Jak na dzisiaj z NBA widze tylko i wylacznie jeden
sensowny mecz do grania oczywiscie na NYN ktore dzisiaj
mijemy nadzieje wreszcie przerwia fatalna passe porazek ,
ogladalem dwa ostatnie mecze NY i widac postep w grze
powrot Currego powrot do dobrej dyspozycji Stephona i
Taylora sprawia ze biore dzisiaj Knicks po pieknym kursie
3,25 , nie przemawiaja do mnie argumenty ze Suns sa lepsi
to musza wygrac otoz wcale nie , dzisiaj NY ma duza szanse
zeby powalczyc o przerwanie passy porazek ...
No kolezko - musze ci pogratulowac.
Bardzo dobrego typka tu dales i dodatkowo popartego ocena ogladanych meczow.
Juz drugi raz zagralem z tego forum NBA typ > 3.00 - tylko, ze podparlem handicapem +7 za 1.92.
Nie znam sie na NBA i bede musial sie jeszcze pouczyc kiedy takie mecze grac +7 za 1.92 czy czysta wygrana za > 3.00
Dzieki za rewelacyjnego typa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
A ci co grali na Bullsow za nedzny kurs 1.68 zostali ukarani. Nie wiem jeszcze jakie tu zasady panuja w NBA jesli chodzi o obstawianie ale widze, ze jesli o porownanie z pilka nozna to sa bardzo zblizone, niezmienne - NISKI KURS i ZESPOL GRA PADAKĘ? Po prostu - albo nie graj albo graj przeciwnie (Bulls) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />