jest minimalna kwota wplaty przelewem z banku (PLN)?

2.Jesli zalozylem konto jakies dwa miesiace temu i nieskladalem jeszcze zadnego depozytu to ciagle obowiazuje mnie promocja dot. podowojenia pierwszego depozytu?

3.Czy bonus ten jest dopisywany automatycznie po zaksiegowaniu depozytu, czy tez trzeba wysylac maile?

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, burbon, Sensei, Lukasz111, bukma, forty, rymoholik, $-man), 3,310 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1