Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
#475003 25/01/2006 18:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Maciek ja Ci odpowiem na jakiej zasadzie jestb przyznawany status gracza zawodowego jacys tralerzy ich to wymyslili po prosu nie chca przegrac i sieboja takich graczy:

kiedys mi caly dzien nie szlo /byla to niedziela i malem akurat czas / i zostalo mi 500 dolarow wiec postanowilem zagrac va bank na koniec dnia na 3 mecze
/po klku godzinnych analizach tak mi wychodzilo/ chyba to bylo PSG na wyjezdzie, La Corunia na wyjezdzie i Genk na wyjezdzie wszystko kursy po 2.6 i wyzsze !!1

Do wygrania mialem wtedy za te trzy mecze grubo ponad 10 tys dolarow !!!!

Jedynie PSG przegralo i kupon mi nie wszedl choc bylo blisko...przegralem 500 $....a ONi dali mi o tej pory taki status !!!

Wiec sie boja po prostu graczy ktorzy nie boja sie ryzykowac bo wtedy moglem wygrac 10 tys $...a poniewaz sadza ze drugi raz tez tak moge zaryaykowac wiec daja taki status... Ciekawe za CO teraz mam tak ryzykowac hehehee

!!!! Najlepiej to grac kursy 1.03 na Federera za 100 $ i ogladac taka nerwiwke jak dzis !!!! hehe

Maciek. Sportingbet moze potzrbujesz kogos do pomocy do pracy bo obecna mnie juz nuzy i bym chetnie zmienil zajecie !!! Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#475004 25/01/2006 18:58
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Czyli tak normalnie- jak na Sportingbet.

#475005 26/01/2006 13:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
W poniedzialek zlecilem wyslanie kasy.Wczoraj wyslalem maila do supportu o przynanie mi bonusa. Dzis kasa zostala zaksiegowana, ale bonusa nie ma. Wyslalem kolejnego maila. Kiedy moge spodziewac sie doliczynia bonusa za pierwszy depozyt? Czy jesli przed doliczniem bonusa zawre jakies zaklady to bonus przepada?

#475006 26/01/2006 13:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Co za szybka reakcja juz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#475007 26/01/2006 15:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
Ja czekam juz 8 dzien na dopisanie kasy i nic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba długo nie zabawie w sportingbet<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#475008 26/01/2006 15:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja w poniedzialek o 17 wyslalem na poczcie, dzis doszla czyli 3 dni.Szybko jak na poczte. Moze nie wpisales ID w polu tytulem?

#475009 26/01/2006 16:08
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
Na pewno dobrze wypełnłem blankiet pocztowy . W polu tytułem wpisałem ID oraz imie i nazwisko.

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1