|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Mozbna miec na jedno IP dwa konta,drugie na mame? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
1.Jaka jest minimalna kwota wplaty przelewem z banku (PLN)?
2.Jesli zalozylem konto jakies dwa miesiace temu i nieskladalem jeszcze zadnego depozytu to ciagle obowiazuje mnie promocja dot. podowojenia pierwszego depozytu?
3.Czy bonus ten jest dopisywany automatycznie po zaksiegowaniu depozytu, czy tez trzeba wysylac maile? [/i]Ad. 1:[/i] Minimalna/Maksymalna kwota wpłaty: Nie ma dolnych limitów wpłaty przelewem. Górny limit wpłaty to równowartość $10 000. Ad. 2: Tak Ad. 3:
Krok 3: Po dokonaniu wpłaty wymaganego depozytu, wyślij do nas email z prośbą o dodanie bonusa. Bonus zostanie zaksięgowany w ciagu 24h od momentu otrzymania depozytu kwalifikującego do promocji.
Uwaga: promocja nie obejmuje wpłat przez system Moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Mozbna miec na jedno IP dwa konta,drugie na mame? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Mozbna miec na jedno IP dwa konta,drugie na mame? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />Kilka osób może założyc konto zakładów, korzystając z tego samego komputera. Taką onformacje otrzymałem od supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Mhy... ale chyba nie mogą korzystać z tej samej promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Tzn nie mozna miec 2 kont, na ten sam adres zamieszkania, a skoro on chce rejestrowac sie za mame, to pewnie jego mama ma taki sam adres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stad moja odpowiedz "nie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy przed pierwsza wyplata trzeba wyslac skan dowodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Czy przed pierwsza wyplata trzeba wyslac skan dowodu? Podbijam ...a chodzi mi dokłądnie o wypłate przelewem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
czyli ewentualnie na babcie bym mógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ,tylko ze ja brałem udział w promocji 100+100 w czerwcu,czy to sie liczy? aha i babcia ma konto w skoku ,w unibecie z wypłatą nie było problemów ale tutaj niewiem bo skok niema numeru swift
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
ręce opadają, to regularnie czyta pracownik sb, masz jak w banku blokade za nadużycia bonusowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
czyli ewentualnie na babcie bym mógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ,tylko ze ja brałem udział w promocji 100+100 w czerwcu,czy to sie liczy? aha i babcia ma konto w skoku ,w unibecie z wypłatą nie było problemów ale tutaj niewiem bo skok niema numeru swift jaki nick takie podejscie to bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> szkoda mi takich ludzi :-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Mnie support odpowiedział ze mozna miec w jednej rodzinie dwa konta. Dlatego gramy z ojcem na osobnych. Oczywiscie nie moglismy skorzystac z tej samej promocji ale to nie bylo problemem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
ręce opadają, to regularnie czyta pracownik sb, masz jak w banku blokade za nadużycia bonusowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> taa dostane wirtualna blokade na nie założone konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pytam grzecznie czy mozna tak zrobic?,ale niektórzy maja problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
Mysle ze takie zachowania (zakladanie kilka kont w celu zdobycia bonusa) powinno byc jak najmocniej pietnowane na forum. Przez takie zachowania tracimy wszyscy Coraz czesciej Polacy nie sa brani pod uwage w ciekawych promocjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Logan347
- nie ma min. kwoty wpłaty przelewem - tak w Twoim przypadku otrzymasz bonus - przy wpłacie przelewem bonus jest księgowany automatycznie, chociaż nie zaszkodzi wysłac email do nas, przy wpłacie kartą proszę o wysłanie emaila.
Żyła - możesz założyć 2,3,4 konta z jednego IP, bonus należy się jednak tylko jeden na te wszystkie konta. Na jedno gospodarstwo domowe, jedno IP przypada tylko jeden bonus. Wszystko jest w regulaminach promocji.
P!t3r - przy wypłacie przelewem nie wymagamy skanów dokumentów. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy środki są wypłacane zaraz po ich wpłaceniu lub na koncie nie został dokonany żaden obrót.
