Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#475326 03/01/2006 00:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 39
a z tą halą to zgoda z tym że zauważ że nie zagrałem zwycięstwa Sonics tylko handi na +6,5 bo uważam że tyle w tym meczu Indianie nie popuszczą.

Bonus: Unibet
#475327 03/01/2006 00:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
jak dla mnie to zarowno Indiana jak i Seattle to w m seznie bardzo hireryczne druzyny i raczej nie gram ich meczy. Wiem ze zagrales handi ale Indiana moze zarowno wysoko wygrac jak i wysoko przegrac...Dla mnie kazdy wynik jest mozliwy wiec takich meczy unikam bo zeby cos wytypowac to musialbym rzucic moneta...pozdrawiam i zycze zwyciestwa Seattle.

#475328 03/01/2006 10:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
Quote
Jak na dzisiaj z NBA widze tylko i wylacznie jeden
sensowny mecz do grania oczywiscie na NYN ktore dzisiaj
mijemy nadzieje wreszcie przerwia fatalna passe porazek ,
ogladalem dwa ostatnie mecze NY i widac postep w grze
powrot Currego powrot do dobrej dyspozycji Stephona i
Taylora sprawia ze biore dzisiaj Knicks po pieknym kursie
3,25 , nie przemawiaja do mnie argumenty ze Suns sa lepsi
to musza wygrac otoz wcale nie , dzisiaj NY ma duza szanse
zeby powalczyc o przerwanie passy porazek ...
No kolezko - musze ci pogratulowac.
Bardzo dobrego typka tu dales i dodatkowo popartego ocena ogladanych meczow.
Juz drugi raz zagralem z tego forum NBA typ > 3.00 - tylko, ze podparlem handicapem +7 za 1.92.
Nie znam sie na NBA i bede musial sie jeszcze pouczyc kiedy takie mecze grac +7 za 1.92 czy czysta wygrana za > 3.00

Dzieki za rewelacyjnego typa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

A ci co grali na Bullsow za nedzny kurs 1.68 zostali ukarani. Nie wiem jeszcze jakie tu zasady panuja w NBA jesli chodzi o obstawianie ale widze, ze jesli o porownanie z pilka nozna to sa bardzo zblizone, niezmienne - NISKI KURS i ZESPOL GRA PADAKĘ? Po prostu - albo nie graj albo graj przeciwnie (Bulls) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 3,000 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,392
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1