|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
w jaki sposób ty się męczysz z Radwańską ?
siedząc i gadając głupoty za monitora ?
zobacz ilu frustratów może się wyżyć po porażkach. Originally Posted By: Danielsan wszystkim nam trzeba ubolewaćzgoda, z tym przesadziłem, widać nie wszystkim, nie potrzebnie generalizowałem, Iśka ma swoich kibiców, może oni uważają inaczej. napisałem też, że to gdybanie i jeśli przytrafiłby się jakiś (a choćby i wiele) sukces to należy się cieszyć - ze względów patriotycznych. Na takiej samej zasadzie, jak z tego gdyby np. Legia tudzież Wisła (obu drużyn nie lubię) święcą tryumfy w europejskich pucharach. co zaś do reszty, ja nad tym ubolewam i tyle. Radwańskiej choćby wygrała Wielkiego Szlema nie polubię. i basta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
anonimowi nieudacznicy z internetu
Ja to bym się Was pozbył najchętniej jakie masz podstawy żeby tak nazywać kogokolwiek? czym się możesz pochwalić piewco talentu "Isi"? Zazdrościsz Amirkowi fanatyzmu Rafy? to samo pytanie mogę zadać Tobie. Jesteś w czymkolwiek w TOP 10 ? Nie licząc plucia jadem na internecie ? I jednak Fatoli GSM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ja ich nie gram od AO tam mowili ze jesli nie wygraja AO to sie zastanowia nad gra, ale widac ze maja juz wyjebane na gre jedynie robili niezle zwyciestwa pokazowe w Chennai bo ogladalem ich kazdy mecz, a pozniej juz tak niezbyt.
Dodac trzeba ze Paes aktualnie gra w Bollywod, a Bhupathi jest inwestorem i to calkiem niezly fajne ciekawostki  ale skoro się już jedzie, na największy turniej w cyklu to nie po to, by się truskawkami objadać  62 36 67 01* pogratulować, nie mieli nawet GP  teraz Clement/Dlouhy z 5-6gemów do zera i tak się kończy przygoda z W Te truskawki z bitą śmietaną kosztują 60 funciaków  to ja bym wziął swoje truskawki i swoją bitą śmietanę to by mnie to kosztowało niecałe 10 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
0-6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Bartoli  to teraz jeszcze w tym triplu potrzebne 4 sety u Ferrera i X-man 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
ostatni return w wykonaniu "3. pary" 5/47~ 10% zalosne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ludzie jacy wy jestescie głupi
jak by nie było w Polsce tenisistki co jest blisko pierwszej 10 tylko same xxx co sa na setnym miejscu to byscie błagali o Radwańską
dziewczyna gra już długo na wysokim poziomie i tylko można się z tego cieszyć, gdyby nie ona mielibyście jakąś polkę na 100 miejscu i ciekawe czy bylibyście zadowoleni
tak samo jest z kadrą piłkarską... jak awansowali do MŚ czy ME to wielkie pośmiewisko, że 3 mecze i w dupę... a docenić tego, że mogliście obejrzeć 3 mecze Polski na MŚ już nikt nie potrafi
dla was lepiej jak nie awansują, wtedy nie można narzekać, wolicie nie oglądać tych 3 meczy... zresztą po Euro za rok przez następne długie lata nie obejrzycie meczu Polski w finałach wielkiej imprezy i wtedy będziecie zadowoleni...
Radwańska też kiedyś przestanie grać i też będziecie zadowoleni, bo 10 pozycja na świecie to słabo, więc albo ma 1 albo niech spierdala, co to za myślenie, ogranijcie się
pozdrawiam myślących i doceniających czyjeś wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Nie ma słów by określić to co zagrała dzisiaj piękna Ana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Ana Ivanovic, ja pierdole, tutaj juz brakuje slow  7-0 (!!!) w TB z gwiazda swiatowego tenisa... Cetkovską ANA RIP [*] juz na zawszeale 4.8 trafione w konkursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Petra Cetkovska 3.25 2set dziękuje  tb do 0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
a gdzie jest ten co tu tak lubi Ivanovic i się napinał  a tu Cetkovska ją zjechała jak burą ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
Ivanovic ale rower w tb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000 |
NAlbi - Roger over 29.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ana 1,15 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Na temat Radwanskiej. Polecam i zgadzam sie z artykulem w 100%.
http://www.sport.pl/sportGW/1,91756,9842478,Tenis__Radwanska_zadowala_to__co_juz_ma.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
Nie ma słów by określić to co zagrała dzisiaj piękna Ana. tak slabo ? ogladales ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Młody gniewny jeśli o internet chodzi to raczej Ty jesteś w nim TOP10 - w 2 lata z hakiem nastukać ponad 21k postów to jest coś. Masz plakat Isi nad łóżkiem, pewnie nie możesz się doczekać jej sesji w Playboyu, tylko żeby Cię ręka później za bardzo nie bolała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Clement/Dlouhy wygrywają wszystko do zera, pietnastu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|