|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
greg-VeB weź się nie komppromituj. Musisz pojąć, że twoja ukochana Barcelona miała w dupie ten puchar i dlatego odpadła. A zwalanie winy na sędziego, który miał sprzyjać Realowi to wielki LOL. Jakoś od początku sezonu to Barcelonie gwizdane sa wątpliwe karne i wyrzucani rywale z boiska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
MrYoda-przepraszam Cie bardzo....juz sie nie bede kompromitowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
Musisz pojąć, że twoja ukochana Barcelona miała w dupie ten puchar i dlatego odpadła. Tak jakoś po pierwszym przeczytaniu nie wylukalem tego jakze bystrego zdania. Jeśli ogladales mecz to byś wiedział co znaczy walczyc co to jest determinacja co to jest wola walki-tak walczacej Barcy w tym roku jeszcze nie widzialem za co im chwala. Juz koncze bo nie lubie sie kompromitowac. pzodro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
Okradli Barce i tyle kto nie widział niech nie gada-PS żałosny mADRYT i wielka Barcelona-Nigdy nie zejdziemy na białe psy:/-Pozdro Greg
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Nawet jeśli chciała awansować to swoje niepowodzenie lepiej zwalić na kogoś innego. W tym przypadku na Real i sędziego. Jak odpadniecie z Chelsea to też Real będzie winny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 556 |
Nawet jeśli chciała awansować to swoje niepowodzenie lepiej zwalić na kogoś innego. W tym przypadku na Real i sędziego. Jak odpadniecie z Chelsea to też Real będzie winny? Bez komentarza-szlag mnie trafia ,to jest komedia-nie ma Colliny to już nie odpadniemy-Niech żyje piłka !-Prawdziwa-!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dwa lata temu karny strzelony przez Figo w 90 minucie w meczu Real-Valencia, ktory dal remis druzynie z Madrytu, a ktory mogl przesadzic o mistrzostwie tez moze nie byl kupiony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
wszystkie tytuły były kupione. A te mistrzostwa i puchary co Barcelona przegrała to też Real przekupił sędziów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Gwoli scislosci nie jestem kibicem Barcelony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
[color:"red"] Przypomne ze to nie jest forum ani Barcelony ani jakiegokolwiek innego klubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zalecam tableteczke pod jezyk i kilka chwil relaksu przed nastepnym postem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 152 |
ale overek wszedł i 1 zresztą też, a o to w sumie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a Barca ma jeszcze co wygrywać w tym roku, tak, że nie ma co rozpaczać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> polegi w czasie feralnych 4 minut w pierwszym meczu i ciężko było teraz to odrobić i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Nawet jeśli chciała awansować to swoje niepowodzenie lepiej zwalić na kogoś innego. W tym przypadku na Real i sędziego. Jak odpadniecie z Chelsea to też Real będzie winny? A przegraja? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a skad wiesz? A widziales choc 1 mecz realu poza meczem z Barca? Widziales jak im sedziuja? Po co bierzesz udzial w dyskusji,w ktorej nie masz za wiele madrego do powiedzenia? Od niedawna zmienilo sie tyle, ze teraz pomagaja i Barcie i realowi, kiedys pomagali tylko realowi, z tym, ze Barca stwarza kilka kontrowersyjnych sytuacji w polu karnym na mecz,z ktorych kazda moze byc odgwiazdana jako faul i to niekoniecznie specjalnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> A moje zdanie jest takie, ze bali sie kompromitacji i tyle, jedna w pucharze w kosza im wystarczy.Widziales ten faul, za ktory poszla czerwien? Jak nie to poszukaj, moze przestaniesz pieprzyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 36 |
