"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
#474963 22/01/2006 18:49
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Mozbna miec na jedno IP dwa konta,drugie na mame? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#474964 22/01/2006 19:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
1.Jaka jest minimalna kwota wplaty przelewem z banku (PLN)?

2.Jesli zalozylem konto jakies dwa miesiace temu i nieskladalem jeszcze zadnego depozytu to ciagle obowiazuje mnie promocja dot. podowojenia pierwszego depozytu?

3.Czy bonus ten jest dopisywany automatycznie po zaksiegowaniu depozytu, czy tez trzeba wysylac maile?



[/i]Ad. 1:[/i]
Quote
Minimalna/Maksymalna kwota wpłaty:
Nie ma dolnych limitów wpłaty przelewem. Górny limit wpłaty to równowartość $10 000.
Ad. 2: Tak
Ad. 3:
Quote
Krok 3: Po dokonaniu wpłaty wymaganego depozytu, wyślij do nas email z prośbą o dodanie bonusa. Bonus zostanie zaksięgowany w ciagu 24h od momentu otrzymania depozytu kwalifikującego do promocji.

Uwaga: promocja nie obejmuje wpłat przez system Moneybookers

#474965 22/01/2006 19:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Mozbna miec na jedno IP dwa konta,drugie na mame? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#474966 22/01/2006 19:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Quote
Quote
Mozbna miec na jedno IP dwa konta,drugie na mame? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kilka osób może założyc konto zakładów, korzystając z tego samego komputera. Taką onformacje otrzymałem od supportu.

#474967 22/01/2006 20:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Mhy... ale chyba nie mogą korzystać z tej samej promocji.

#474968 22/01/2006 20:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Tzn nie mozna miec 2 kont, na ten sam adres zamieszkania, a skoro on chce rejestrowac sie za mame, to pewnie jego mama ma taki sam adres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stad moja odpowiedz "nie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#474969 22/01/2006 21:50
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Czy przed pierwsza wyplata trzeba wyslac skan dowodu?

#474970 22/01/2006 22:06
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Czy przed pierwsza wyplata trzeba wyslac skan dowodu?
Podbijam ...a chodzi mi dokłądnie o wypłate przelewem.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#474971 22/01/2006 22:09
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
czyli ewentualnie na babcie bym mógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ,tylko ze ja brałem udział w promocji 100+100 w czerwcu,czy to sie liczy?
aha i babcia ma konto w skoku ,w unibecie z wypłatą nie było problemów ale tutaj niewiem bo skok niema numeru swift

#474972 22/01/2006 22:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
nie

#474973 22/01/2006 22:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
ręce opadają, to regularnie czyta pracownik sb, masz jak w banku blokade za nadużycia bonusowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#474974 22/01/2006 22:21
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
czyli ewentualnie na babcie bym mógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ,tylko ze ja brałem udział w promocji 100+100 w czerwcu,czy to sie liczy?
aha i babcia ma konto w skoku ,w unibecie z wypłatą nie było problemów ale tutaj niewiem bo skok niema numeru swift
jaki nick takie podejscie to bukmacherki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> szkoda mi takich ludzi :-/

#474975 22/01/2006 22:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Mnie support odpowiedział ze mozna miec w jednej rodzinie dwa konta. Dlatego gramy z ojcem na osobnych. Oczywiscie nie moglismy skorzystac z tej samej promocji ale to nie bylo problemem.

#474976 22/01/2006 22:47
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
ręce opadają, to regularnie czyta pracownik sb, masz jak w banku blokade za nadużycia bonusowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
taa dostane wirtualna blokade na nie założone konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pytam grzecznie czy mozna tak zrobic?,ale niektórzy maja problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem

#474977 22/01/2006 23:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
Mysle ze takie zachowania (zakladanie kilka kont w celu zdobycia bonusa) powinno byc jak najmocniej pietnowane na forum. Przez takie zachowania tracimy wszyscy Coraz czesciej Polacy nie sa brani pod uwage w ciekawych promocjach.

#474978 23/01/2006 10:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Logan347

- nie ma min. kwoty wpłaty przelewem
- tak w Twoim przypadku otrzymasz bonus
- przy wpłacie przelewem bonus jest księgowany automatycznie, chociaż nie zaszkodzi wysłac email do nas, przy wpłacie kartą proszę o wysłanie emaila.

Żyła - możesz założyć 2,3,4 konta z jednego IP, bonus należy się jednak tylko jeden na te wszystkie konta. Na jedno gospodarstwo domowe, jedno IP przypada tylko jeden bonus. Wszystko jest w regulaminach promocji.

