[color:"blue"]Toronto[/color] v Orlando 1:30 -> [color:"blue"]Toronto[/color] v Orlando 1:30 ->
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#476005 04/01/2006 00:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b]4 stycznia

1:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Toronto[/color] v Orlando
1:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Boston[/color] v Charlotte
2:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]NO/Oklahoma City[/color] v Miami
2:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Milwaukee[/color] v Cleveland
2:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Minnesota[/color] v Dallas
2:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Chicago[/color] v Seattle
2:30 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]San Antonio[/color] v Portland
3:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Denver[/color] v Indiana
3:00 -> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Phoenix[/color] v Philadelphia
========================================



- gospodarze na pierwszym miejscu
- pomocne linki (statystyki itp) w temacie "LINKI NBA NFL MLB"

Bonus: Unibet
#476006 04/01/2006 13:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
Seattle SuperSonics u Chicago Bulls

Chicago Bulls -3

Eh.. co tu duzo pisac.. 7 porazek z rzedu Druzyny z Chicago nie napawia optymizmem
ostatnie dwa pojedynki Bulls przegrali minimalnie.. z Mil i po OT z PHO
ale dzis jest dobry moment na przelamanie passy przegranych. Ostatni mecz w SEA byczki przegraly 84-98
i dzis mam nadzieje wezma odwet tym bardziej ze druzyna Seattle do najsilniejszych zespolow w defensywie nie nalezy..
Nastepne mecze Chicago juz nie beda nalezec do najlatwiejszych.. Mil, Mem, Tor, Indiana.. jesli dzis nie uda im sie ugrac zwyciestwa to (...) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#476007 04/01/2006 15:41
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
Milwaukee v Cleveland over 203

Chicago v Seattle under 205

Postawilem dwa singielki i wierze w zwyciestwo,a jak wiadomo wiara czyni cuda;)
Poza tym Milwaukee ostatnio zaliczylo under, a Seattle over..

Trzymac kciuki;) pozdrawiam

#476008 04/01/2006 15:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Chicago - Seattle 1 1.7

bez zadnych handicapow, overow, underow, 7 porazek z rzedu w amreykanskiej lidze zawodowej bez wzgledu na dyscypline to znak, ze nastapi niedlugo przelamanie, Byki nie sa na tyle slabym zespolem, zeby mieli miec nie wiadomo jak dluga serie lostow. Mam nadzieje,z e juz dzisiaj moja ukochana druzyna wkroczy na nastepne pasmo, tym razem pasmo zwyciestw.

#476009 04/01/2006 18:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
New Orleans Hornets - Miami Heat (-7)..2..1,92..

Jesli chodzi o Miami to pokonali oni Hornets bez Shaqa gdy fatalnie sie spisywli dokladnie 7 pktami. Fakt ze po dogrywce, ale jednak. I moje pytanie sie nasuwa kto powstrzyma graczy Mia ostzreliwujacych kosz NO z "pomalowanego". Kto powstzryma szalejacych pod koszami Shaqa, Alonzo, Haslema czy Wadea, ktory jest czolowym zawodnikiem jesli chodzi o ilosc zdobywanych pkt z trumny. Chyba tylko Parker i Duncan w tym elemencie go wyprzedzaja. Kolejna sprawa, ze No nie radza sobie przy zbieraniu pilek. P.J przy szaku wyglada jak dziecko. W ostatnim meczu z Charlotte pozwolili rywalom zebrac pilke z atakowanej tablicy 17 razy. Do tego dali sie 5 razy zablokowac. Dzis cale pole do popisu dla Grubego. Kolejna sprawa to fakt ze pod nieobecnosc Nachbara NO gra praktycznie w 7demka. Z Charlotte doslownie. Ale z takimi ekipami jak Miai sie tak nie da. Napewno Miami zagra pod faul i podyktuja od poczatku zabojcze tempo. A wczesniej czy pozniej NO musza spuchnac. Nie ma mocnych na takie sytuacjie

#476010 04/01/2006 20:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 5,574
mam pytanko kto mi wytłumaczy ten hendicap na czym polega

New Orleans Hornets - Miami Heat
1(+7.0) 2 (-7.0)

[color:"red"]zwrot jest gdy zagrasz -7 .. a padnie przykładowo 87:80 czyli handicap sie pokryje na 0 .. to samo w drugą strone ... reszte wyjasnił kolega
Pizza-man[/color]

oraz

Boston Celtics - Charlotte Bobcats
1 (-6.5) 2 (+6.5)

[color:"red"] tutaj niema zwrotu gdyż linia handicapu jest połówkowa (6.5)[/color]

bardzo prosze i z góry dziękuje

Last edited by kewin; 04/01/2006 21:44.
#476011 04/01/2006 20:52
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
jesli grasz +7 na NO to wtedy do koncowej zdobyczy calego zespolu New Orleans dodajesz 7 punktów.... gdy grasz -7 na miami to od ich koncowej zdobyzy odejmujesz 7 pkt i jesli mimo tego maja wiecej od NO to zaklad Ci wszedl.
analogicznie w drugim przypadku.

