|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ja tam normalnie mialem te spiny na Gold 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
pytam bo ludzie marudzili niedawno że nie ma już free dla PL  co do redkings [ ads.mrgreen.com] to działa misiek ale tylko w download casino
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
doszła już wypłata z betaland [ ads.mrgreen.com]. Jak ktoś zlecał może sprawdzić konto:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Ja nadal kopie sie z koniem  Mozesz mi napisac czy tak powinien wygladac formularz?Bo mi pisza ze IBAN nieprawidlowy  [img][IMG] http://i55.tinypic.com/2v34utu.jpg[/img][/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
Ja nadal kopie sie z koniem  Mozesz mi napisac czy tak powinien wygladac formularz?Bo mi pisza ze IBAN nieprawidlowy  [img][IMG] http://i55.tinypic.com/2v34utu.jpg[/img][/img] Tak dobrze to jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
A wez i im to wytlumacz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
A wez i im to wytlumacz  Wyślij im wyciąg bankowy w pdf. Tam pewnie masz napisane swój IBAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
ten betaland [ ads.mrgreen.com] jeszcze aktualny czy wszystko poszło na chomiki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,443 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
jaki jest obrót, bo mam teraz na koncie 15$ a w info o bonusie wykręcone 0 Current Redeem Points, wiec coś nie tak chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
edit: wyszedlem na chwile z gry spr bonus i mam teraz 25$ z 70$, wiec reszta znikla, hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4 |
doszła już wypłata z betaland. Jak ktoś zlecał może sprawdzić konto:) sylwek ile wypłaciłeś jesli mozna wiedzieć. Ponieważ ja ze spinów wygrałem 80€ zrobiłem obrót i 230€ przelałem na zakłady. Już przeszedłem weryfikacje itp. Tylko że ja sobie grałem w tym buku dla jaj myśląc że nic nie wypłace wczoraj zagrałem że Radwańska przegra za 200€ siadło i mam na koncie 1,5k€. A nie próbowałem wypłacac wczesniej bo nie mam jeszcze konta w banku(tak się jakoś złożyło)i teraz nie wiem czy próbować wypłacać taka kwote bo to jest ok,6k. czy oni mi taką kwote wypłacą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Chlopie czy tez babo(nie wiem) Masz w kasynie max wyplaty jednorazowe , wystarczy wejsc i zobaczyc, wg mnie jedynymi problemami bedzie przedluzanie wyplaty, beda chcieli sprawdzic cie od rozmiaru buta do jakosci włosów na głowie  a tak powaznie to zapytaj sie sylwka ile trwalo sranie sie z ich supportem albo zobacz na sytuacje Rsosoła  Wg mnie wypłacą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4 |
Chlopie czy tez babo(nie wiem) Masz w kasynie max wyplaty jednorazowe , wystarczy wejsc i zobaczyc, wg mnie jedynymi problemami bedzie przedluzanie wyplaty, beda chcieli sprawdzic cie od rozmiaru buta do jakosci włosów na głowie  a tak powaznie to zapytaj sie sylwka ile trwalo sranie sie z ich supportem albo zobacz na sytuacje Rsosoła  Wg mnie wypłacą No nic nie ma w regulaminie także jest chyba bez limitu ale nie wiem czy właśnie to próbować wypłacać w całości czy w kawałku. Ich support już mi zaakceptował dokumenty odblokowali konto wszystko jest ok. Tylko nie wiem własnie czy całosc próbować czy po połowie. W sumie buk od początku wydawał się lipny ale mają dośc wysoki poziom weryfikacji wszystko sprawdzają pomału i dobrze więc chyba buk godny. czekam na odp sylwka co o tym myśli. A ja ide założyć konto z pekao.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
