Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Haz$ #4749455 24/06/2011 04:09
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
ja tam normalnie mialem te spiny na Gold wink

Bonus: Unibet
Haz$ #4749465 24/06/2011 04:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
pytam bo ludzie marudzili niedawno że nie ma już free dla PL wink

co do redkings [ads.mrgreen.com] to działa misiek ale tylko w download casino

Haz$ #4749678 24/06/2011 14:20
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
doszła już wypłata z betaland [ads.mrgreen.com]. Jak ktoś zlecał może sprawdzić konto:)

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Ja nadal kopie sie z koniem laugh

Mozesz mi napisac czy tak powinien wygladac formularz?Bo mi pisza ze IBAN nieprawidlowy blush

[img][IMG]http://i55.tinypic.com/2v34utu.jpg[/img][/img]

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by Rosół
Ja nadal kopie sie z koniem laugh

Mozesz mi napisac czy tak powinien wygladac formularz?Bo mi pisza ze IBAN nieprawidlowy blush

[img][IMG]http://i55.tinypic.com/2v34utu.jpg[/img][/img]

Tak dobrze to jest

Haz$ #4749705 24/06/2011 15:06
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
A wez i im to wytlumacz laugh

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by Rosół
A wez i im to wytlumacz laugh


Wyślij im wyciąg bankowy w pdf. Tam pewnie masz napisane swój IBAN

Haz$ #4749723 24/06/2011 15:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Wyslalem juz dawno.

Haz$ #4749726 24/06/2011 15:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
ten betaland [ads.mrgreen.com] jeszcze aktualny czy wszystko poszło na chomiki ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,439
Likes: 11
nieaktualny

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by rafal08
www.redkings.com [site.redkings.com] cashier--> bonuses--->code : CRKJUNE10 10$ .Mozliwe,ze kod dziala tylko do 24

jaki jest obrót, bo mam teraz na koncie 15$ a w info o bonusie wykręcone 0 Current Redeem Points, wiec coś nie tak chyba

Haz$ #4749767 24/06/2011 16:13
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
edit: wyszedlem na chwile z gry spr bonus i mam teraz 25$ z 70$, wiec reszta znikla, hmm

Haz$ #4749783 24/06/2011 16:25
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
60 razy

Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
Originally Posted by Sylwek2012
doszła już wypłata z betaland. Jak ktoś zlecał może sprawdzić konto:)

sylwek ile wypłaciłeś jesli mozna wiedzieć. Ponieważ ja ze spinów wygrałem 80€ zrobiłem obrót i 230€ przelałem na zakłady. Już przeszedłem weryfikacje itp. Tylko że ja sobie grałem w tym buku dla jaj myśląc że nic nie wypłace wczoraj zagrałem że Radwańska przegra za 200€ siadło i mam na koncie 1,5k€. A nie próbowałem wypłacac wczesniej bo nie mam jeszcze konta w banku(tak się jakoś złożyło)i teraz nie wiem czy próbować wypłacać taka kwote bo to jest ok,6k. czy oni mi taką kwote wypłacą?

Haz$ #4749904 24/06/2011 17:36
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Chlopie czy tez babo(nie wiem)

Masz w kasynie max wyplaty jednorazowe , wystarczy wejsc i zobaczyc, wg mnie jedynymi problemami bedzie przedluzanie wyplaty, beda chcieli sprawdzic cie od rozmiaru buta do jakosci włosów na głowie laugh a tak powaznie to zapytaj sie sylwka ile trwalo sranie sie z ich supportem albo zobacz na sytuacje Rsosoła smile


Wg mnie wypłacą

Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
Originally Posted by OuLuBack
Chlopie czy tez babo(nie wiem)

Masz w kasynie max wyplaty jednorazowe , wystarczy wejsc i zobaczyc, wg mnie jedynymi problemami bedzie przedluzanie wyplaty, beda chcieli sprawdzic cie od rozmiaru buta do jakosci włosów na głowie laugh a tak powaznie to zapytaj sie sylwka ile trwalo sranie sie z ich supportem albo zobacz na sytuacje Rsosoła smile

Wg mnie wypłacą

No nic nie ma w regulaminie także jest chyba bez limitu ale nie wiem czy właśnie to próbować wypłacać w całości czy w kawałku. Ich support już mi zaakceptował dokumenty odblokowali konto wszystko jest ok. Tylko nie wiem własnie czy całosc próbować czy po połowie. W sumie buk od początku wydawał się lipny ale mają dośc wysoki poziom weryfikacji wszystko sprawdzają pomału i dobrze więc chyba buk godny. czekam na odp sylwka co o tym myśli. A ja ide założyć konto z pekao.

