Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 75 1 2 44 45 46 47 48 74 75
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
ŁUKASZ KUBOT , ŁUKASZ !!! grin

Bylem prawie na debecie i postawilem na Łukasza smile hura

Szacuneczek i Gratulacje! tongue kasa aplauz

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by młody gniewny
w jaki sposób ty się męczysz z Radwańską ?

siedząc i gadając głupoty za monitora ?

zobacz ilu frustratów może się wyżyć po porażkach.


Originally Posted By: Danielsan
wszystkim nam trzeba ubolewać
zgoda, z tym przesadziłem, widać nie wszystkim, nie potrzebnie generalizowałem, Iśka ma swoich kibiców, może oni uważają inaczej.
napisałem też, że to gdybanie i jeśli przytrafiłby się jakiś (a choćby i wiele) sukces to należy się cieszyć - ze względów patriotycznych. Na takiej samej zasadzie, jak z tego gdyby np. Legia tudzież Wisła (obu drużyn nie lubię) święcą tryumfy w europejskich pucharach.

co zaś do reszty, ja nad tym ubolewam i tyle.
Radwańskiej choćby wygrała Wielkiego Szlema nie polubię.
i basta.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by marzano
Originally Posted by młody gniewny
anonimowi nieudacznicy z internetu

Ja to bym się Was pozbył najchętniej


jakie masz podstawy żeby tak nazywać kogokolwiek?

czym się możesz pochwalić piewco talentu "Isi"?

Zazdrościsz Amirkowi fanatyzmu Rafy?

to samo pytanie mogę zadać Tobie.

Jesteś w czymkolwiek w TOP 10 ? Nie licząc plucia jadem na internecie ?

I jednak Fatoli GSM

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by dexter_AS
Quote
Ja ich nie gram od AO tam mowili ze jesli nie wygraja AO to sie zastanowia nad gra, ale widac ze maja juz wyjebane na gre jedynie robili niezle zwyciestwa pokazowe w Chennai bo ogladalem ich kazdy mecz, a pozniej juz tak niezbyt.

Dodac trzeba ze Paes aktualnie gra w Bollywod, a Bhupathi jest inwestorem i to calkiem niezly

fajne ciekawostki smile
ale skoro się już jedzie, na największy turniej w cyklu to nie po to, by się truskawkami objadać smirk

62 36 67 01*
pogratulować, nie mieli nawet GP
puke puke puke
teraz Clement/Dlouhy z 5-6gemów do zera i tak się kończy przygoda z W
Te truskawki z bitą śmietaną kosztują 60 funciaków shocked to ja bym wziął swoje truskawki i swoją bitą śmietanę to by mnie to kosztowało niecałe 10 zł laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Barto(L)
Ivanovic puke puke puke 0-4 w tb

0-6 laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Bartoli piwo

to teraz jeszcze w tym triplu potrzebne 4 sety u Ferrera i X-man boks

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
ostatni return w wykonaniu "3. pary"
5/47~ 10%
zalosne

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ludzie jacy wy jestescie głupi

jak by nie było w Polsce tenisistki co jest blisko pierwszej 10 tylko same xxx co sa na setnym miejscu to byscie błagali o Radwańską

dziewczyna gra już długo na wysokim poziomie i tylko można się z tego cieszyć, gdyby nie ona mielibyście jakąś polkę na 100 miejscu i ciekawe czy bylibyście zadowoleni

tak samo jest z kadrą piłkarską... jak awansowali do MŚ czy ME to wielkie pośmiewisko, że 3 mecze i w dupę... a docenić tego, że mogliście obejrzeć 3 mecze Polski na MŚ już nikt nie potrafi

dla was lepiej jak nie awansują, wtedy nie można narzekać, wolicie nie oglądać tych 3 meczy... zresztą po Euro za rok przez następne długie lata nie obejrzycie meczu Polski w finałach wielkiej imprezy i wtedy będziecie zadowoleni...

Radwańska też kiedyś przestanie grać i też będziecie zadowoleni, bo 10 pozycja na świecie to słabo, więc albo ma 1 albo niech spierdala, co to za myślenie, ogranijcie się


pozdrawiam myślących i doceniających czyjeś wyniki

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Nie ma słów by określić to co zagrała dzisiaj piękna Ana.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Ana Ivanovic, ja pierdole, tutaj juz brakuje slow laugh 7-0 (!!!) w TB z gwiazda swiatowego tenisa... Cetkovską

ANA RIP [*] juz na zawsze

ale 4.8 trafione w konkursie ooo laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Petra Cetkovska 3.25 2set dziękuje smile

tb do 0 smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
a gdzie jest ten co tu tak lubi Ivanovic i się napinał smile

a tu Cetkovska ją zjechała jak burą ... laugh

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Ivanovic ale rower w tb laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,000
NAlbi - Roger over 29.5 boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
ana 1,15 laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Na temat Radwanskiej. Polecam i zgadzam sie z artykulem w 100%.

http://www.sport.pl/sportGW/1,91756,9842478,Tenis__Radwanska_zadowala_to__co_juz_ma.html

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Originally Posted by kkslech
Nie ma słów by określić to co zagrała dzisiaj piękna Ana.
tak slabo ? ogladales ?

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Młody gniewny jeśli o internet chodzi to raczej Ty jesteś w nim TOP10 - w 2 lata z hakiem nastukać ponad 21k postów to jest coś. Masz plakat Isi nad łóżkiem, pewnie nie możesz się doczekać jej sesji w Playboyu, tylko żeby Cię ręka później za bardzo nie bolała smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
set Federer

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Clement/Dlouhy wygrywają wszystko do zera, pietnastu

mad

Strona 46 z 75 1 2 44 45 46 47 48 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, aker, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man), 1,766 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,375
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1