Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 75 1 2 3 4 5 6 74 75
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
GARGAMEL UNDER 33,5 po @1.70 smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
Jasne, że Lu powalczy. Na trawie się rozkręcił i wygrana z Troickim w trzech setach tylko to potwierdza. Ja mam 3.14 pograne w Pinnacle.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
FLAVIA +1,5seta po @1.90 blush

trzeba grać, pączek był już za burtą, gdyby nie sraka Lino, Penetta jest w stanie mecz wygrać, więc seta z pocałowaniem rączki gram

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by wojbest1987
pączek był już za burtą, gdyby nie sraka Lino

każdy mecz jest inny, każdy dzień jest inny. takie argumentacje w WTA to wiesz. później 'nigdy więcej puke'

grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
u flavii i pączka over 21 jak w masło,

Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
Nie wytrzymam, tyle kortów z kamerami, a Lu - Llodra, Fish - Haase, oczywiście pozostają bez streama...

Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Mysle jeszcze nad Haase +1,5 z Fishem.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Doi ugra seta z lisicki?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
czy kiri pewniejsza

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Otto
Nie wytrzymam, tyle kortów z kamerami, a Lu - Llodra, Fish - Haase, oczywiście pozostają bez streama...

To wiedz ze cos bedzie sie dzialo w tych meczach

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Zonk75
witam,

myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny wink

Wczoraj Muller do TB stanu 66 i jeszcze tam jednego smecza to grał genialnie przy swoim serwisie i return tez mial dobry, ale dzisiaj to juz inny dzien

Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,006
Nie widziałem Doi w akcji. Coś gra? jest w stanie ugrać z Lisicką 7 gemów??

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
mi musi 4 gemy ugrać tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
żebyście się dzisiaj na Penneccie nie przejechali smile

jeszcze ją tak wszyscy tutaj pakowali, i w 1 rundzie i później w 2 rundzie laugh i nagle ma wygrać z Bartoli ? laugh

może i faktycznie Marion ostatni mecz cudem wyciągnęła, ale po pierwsze każdy ma złe dni, a po drugie takie mecze często dodają mega pewności siebie i nagle człowiek gra 3 razy lepiej

tak więc nie zdziwi mnie dzisiaj wcale Bartoli 2-0 smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Zonk75
witam,

myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny wink

Wczoraj Muller do TB stanu 66 i jeszcze tam jednego smecza to grał genialnie przy swoim serwisie i return tez mial dobry, ale dzisiaj to juz inny dzien

tak genialnie, że seta nie zrobił, a grubo pograłem po ładnych kursach mad

tym bardziej, że w tym tiebreaku Nadal grał słabo, dał jakiś prezent, beznadziejnie returnował smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Tak jak każdy mówił przed wczorajszym meczem Venus, że ona tutaj nic nie gra. Kursy na Venus rosły i rosły aż do samego meczu. I co? Przejechała jak walec po Jose Martinez Sanchez. Także też mi się wydaje że Bartoli dziś easy.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
7:5, 6:4 i over izi, ogólnie ciężki mecz, może się szybkie 2:0 dla pączka skończyć, ale to flavia musiałaby mocno pomagać, ja zaufam w wta i wiele przełamań, gorszy set pączka.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Zonk75
witam,

myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny wink

Wczoraj Muller do TB stanu 66 i jeszcze tam jednego smecza to grał genialnie przy swoim serwisie i return tez mial dobry, ale dzisiaj to juz inny dzien

tak genialnie, że seta nie zrobił, a grubo pograłem po ładnych kursach mad

tym bardziej, że w tym tiebreaku Nadal grał słabo, dał jakiś prezent, beznadziejnie returnował smile


wlasnie nie wiem czy lepiej, ze przerwali i sobie troche odpoczal czy gorzej bo wybilo go to z rytmu :/

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Rusedski
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Zonk75
witam,

myślę żeby zagrać tiebreak znowu u Nadala który nawet nie powąchał breakpointa z Mullerem , nawet deuce'a nie było żadnego, mam tylko złe przeczucia co do pierwszego gema Mullera ale później myślę, że będzie z górki a kursik 5 bardzo ładny wink

Wczoraj Muller do TB stanu 66 i jeszcze tam jednego smecza to grał genialnie przy swoim serwisie i return tez mial dobry, ale dzisiaj to juz inny dzien

tak genialnie, że seta nie zrobił, a grubo pograłem po ładnych kursach mad

tym bardziej, że w tym tiebreaku Nadal grał słabo, dał jakiś prezent, beznadziejnie returnował smile

Tak sie gra na co przeciwnik pozwala ; )

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
widział ktos Goerges na Wimblie ? bo ja jej ostatni mecz na trawce widziałem z Ivanovic, to była parodia laugh jak ona tak dalej gra to Cebulka izzi po ładnym kursie

Strona 4 z 75 1 2 3 4 5 6 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1