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by suarez
Originally Posted by Sylwek2012
doszła już wypłata z betaland [ads.mrgreen.com]. Jak ktoś zlecał może sprawdzić konto:)

sylwek ile wypłaciłeś jesli mozna wiedzieć. Ponieważ ja ze spinów wygrałem 80€ zrobiłem obrót i 230€ przelałem na zakłady. Już przeszedłem weryfikacje itp. Tylko że ja sobie grałem w tym buku dla jaj myśląc że nic nie wypłace wczoraj zagrałem że Radwańska przegra za 200€ siadło i mam na koncie 1,5k€. A nie próbowałem wypłacac wczesniej bo nie mam jeszcze konta w banku(tak się jakoś złożyło)i teraz nie wiem czy próbować wypłacać taka kwote bo to jest ok,6k. czy oni mi taką kwote wypłacą?


smile To musisz raczej zalożyć konto bo na inne niż twoje chyba nie wypłacisz. 1,5K euro to dla kasyna groszowe sprawy zresztą kasyno musi mieć budżet na pokrycie swoich zobowiązań więc obojętnie ile byś nie wygrał powinni Ci wypłacić.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
Originally Posted by Sylwek2012
Originally Posted by suarez
Originally Posted by Sylwek2012
doszła już wypłata z betaland [ads.mrgreen.com]. Jak ktoś zlecał może sprawdzić konto:)

sylwek ile wypłaciłeś jesli mozna wiedzieć. Ponieważ ja ze spinów wygrałem 80€ zrobiłem obrót i 230€ przelałem na zakłady. Już przeszedłem weryfikacje itp. Tylko że ja sobie grałem w tym buku dla jaj myśląc że nic nie wypłace wczoraj zagrałem że Radwańska przegra za 200€ siadło i mam na koncie 1,5k€. A nie próbowałem wypłacac wczesniej bo nie mam jeszcze konta w banku(tak się jakoś złożyło)i teraz nie wiem czy próbować wypłacać taka kwote bo to jest ok,6k. czy oni mi taką kwote wypłacą?


smile To musisz raczej zalożyć konto bo na inne niż twoje chyba nie wypłacisz. 1,5K euro to dla kasyna groszowe sprawy zresztą kasyno musi mieć budżet na pokrycie swoich zobowiązań więc obojętnie ile byś nie wygrał powinni Ci wypłacić.



ok. Próbuje całość. A od momentu zlecenia wypłaty ile mniej więcej czekałeś na przelew??

tylko teraz kolejna sprawa ja nie pracuje czy bank sie nie przyczepi do przelewu na kwote 6k?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
member
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 135
Originally Posted by suarez
Originally Posted by Sylwek2012
Originally Posted by suarez
Originally Posted by Sylwek2012
doszła już wypłata z betaland [ads.mrgreen.com]. Jak ktoś zlecał może sprawdzić konto:)

sylwek ile wypłaciłeś jesli mozna wiedzieć. Ponieważ ja ze spinów wygrałem 80€ zrobiłem obrót i 230€ przelałem na zakłady. Już przeszedłem weryfikacje itp. Tylko że ja sobie grałem w tym buku dla jaj myśląc że nic nie wypłace wczoraj zagrałem że Radwańska przegra za 200€ siadło i mam na koncie 1,5k€. A nie próbowałem wypłacac wczesniej bo nie mam jeszcze konta w banku(tak się jakoś złożyło)i teraz nie wiem czy próbować wypłacać taka kwote bo to jest ok,6k. czy oni mi taką kwote wypłacą?


smile To musisz raczej zalożyć konto bo na inne niż twoje chyba nie wypłacisz. 1,5K euro to dla kasyna groszowe sprawy zresztą kasyno musi mieć budżet na pokrycie swoich zobowiązań więc obojętnie ile byś nie wygrał powinni Ci wypłacić.



ok. Próbuje całość. A od momentu zlecenia wypłaty ile mniej więcej czekałeś na przelew??

tylko teraz kolejna sprawa ja nie pracuje czy bank sie nie przyczepi do przelewu na kwote 6k?


w sumie bardzo szybko w środe miałem status zatwierdzono dzisiaj jest kasa. Bank nie powinnien się doczepić pare razy wypłacałem większą kwote i nikt nigdy się nie czepiał ale zagwarantować Ci tego nie mogę bo teraz niby weszła ta ustawa hazardowa i przelewy niby może kontrolować izba celna. ale jak dla mnie narazie to jest pic na wode więc śmiało wypłacaj myśle że jak byś wypłacił dużo więcej to mogli by się doczepić a 1,5 euro to wcale nie jest tak dużo.

Haz$ #4750026 24/06/2011 18:27
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 4
a jeszcze 1 mam pytanie ostatnie w profilu zauważyłem iż mam bląd w danych osobowych w miejscu kod pocztowy zamiast 38-565 mam 38-56
moja pomylka raczej przy zakładaniu konta lecz wysyłałem im skany dowód+ rachunek i zatwierdzili wszystko że ok chyba przez to już problemów z wypłatą chyba nie bedzie czy mam im tą pomyłke zgłosić ?

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1