sylwek ile wypłaciłeś jesli mozna wiedzieć. Ponieważ ja ze spinów wygrałem 80€ zrobiłem obrót i 230€ przelałem na zakłady. Już przeszedłem weryfikacje itp. Tylko że ja sobie grałem w tym buku dla jaj myśląc że nic nie wypłace wczoraj zagrałem że Radwańska przegra za 200€ siadło i mam na koncie 1,5k€. A nie próbowałem wypłacac wczesniej bo nie mam jeszcze konta w banku(tak się jakoś złożyło)i teraz nie wiem czy próbować wypłacać taka kwote bo to jest ok,6k. czy oni mi taką kwote wypłacą?  To musisz raczej zalożyć konto bo na inne niż twoje chyba nie wypłacisz. 1,5K euro to dla kasyna groszowe sprawy zresztą kasyno musi mieć budżet na pokrycie swoich zobowiązań więc obojętnie ile byś nie wygrał powinni Ci wypłacić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4 |
sylwek ile wypłaciłeś jesli mozna wiedzieć. Ponieważ ja ze spinów wygrałem 80€ zrobiłem obrót i 230€ przelałem na zakłady. Już przeszedłem weryfikacje itp. Tylko że ja sobie grałem w tym buku dla jaj myśląc że nic nie wypłace wczoraj zagrałem że Radwańska przegra za 200€ siadło i mam na koncie 1,5k€. A nie próbowałem wypłacac wczesniej bo nie mam jeszcze konta w banku(tak się jakoś złożyło)i teraz nie wiem czy próbować wypłacać taka kwote bo to jest ok,6k. czy oni mi taką kwote wypłacą?  To musisz raczej zalożyć konto bo na inne niż twoje chyba nie wypłacisz. 1,5K euro to dla kasyna groszowe sprawy zresztą kasyno musi mieć budżet na pokrycie swoich zobowiązań więc obojętnie ile byś nie wygrał powinni Ci wypłacić. ok. Próbuje całość. A od momentu zlecenia wypłaty ile mniej więcej czekałeś na przelew?? tylko teraz kolejna sprawa ja nie pracuje czy bank sie nie przyczepi do przelewu na kwote 6k?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135 |
sylwek ile wypłaciłeś jesli mozna wiedzieć. Ponieważ ja ze spinów wygrałem 80€ zrobiłem obrót i 230€ przelałem na zakłady. Już przeszedłem weryfikacje itp. Tylko że ja sobie grałem w tym buku dla jaj myśląc że nic nie wypłace wczoraj zagrałem że Radwańska przegra za 200€ siadło i mam na koncie 1,5k€. A nie próbowałem wypłacac wczesniej bo nie mam jeszcze konta w banku(tak się jakoś złożyło)i teraz nie wiem czy próbować wypłacać taka kwote bo to jest ok,6k. czy oni mi taką kwote wypłacą?  To musisz raczej zalożyć konto bo na inne niż twoje chyba nie wypłacisz. 1,5K euro to dla kasyna groszowe sprawy zresztą kasyno musi mieć budżet na pokrycie swoich zobowiązań więc obojętnie ile byś nie wygrał powinni Ci wypłacić. ok. Próbuje całość. A od momentu zlecenia wypłaty ile mniej więcej czekałeś na przelew?? tylko teraz kolejna sprawa ja nie pracuje czy bank sie nie przyczepi do przelewu na kwote 6k? w sumie bardzo szybko w środe miałem status zatwierdzono dzisiaj jest kasa. Bank nie powinnien się doczepić pare razy wypłacałem większą kwote i nikt nigdy się nie czepiał ale zagwarantować Ci tego nie mogę bo teraz niby weszła ta ustawa hazardowa i przelewy niby może kontrolować izba celna. ale jak dla mnie narazie to jest pic na wode więc śmiało wypłacaj myśle że jak byś wypłacił dużo więcej to mogli by się doczepić a 1,5 euro to wcale nie jest tak dużo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4 |
a jeszcze 1 mam pytanie ostatnie w profilu zauważyłem iż mam bląd w danych osobowych w miejscu kod pocztowy zamiast 38-565 mam 38-56 moja pomylka raczej przy zakładaniu konta lecz wysyłałem im skany dowód+ rachunek i zatwierdzili wszystko że ok chyba przez to już problemów z wypłatą chyba nie bedzie czy mam im tą pomyłke zgłosić ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka