Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#475593 02/02/2006 11:47
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
greg-VeB weź się nie komppromituj. Musisz pojąć, że twoja ukochana Barcelona miała w dupie ten puchar i dlatego odpadła. A zwalanie winy na sędziego, który miał sprzyjać Realowi to wielki LOL. Jakoś od początku sezonu to Barcelonie gwizdane sa wątpliwe karne i wyrzucani rywale z boiska.

Bonus: Unibet
#475594 02/02/2006 11:53
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
MrYoda-przepraszam Cie bardzo....juz sie nie bede kompromitowal

#475595 02/02/2006 11:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Quote
Musisz pojąć, że twoja ukochana Barcelona miała w dupie ten puchar i dlatego odpadła.

Tak jakoś po pierwszym przeczytaniu nie wylukalem tego jakze bystrego zdania. Jeśli ogladales mecz to byś wiedział co znaczy walczyc co to jest determinacja co to jest wola walki-tak walczacej Barcy w tym roku jeszcze nie widzialem za co im chwala.

Juz koncze bo nie lubie sie kompromitowac.
pzodro

#475596 02/02/2006 12:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Okradli Barce i tyle kto nie widział niech nie gada-PS żałosny mADRYT i wielka Barcelona-Nigdy nie zejdziemy na białe psy:/-Pozdro Greg

#475597 02/02/2006 12:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Nawet jeśli chciała awansować to swoje niepowodzenie lepiej zwalić na kogoś innego. W tym przypadku na Real i sędziego. Jak odpadniecie z Chelsea to też Real będzie winny?

#475598 02/02/2006 12:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
?
addict
addict
? Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
Quote
Nawet jeśli chciała awansować to swoje niepowodzenie lepiej zwalić na kogoś innego. W tym przypadku na Real i sędziego. Jak odpadniecie z Chelsea to też Real będzie winny?
Bez komentarza-szlag mnie trafia ,to jest komedia-nie ma Colliny to już nie odpadniemy-Niech żyje piłka !-Prawdziwa-!

#475599 02/02/2006 12:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dwa lata temu karny strzelony przez Figo w 90 minucie w meczu Real-Valencia, ktory dal remis druzynie z Madrytu, a ktory mogl przesadzic o mistrzostwie tez moze nie byl kupiony?

#475600 02/02/2006 12:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
wszystkie tytuły były kupione. A te mistrzostwa i puchary co Barcelona przegrała to też Real przekupił sędziów.

#475601 02/02/2006 12:59
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Gwoli scislosci nie jestem kibicem Barcelony.

#475602 02/02/2006 13:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
[color:"red"] Przypomne ze to nie jest forum ani Barcelony ani jakiegokolwiek innego klubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zalecam tableteczke pod jezyk i kilka chwil relaksu przed nastepnym postem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[/color]

#475603 02/02/2006 14:34
Dołączył: Aug 2005
Posty: 152
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 152
ale overek wszedł i 1 zresztą też, a o to w sumie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
a Barca ma jeszcze co wygrywać w tym roku, tak, że nie ma co rozpaczać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
polegi w czasie feralnych 4 minut w pierwszym meczu i ciężko było teraz to odrobić i tyle

#475604 02/02/2006 17:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Nawet jeśli chciała awansować to swoje niepowodzenie lepiej zwalić na kogoś innego. W tym przypadku na Real i sędziego. Jak odpadniecie z Chelsea to też Real będzie winny?

A przegraja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a skad wiesz? A widziales choc 1 mecz realu poza meczem z Barca? Widziales jak im sedziuja? Po co bierzesz udzial w dyskusji,w ktorej nie masz za wiele madrego do powiedzenia? Od niedawna zmienilo sie tyle, ze teraz pomagaja i Barcie i realowi, kiedys pomagali tylko realowi, z tym, ze Barca stwarza kilka kontrowersyjnych sytuacji w polu karnym na mecz,z ktorych kazda moze byc odgwiazdana jako faul i to niekoniecznie specjalnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
A moje zdanie jest takie, ze bali sie kompromitacji i tyle, jedna w pucharze w kosza im wystarczy.Widziales ten faul, za ktory poszla czerwien? Jak nie to poszukaj, moze przestaniesz pieprzyc.

#475605 03/02/2006 18:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
polskignom: radze poczytac ostatnie wydanie pilki noznej, jest tam opisane sedziowanie DLA barcelony w tym sezonie ( jednak nie wszedzie jest zauwazane , gdyz barca gra swietnie - tylko w tym sezonie jest okolo 8 meczow , w ktorych sedziowie popelniali "gafy" dla barcy, pozdro tongue

#475606 08/02/2006 11:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Przeeciez napisalem ze pomagaja Barcie, problemy z czytaniem? Tylko ze w tych 8 meczach sedziowie popelniali takze bledy na niekorzysc Barcy, ale tego juz nie uwzglednili, a szkoda. Poza tym ja pisalem, zeby zobaczyc jak sedziuja realowi, bo to chyba tez jest ciekawe i chyba nikt nie powie, ze sedziuja przeciwko nim? A robienie takich numrow w zywe oczy jak ten w pucharze jest zalosne. Przy okazji to ciekawe kto sie zainteresowal z redakcji pilki noznej sedziowaniem DLA Barcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Kazdy ciagle ma pretensje ze gwizdza faule z kosmosu itp., malo kto chyba te mecze oglada, bo ze 2 "dziwne" karne byly poprzedzone nieodgwidaniem prawidlowych, jakos sledze dokladnie poczynania Barcy i o tym nikt nie wspomina, nawet redakcja pilki noznej?

#475607 08/02/2006 12:41
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Moim zdaniem mówienie o tym, że sędziowie pomagają Barcelonie jest niepotrzebne...Kążdemu sędziemu zdarzają się większe bądź mniejsze błędy, Barca uciekła Realowi i reszcie stawki to wszyscy się doszukują ingerencji osób trzecich. Skoro mowa o błędach sędziów to ja proponuję cofnąć się do meczu Real - Athletic Bilbao kiedy to bodajże Iraola zaskoczył Ikera strzałe z ok 40 metrów...Piłka po odbiciu się od poprzeczki wyraźnie przekroczyła linię...Analogiczna sytuacja miała miejsce w niedawnym meczu Celta - Real, tyle, że piłka odbiła się od słupka...To są te najwyraźniejsze błędy arbitrów w spotkaniach Realu, ale takich mniejszych było też na pęczki...Gdyby to Valencia przewodziła w tabeli to też mówionoby, że sędziowie pomagają...

#475608 08/02/2006 12:45
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
B
BD Offline
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
Sedziowie przez lata stali murem za Realem (vide general Franco); dotychczasowy rzad rowniez byl za Realem. Podobno nowy premier jest wielkim fanem Barcelony ;-)

Co do pomylek sedziowskich; najwiecej jest ich w spotkaniach Juventusu (vide ostatni mecz z Udinese)

Juve kupil kolejny tytul ;/

#475609 08/02/2006 17:25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
wydaje mi sie ze tak jak napisal GraviTy pomylki zdarzaja sie kazdemu no ale juz ta czerwona kartka dla Ronaldinho to trzeba przyznac, ewidentna przesada. nie wiem czy dal bym za to nawet zolta. Mimo ze jestem kibicem Barcy widze ze bez Ronaldinho ten zespol nie jest ta sama druzyna i szczerze mowiac obawiam sie meczu z Valencia. trio w ataku messi - Eto'o - Ronaldinho jest chyba najlepszym atakiem na swiecie a z valencia zagra tylko Kamerunczyk. bedzie ciezko i napewno faworytem bedzie valencia [ bukmacherzy widza chyba ten mecz troche innaczej ]. nalezy dodac jeszcze ze Barca bedzie miala troche klopotu z ustawieniem pomocy. deco, iniesta, v. bommel to jednak nie jest optymalne zestawienie.


i jeszcze do dzisiejszego meczu Realu, mysle ze krolewscy moga ten mecz wygrac a kurs jest calkiem niezly - 2.0

[Linked Image]

Przewidywane składy:
Real Saragossa: Cesar &#8211; Alvaro, G.Milito, Cuartero &#8211; Ponzio, Movilla, Zaparte, Cani &#8211; Car, Ewerthon, D.Milito.

Real Madryt: Casillas &#8211; Salgado, Ramos, Helguera, Carlos &#8211; Gravesen, Guti, Robinho, Beckham, Baptista &#8211; Ronaldo.

sklad mocny, Guti, Robinho w formie, jak uda sie wyeliminowac Milito to Real powinien wygrac, nalezy jeszcze dodac, ze RACZEJ Barcelony w lidze nie przegonia, w LM tez bedzie ciezko wiec jezeli chca zdobyc jakies trofeum bedzie to wlasnie puchar. kurs 2.0 moim zdaniem do wziecia

6/10

#475610 08/02/2006 21:17
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
blush to chyba go jednak nie powstrzymali Milito ojajego 4 bramki realowi wbic to troche jednak przesada tongue

#475611 08/02/2006 22:35
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
B
BD Offline
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
G.Milito - argentynski obrona, ktorego lekarze Realu skreslili z powodu rzekomych problemow z nogami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pamietam, ze w/w obronca juz raz "sam" ogral Real; dobrze mysle, czy to ten sam zawodnik?

BTW. 4 GOLE wielkiemu Realowi wibil obronca!!! Buhahaha <sorry nie moglem sie powstrzymac> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#475612 09/02/2006 07:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
To nie ten sam zawodnik. To jego brat, który jest napastnikiem.

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, bukma, forty, rymoholik, aker, $-man, kamel), 2,509 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1