polskignom: radze poczytac ostatnie wydanie pilki noznej, jest tam opisane sedziowanie DLA barcelony w tym sezonie ( jednak nie wszedzie jest zauwazane , gdyz barca gra swietnie - tylko w tym sezonie jest okolo 8 meczow , w ktorych sedziowie popelniali "gafy" dla barcy, pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Przeeciez napisalem ze pomagaja Barcie, problemy z czytaniem? Tylko ze w tych 8 meczach sedziowie popelniali takze bledy na niekorzysc Barcy, ale tego juz nie uwzglednili, a szkoda. Poza tym ja pisalem, zeby zobaczyc jak sedziuja realowi, bo to chyba tez jest ciekawe i chyba nikt nie powie, ze sedziuja przeciwko nim? A robienie takich numrow w zywe oczy jak ten w pucharze jest zalosne. Przy okazji to ciekawe kto sie zainteresowal z redakcji pilki noznej sedziowaniem DLA Barcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Kazdy ciagle ma pretensje ze gwizdza faule z kosmosu itp., malo kto chyba te mecze oglada, bo ze 2 "dziwne" karne byly poprzedzone nieodgwidaniem prawidlowych, jakos sledze dokladnie poczynania Barcy i o tym nikt nie wspomina, nawet redakcja pilki noznej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Moim zdaniem mówienie o tym, że sędziowie pomagają Barcelonie jest niepotrzebne...Kążdemu sędziemu zdarzają się większe bądź mniejsze błędy, Barca uciekła Realowi i reszcie stawki to wszyscy się doszukują ingerencji osób trzecich. Skoro mowa o błędach sędziów to ja proponuję cofnąć się do meczu Real - Athletic Bilbao kiedy to bodajże Iraola zaskoczył Ikera strzałe z ok 40 metrów...Piłka po odbiciu się od poprzeczki wyraźnie przekroczyła linię...Analogiczna sytuacja miała miejsce w niedawnym meczu Celta - Real, tyle, że piłka odbiła się od słupka...To są te najwyraźniejsze błędy arbitrów w spotkaniach Realu, ale takich mniejszych było też na pęczki...Gdyby to Valencia przewodziła w tabeli to też mówionoby, że sędziowie pomagają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163 |
Sedziowie przez lata stali murem za Realem (vide general Franco); dotychczasowy rzad rowniez byl za Realem. Podobno nowy premier jest wielkim fanem Barcelony ;-)
Co do pomylek sedziowskich; najwiecej jest ich w spotkaniach Juventusu (vide ostatni mecz z Udinese)
Juve kupil kolejny tytul ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242 |
wydaje mi sie ze tak jak napisal GraviTy pomylki zdarzaja sie kazdemu no ale juz ta czerwona kartka dla Ronaldinho to trzeba przyznac, ewidentna przesada. nie wiem czy dal bym za to nawet zolta. Mimo ze jestem kibicem Barcy widze ze bez Ronaldinho ten zespol nie jest ta sama druzyna i szczerze mowiac obawiam sie meczu z Valencia. trio w ataku messi - Eto'o - Ronaldinho jest chyba najlepszym atakiem na swiecie a z valencia zagra tylko Kamerunczyk. bedzie ciezko i napewno faworytem bedzie valencia [ bukmacherzy widza chyba ten mecz troche innaczej ]. nalezy dodac jeszcze ze Barca bedzie miala troche klopotu z ustawieniem pomocy. deco, iniesta, v. bommel to jednak nie jest optymalne zestawienie. i jeszcze do dzisiejszego meczu Realu, mysle ze krolewscy moga ten mecz wygrac a kurs jest calkiem niezly - 2.0 [ Linked Image] Przewidywane składy: Real Saragossa: Cesar – Alvaro, G.Milito, Cuartero – Ponzio, Movilla, Zaparte, Cani – Car, Ewerthon, D.Milito. Real Madryt: Casillas – Salgado, Ramos, Helguera, Carlos – Gravesen, Guti, Robinho, Beckham, Baptista – Ronaldo. sklad mocny, Guti, Robinho w formie, jak uda sie wyeliminowac Milito to Real powinien wygrac, nalezy jeszcze dodac, ze RACZEJ Barcelony w lidze nie przegonia, w LM tez bedzie ciezko wiec jezeli chca zdobyc jakies trofeum bedzie to wlasnie puchar. kurs 2.0 moim zdaniem do wziecia 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242 |
 to chyba go jednak nie powstrzymali Milito ojajego 4 bramki realowi wbic to troche jednak przesada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,163 |
G.Milito - argentynski obrona, ktorego lekarze Realu skreslili z powodu rzekomych problemow z nogami? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pamietam, ze w/w obronca juz raz "sam" ogral Real; dobrze mysle, czy to ten sam zawodnik?
BTW. 4 GOLE wielkiemu Realowi wibil obronca!!! Buhahaha <sorry nie moglem sie powstrzymac> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
To nie ten sam zawodnik. To jego brat, który jest napastnikiem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|