Dyrma - zapewniam, że klienci w Polsce pomimo tego, co jest będą dostawać w Sportingbet Polska bardzo ciekawe promocje i to regularnie.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
cześć Maciej.
1.Na jakiej podstawie przyznawany jest tytuł gracza zawodowego ?
2. Jesli dawno dawno wplacalem pieniadze z konta moneybookers a teraz mam inny mail na moneybookers ,to czy moge wplacic pieniadze z tego mojego nowego maila ,zmieniajac wczesniej dane w profilu ?
3. Jezeli juz wplace pieniadze poprzez money to ile razy mam obrocic depozytem aby moc wyplacic na konto bankowe ?
4.Nowy uzytkownik jezeli wplaca do Was pieniadze za pomoca konta bankowego ,po jakim czasie od zlozenia depozytu moze wyplacic pieniadze na moneybookers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Żyła - możesz założyć 2,3,4 konta z jednego IP, bonus należy się jednak tylko jeden na te wszystkie konta. Na jedno gospodarstwo domowe, jedno IP przypada tylko jeden bonus. Wszystko jest w regulaminach promocji.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska to teraz ja mam pytanie w związku z powyższym: co z przypadkami sieci osiedlowych? ludzie z zupełnie innych gospodarstw domowych mogą mieć przecież to samo IP. Np. u mnie w sieci jest około 40-50 osób z których znam 3 osoby które również grają u buków... i co wtedy? w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Żyła - możesz założyć 2,3,4 konta z jednego IP, bonus należy się jednak tylko jeden na te wszystkie konta. Na jedno gospodarstwo domowe, jedno IP przypada tylko jeden bonus. Wszystko jest w regulaminach promocji.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska to teraz ja mam pytanie w związku z powyższym: co z przypadkami sieci osiedlowych? ludzie z zupełnie innych gospodarstw domowych mogą mieć przecież to samo IP. Np. u mnie w sieci jest około 40-50 osób z których znam 3 osoby które również grają u buków... i co wtedy? w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy? Po prostu grzecznie Ciebie zapytają dlaczego posługujesz się takim samym IP, wyjaśnisz , że założyłeś konto w sieci lub w kafejce internetowej, prześlesz skan dowodu i cieszyc się będziesz obstawianiem u bukmachera dalej ... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102 |
Cześć,
Maciek:
- Status ten przyznawany jest w przypadku stwierdzenia wniesienia zakładu na mecz, który później określony został mianem "podejrzanego", bądź też gracz ewidentnie gra na różnice kursowe, bądź też traderzy uznali, że dany gracz jest graczem zawodowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Wybacz mało precyzyjne wyjaśnienie, ale tak to po prostu działa, każda sprawa jest traktowana indywidualnie przez traderów i to od nich zalezy kto ma status gracza zawodowego, ja na to nie mam wpływu.
- tak, zmień najpierw dane w profilu na koncie w sportingbet.
- trudno mi określić ile razy masz obrócić te środki u nas. Dział Finansowy bedzie weryfikował wypłatę. Na pewno będziemy chcieli uniknąć sytuacji w których gracze wykorzystują Sportingbet do wypłaty środków z Moneybookers.
- Wypłaty na Moneybookers następują tylko po uprzednim zasileniu konta ta drogą.
Co, do IP. Taka jest zasada. Na pewno, jeżeli ktoś prześle dokumenty że konto jest prawidłowe i potwierdzi swoją tożsamość, bonus zostanie przyznane (dzięki Moonlight za pomoc). Pamiętajcie proszę o jednym, każda sprawa jest traktowana indywidualnie i po to tu jesteśmy żeby Wam pomóc, jeżeli zakładacie konto na swoje, uczciwe dane i gracie bez nadużyć bonusowych nic na pewno nikomu nie zostanie zarzucone ani odebrane. W razie czego piszcie do mnie na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
Pozdrawiam
Maciej Sportingbet Polska
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|