|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
prawda jest taka ze gdyby liniowy nie wyruchalby Delpo to by mial 2gp i nie zostalby zlamany Delpo sam sie wyruchal w 1 secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Rafito  Forma godna trzykrotnego zwycięzcy Wimbledonu  Delpo też wielkie brawa za dzisiejsze widowisko  Będzie go ciężko ograć na US Open 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
prawda jest taka ze gdyby liniowy nie wyruchalby Delpo to by mial 2gp i nie zostalby zlamany Delpo sam sie wyruchal w 1 secie  tez prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Sciema nie ściema warto było brac to 1.71  Rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
"wujek Toni" jak to w ogóle brzmi ... wg mnie calkiem normalnie ale moze sie nie znam  tu to akurat przesadzam, ale jakoś straszną antypatię czuję do tego typa, wyglada mi na kawał skur.....  spodziewałem się więcej po Del Potro po 2 secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Fish i Tsonga że ugrają seta mogą być niezłe kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
przypominam, że Federer jeszcze nie odpadł Ten akurat najmniej groźny  Wujek Toni to chyba najbardziej w porządku gościu w całej tenisowej karuzeli, razem z ojcem Wozniackiej. Ojciec Nadala wygląda na buca  kawał kutacha z wujka Toniego, sam tyle sezonow w Barcy, a jego pupilek Madrytowi kibicuje, i Toni to toleruje  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Danielek na pewno był taki zawodnik w Barcelonie jak Antoni Nadal ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
"wujek Toni" jak to w ogóle brzmi ... wg mnie calkiem normalnie ale moze sie nie znam  tu to akurat przesadzam, ale jakoś straszną antypatię czuję do tego typa, wyglada mi na kawał skur.....  spodziewałem się więcej po Del Potro po 2 secie no a nie jest sku... kto normalny kaze praworecznemu dziecku grac lewa reka??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Jutro Bartoli i po secie dla Tsongi i Tomicia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
do Nadala to ja nic nie mam, ale tego wujka to strasznie nie trawię
"wujek Toni" jak to w ogóle brzmi ... Napewno lepiej niż Roman Jebavy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Danielek na pewno był taki zawodnik w Barcelonie jak Antoni Nadal ? wujek Nadala to stara barcelońska "Bestia" sporo występów, zasłużona pozycja w klubie, zdaje się, że i na mundialach grał
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Danielek na pewno był taki zawodnik w Barcelonie jak Antoni Nadal ? On czasami nie był zawodnikiem Mallorci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
no a nie jest sku... kto normalny kaze praworecznemu dziecku grac lewa reka?? geniusz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Danielek na pewno był taki zawodnik w Barcelonie jak Antoni Nadal ? On czasami nie był zawodnikiem Mallorci? wychowanek Mallorki, potem przeniósł się do Barcy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
"wujek Toni" jak to w ogóle brzmi ... wg mnie calkiem normalnie ale moze sie nie znam  tu to akurat przesadzam, ale jakoś straszną antypatię czuję do tego typa, wyglada mi na kawał skur.....  spodziewałem się więcej po Del Potro po 2 secie no a nie jest sku... kto normalny kaze praworecznemu dziecku grac lewa reka?? ktos komu bardzo zalezy aby w przyszlosci to zaowocowalo i przynioslo profity bo wie ze dla tej osoby bedzie to najlepsze rozwiazanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
no a nie jest sku... kto normalny kaze praworecznemu dziecku grac lewa reka?? geniusz  to akurat szczwane posunięcie, trzeba przyznać
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Murray jutro tylko na podatek  trzeba będzie uderzać w jakieś sety Tsongi ale pewnie +1,5 dadzą. ćwierćfinały panów w środę  Jutro piczki grają
Last edited by Goget; 28/06/2011 03:16.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
sorry popierdzieliłem, inny wuj - Miguel...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|