|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,781 |
Maciek ja Ci odpowiem na jakiej zasadzie jestb przyznawany status gracza zawodowego jacys tralerzy ich to wymyslili po prosu nie chca przegrac i sieboja takich graczy:
kiedys mi caly dzien nie szlo /byla to niedziela i malem akurat czas / i zostalo mi 500 dolarow wiec postanowilem zagrac va bank na koniec dnia na 3 mecze /po klku godzinnych analizach tak mi wychodzilo/ chyba to bylo PSG na wyjezdzie, La Corunia na wyjezdzie i Genk na wyjezdzie wszystko kursy po 2.6 i wyzsze !!1
Do wygrania mialem wtedy za te trzy mecze grubo ponad 10 tys dolarow !!!!
Jedynie PSG przegralo i kupon mi nie wszedl choc bylo blisko...przegralem 500 $....a ONi dali mi o tej pory taki status !!!
Wiec sie boja po prostu graczy ktorzy nie boja sie ryzykowac bo wtedy moglem wygrac 10 tys $...a poniewaz sadza ze drugi raz tez tak moge zaryaykowac wiec daja taki status... Ciekawe za CO teraz mam tak ryzykowac hehehee
!!!! Najlepiej to grac kursy 1.03 na Federera za 100 $ i ogladac taka nerwiwke jak dzis !!!! hehe
Maciek. Sportingbet moze potzrbujesz kogos do pomocy do pracy bo obecna mnie juz nuzy i bym chetnie zmienil zajecie !!! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Czyli tak normalnie- jak na Sportingbet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
W poniedzialek zlecilem wyslanie kasy.Wczoraj wyslalem maila do supportu o przynanie mi bonusa. Dzis kasa zostala zaksiegowana, ale bonusa nie ma. Wyslalem kolejnego maila. Kiedy moge spodziewac sie doliczynia bonusa za pierwszy depozyt? Czy jesli przed doliczniem bonusa zawre jakies zaklady to bonus przepada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Co za szybka reakcja juz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45 |
Ja czekam juz 8 dzien na dopisanie kasy i nic! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba długo nie zabawie w sportingbet<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja w poniedzialek o 17 wyslalem na poczcie, dzis doszla czyli 3 dni.Szybko jak na poczte. Moze nie wpisales ID w polu tytulem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45 |
Na pewno dobrze wypełnłem blankiet pocztowy . W polu tytułem wpisałem ID oraz imie i nazwisko.
|
|
|
Link skopiowany do schowka