|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
GARGAMEL UNDER 33,5 po @1.70 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485 |
Jasne, że Lu powalczy. Na trawie się rozkręcił i wygrana z Troickim w trzech setach tylko to potwierdza. Ja mam 3.14 pograne w Pinnacle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
FLAVIA +1,5seta po @1.90  trzeba grać, pączek był już za burtą, gdyby nie sraka Lino, Penetta jest w stanie mecz wygrać, więc seta z pocałowaniem rączki gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
pączek był już za burtą, gdyby nie sraka Lino każdy mecz jest inny, każdy dzień jest inny. takie argumentacje w WTA to wiesz. później 'nigdy więcej  ' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
u flavii i pączka over 21 jak w masło,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485 |
Nie wytrzymam, tyle kortów z kamerami, a Lu - Llodra, Fish - Haase, oczywiście pozostają bez streama...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006 |
Mysle jeszcze nad Haase +1,5 z Fishem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Nie wytrzymam, tyle kortów z kamerami, a Lu - Llodra, Fish - Haase, oczywiście pozostają bez streama... To wiedz ze cos bedzie sie dzialo w tych meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
witam, myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny  Wczoraj Muller do TB stanu 66 i jeszcze tam jednego smecza to grał genialnie przy swoim serwisie i return tez mial dobry, ale dzisiaj to juz inny dzien
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006 |
Nie widziałem Doi w akcji. Coś gra? jest w stanie ugrać z Lisicką 7 gemów??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
mi musi 4 gemy ugrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
żebyście się dzisiaj na Penneccie nie przejechali  jeszcze ją tak wszyscy tutaj pakowali, i w 1 rundzie i później w 2 rundzie  i nagle ma wygrać z Bartoli ?  może i faktycznie Marion ostatni mecz cudem wyciągnęła, ale po pierwsze każdy ma złe dni, a po drugie takie mecze często dodają mega pewności siebie i nagle człowiek gra 3 razy lepiej tak więc nie zdziwi mnie dzisiaj wcale Bartoli 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
witam, myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny  Wczoraj Muller do TB stanu 66 i jeszcze tam jednego smecza to grał genialnie przy swoim serwisie i return tez mial dobry, ale dzisiaj to juz inny dzien tak genialnie, że seta nie zrobił, a grubo pograłem po ładnych kursach  tym bardziej, że w tym tiebreaku Nadal grał słabo, dał jakiś prezent, beznadziejnie returnował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Tak jak każdy mówił przed wczorajszym meczem Venus, że ona tutaj nic nie gra. Kursy na Venus rosły i rosły aż do samego meczu. I co? Przejechała jak walec po Jose Martinez Sanchez. Także też mi się wydaje że Bartoli dziś easy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
7:5, 6:4 i over izi, ogólnie ciężki mecz, może się szybkie 2:0 dla pączka skończyć, ale to flavia musiałaby mocno pomagać, ja zaufam w wta i wiele przełamań, gorszy set pączka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80 |
witam, myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny  Wczoraj Muller do TB stanu 66 i jeszcze tam jednego smecza to grał genialnie przy swoim serwisie i return tez mial dobry, ale dzisiaj to juz inny dzien tak genialnie, że seta nie zrobił, a grubo pograłem po ładnych kursach  tym bardziej, że w tym tiebreaku Nadal grał słabo, dał jakiś prezent, beznadziejnie returnował  wlasnie nie wiem czy lepiej, ze przerwali i sobie troche odpoczal czy gorzej bo wybilo go to z rytmu :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
witam, myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny  Wczoraj Muller do TB stanu 66 i jeszcze tam jednego smecza to grał genialnie przy swoim serwisie i return tez mial dobry, ale dzisiaj to juz inny dzien tak genialnie, że seta nie zrobił, a grubo pograłem po ładnych kursach  tym bardziej, że w tym tiebreaku Nadal grał słabo, dał jakiś prezent, beznadziejnie returnował  Tak sie gra na co przeciwnik pozwala ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
widział ktos Goerges na Wimblie ? bo ja jej ostatni mecz na trawce widziałem z Ivanovic, to była parodia  jak ona tak dalej gra to Cebulka izzi po ładnym kursie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|