|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2009
Posty: 119 |
To jak Panowie uważacie z tym meczem Muster-Gaba, bo nie jestem w temacie? Muster win niby? troszke sie spozniles Hehe wiem, widzę. Mam pogranego Mustera po 3.75 tylko i nie wiem czy kontrować czy nie? No nic panowie, jesteście zajebiści:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
przypomne że przy 0-1* na seta bylo 17 na mecz 21 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
1.70 na Gabę teraz  mozna kontrować izi kurs 11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
Gaba ten to sie potrafi dogadać.
Na samym tym fakcie chlop zarobiony kupi cukier, proszki, słodzycze, pieczywo i do domu ; ) Jeszcze mu tata Thomas dozuci i jest chlop zarobiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
uuu beto, to zes musial mocno zonke Gabiszona przyciskac  a fajna jakas, blondi czy inna mi sie nie podoba, ale moze byc blondi jak ogldala jego mecz (najpierw nie wiedzialem kto to, dopiero pozniej sama podziekowala za kibicowanie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
@3.3 na 2 set dla dziadka  ustawili na 2;0 czy juz na powaznie teraz zagrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
To jak Panowie uważacie z tym meczem Muster-Gaba, bo nie jestem w temacie? Muster win niby? troszke sie spozniles Hehe wiem, widzę. Mam pogranego Mustera po 3.75 tylko i nie wiem czy kontrować czy nie? No nic panowie, jesteście zajebiści:) Po takim kursie jak masz moim zdaniem nie oplacało się grać  Trzeba było przed meczem zagrać po 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
przypomne rowniez, o czym pisalem juz
na 2-0 bylo @19
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
To jak Panowie uważacie z tym meczem Muster-Gaba, bo nie jestem w temacie? Muster win niby? troszke sie spozniles Hehe wiem, widzę. Mam pogranego Mustera po 3.75 tylko i nie wiem czy kontrować czy nie? No nic panowie, jesteście zajebiści:) pytanie o kontre..........sam podejmujesz takie decyzje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Miał ktoś odwagę zagrał Munstera w 1 secie przy stanie 01* ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Rafa jednak zdrowy, nie stwierdzono żadnej kontuzji  no to jazda po trzeci Wimbledon z rzędu  4.25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
uuu beto, to zes musial mocno zonke Gabiszona przyciskac  a fajna jakas, blondi czy inna mi sie nie podoba, ale moze byc blondi jak ogldala jego mecz (najpierw nie wiedzialem kto to, dopiero pozniej sama podziekowala za kibicowanie) A na jakich dużych turniejach jeszcze byłeś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Łoo jezdeś, to coś ty musiał tam krzyczeć i jak dopingować :>
jak muster ma faktycznie wygrac to raczej 2-0, nie widze go w 3 setach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Rafa jednak zdrowy, nie stwierdzono żadnej kontuzji  no to jazda po trzeci Wimbledon z rzędu  4.25  Jak Muster wygra to chyba to zagram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
uuu beto, to zes musial mocno zonke Gabiszona przyciskac  a fajna jakas, blondi czy inna mi sie nie podoba, ale moze byc blondi jak ogldala jego mecz (najpierw nie wiedzialem kto to, dopiero pozniej sama podziekowala za kibicowanie) kibicowales gabie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
uuu beto, to zes musial mocno zonke Gabiszona przyciskac  a fajna jakas, blondi czy inna mi sie nie podoba, ale moze byc blondi jak ogldala jego mecz (najpierw nie wiedzialem kto to, dopiero pozniej sama podziekowala za kibicowanie) A na jakich dużych turniejach jeszcze byłeś ? us open, montreal mnie ominal, ale w tym roku raczej sie zalapie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Gaba ten to sie potrafi dogadać.
Na samym tym fakcie chlop zarobiony kupi cukier, proszki, słodzycze, pieczywo i do domu ; ) Jeszcze mu tata Thomas dozuci i jest chlop zarobiony. Ta poleci tanie a dobre marki za wygranie meczu no i żyć nie umierać ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
uuu beto, to zes musial mocno zonke Gabiszona przyciskac  a fajna jakas, blondi czy inna mi sie nie podoba, ale moze byc blondi jak ogldala jego mecz (najpierw nie wiedzialem kto to, dopiero pozniej sama podziekowala za kibicowanie) kibicowales gabie  szczegolnie wtedy z xman'em, szkoda ze byl krecz przy 4-2 czy 4-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Rafa jednak zdrowy, nie stwierdzono żadnej kontuzji  skąd info? Good morning everybody. Yesterday after the match I went to take an MRI at a London hospital. During the match I thought I had something serious but as the match went through the pain got better and thankfully the tests don't show an injury. Today I will practice at 4.30 pm and I'll play tomorrow. Thanks all for the support. za Rafy twitterem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|