P!t3r - przy wypłacie przelewem nie wymagamy skanów dokumentów. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy środki są wypłacane zaraz po ich wpłaceniu lub na koncie nie został dokonany żaden obrót.

Dyrma - zapewniam, że klienci w Polsce pomimo tego, co jest będą dostawać w Sportingbet Polska bardzo ciekawe promocje i to regularnie.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

#474979 23/01/2006 10:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
cześć Maciej.

1.Na jakiej podstawie przyznawany jest tytuł gracza zawodowego ?

2. Jesli dawno dawno wplacalem pieniadze z konta moneybookers a teraz mam inny mail na moneybookers ,to czy moge wplacic pieniadze z tego mojego nowego maila ,zmieniajac wczesniej dane w profilu ?

3. Jezeli juz wplace pieniadze poprzez money to ile razy mam obrocic depozytem aby moc wyplacic na konto bankowe ?

4.Nowy uzytkownik jezeli wplaca do Was pieniadze za pomoca konta bankowego ,po jakim czasie od zlozenia depozytu moze wyplacic pieniadze na moneybookers ?

#474980 23/01/2006 11:54
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Żyła - możesz założyć 2,3,4 konta z jednego IP, bonus należy się jednak tylko jeden na te wszystkie konta. Na jedno gospodarstwo domowe, jedno IP przypada tylko jeden bonus. Wszystko jest w regulaminach promocji.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

to teraz ja mam pytanie w związku z powyższym: co z przypadkami sieci osiedlowych? ludzie z zupełnie innych gospodarstw domowych mogą mieć przecież to samo IP. Np. u mnie w sieci jest około 40-50 osób z których znam 3 osoby które również grają u buków... i co wtedy? w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy?

#474981 23/01/2006 12:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Quote
Quote
Żyła - możesz założyć 2,3,4 konta z jednego IP, bonus należy się jednak tylko jeden na te wszystkie konta. Na jedno gospodarstwo domowe, jedno IP przypada tylko jeden bonus. Wszystko jest w regulaminach promocji.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

to teraz ja mam pytanie w związku z powyższym: co z przypadkami sieci osiedlowych? ludzie z zupełnie innych gospodarstw domowych mogą mieć przecież to samo IP. Np. u mnie w sieci jest około 40-50 osób z których znam 3 osoby które również grają u buków... i co wtedy? w myśl zasady kto pierwszy ten lepszy?

Po prostu grzecznie Ciebie zapytają dlaczego posługujesz się takim samym IP, wyjaśnisz , że założyłeś konto w sieci lub w kafejce internetowej, prześlesz skan dowodu i cieszyc się będziesz obstawianiem u bukmachera dalej ... pozdrawiam

#474982 23/01/2006 12:24
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 102
Cześć,

Maciek:

- Status ten przyznawany jest w przypadku stwierdzenia wniesienia zakładu na mecz, który później określony został mianem "podejrzanego", bądź też gracz ewidentnie gra na różnice kursowe, bądź też traderzy uznali, że dany gracz jest graczem zawodowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Wybacz mało precyzyjne wyjaśnienie, ale tak to po prostu działa, każda sprawa jest traktowana indywidualnie przez traderów i to od nich zalezy kto ma status gracza zawodowego, ja na to nie mam wpływu.

- tak, zmień najpierw dane w profilu na koncie w sportingbet.

- trudno mi określić ile razy masz obrócić te środki u nas. Dział Finansowy bedzie weryfikował wypłatę. Na pewno będziemy chcieli uniknąć sytuacji w których gracze wykorzystują Sportingbet do wypłaty środków z Moneybookers.

- Wypłaty na Moneybookers następują tylko po uprzednim zasileniu konta ta drogą.

Co, do IP. Taka jest zasada. Na pewno, jeżeli ktoś prześle dokumenty że konto jest prawidłowe i potwierdzi swoją tożsamość, bonus zostanie przyznane (dzięki Moonlight za pomoc). Pamiętajcie proszę o jednym, każda sprawa jest traktowana indywidualnie i po to tu jesteśmy żeby Wam pomóc, jeżeli zakładacie konto na swoje, uczciwe dane i gracie bez nadużyć bonusowych nic na pewno nikomu nie zostanie zarzucone ani odebrane. W razie czego piszcie do mnie na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Pozdrawiam

Maciej Sportingbet Polska

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1