#476012 04/01/2006 22:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ma ktos jakies info odnosnie okafora??

#476013 04/01/2006 23:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 20
Quote
ma ktos jakies info odnosnie okafora??

Emeka Okafor PF Ankle Questionable for Jan. 4 at Boston jego wystep stoi pod znakiem zapytania.. niby dzis mial wrocic po kontuzji ale czy wystapi..(?)

#476014 05/01/2006 00:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
witam dzis bez analiz bo juz troche pozno i pora spac.
Napisze co zagralem.
Orlando - gralem po kursie 1,8 ale widze ze poszedl w gore...obie druzyny graja dosc slabo choc orlando w moim przekonaniu to zespol duzo lepszy, hill, francis, howard. po drugiej stronie gra opiera sie na Bosh`u, mysle ze to za malo na magiow.

Buck - Cavs - tu over 204,5 --- obie druzyny duzo rzucaja, gorzej u nich z obrona, licze na win Cavsow a zeby to zrobic to beda musieli rzucic ponad setke, nie wiem dlaczego ale jakos pachne mi w tym meczu dogrywka...za drobniaki ja zagram.

Miami -7,5 - juz salvador napisal cale uzasadnienie, mysle podobnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dallas - Nowitzki i s-ka w tym sezonie bardzo mocne, swietny bilans na wyjazdach, a minesota to w gruncie rzeczy tylko K.G. ktory chyba juz ma dosc grania tam, gra wg mnie w tym sezonie troche ponizej swoich mozliwosci, rowno ale bez blysku...wpasowal sie w szarzyzne ktora panuje w tej ekipie.

aaa i jeszcze under w chicago, niby byki powinny wreszcie wygrac ale jakos granie znow na nich mi sie nie widzi mysle ze lepszy under 205, byki niezle bronia, a seattle gra ostatnio przecietnie mysle ze linii nie przerzuca (buki chyba linie ustawily tak wysoko ze wzgledu na sonics, ale to nie ta sama overowa druzyna co w zeszlym sezonie).

pozdrawiam

#476015 05/01/2006 00:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
O meczu Miami wiele zostało napisane jednak dołoże jeszcze to:

Po dobrym początku sezonu, 8-7 w 15 pierwszych meczach gra drużyny NO/Oklahoma City powoli traci pewien poziom gry, nie twierdzę że jest niski aczkolwiek według mnie na Miami nie wystarczy. W tej chwili bilans NOO to 13-17 jednak w ostatnich 6 smeczach jest to zaledwie 2-4. Te dwa zwycięstwa Drużyna NOO odniosła z osłabionymi brakiem Yao i rzucającymi na 37.3% rzutów z gry Houston oraz Charlotte którzy występowali bez Okafora. Poza tym porażka z SAS aż 27 punktami, MIL. 7pkt, 5-cioma z DAL, oraz z niedawnym przeciwnikiem Miami, MIN 19 punktami!

Bez wątpienia zespół z Miami będzie liczył się w tegorocznych rozgrywkach. Ich bilans nie jest co prawda imponujący 19-13, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Przez większą część bieżącego sezonu Heat występowali bez kontuzjowanych O&#8217;neala i Williamsa co było przyczyną porażek, jednak od czasu powrotu tej dwójki do podstawowego składu drużyna Miami wygrała 4 z 5 rozegranych meczy przegrywając zaledwie jeden z aktualnie najlepszymi w lidze Pistons. Ostatni mecz przeciwko Minnesota Timberwolves zakończył się imponującym zwycięstwem 27 punktami! a grę Miami można było obserwować na żywo na canalu+ i z tego co tam widziałem nie spodziewam się wygranej NO/O.

Jeśli porównamy poszczególnych zawodników na pozycjach wyraźna przewaga po stronie Miami na każdej z nich a na pewno zawodników podkoszowych, którzy zbiórkami i obroną mogą zdominować tablice zarówno w ofensywie jak i defensywie.

Pewniaków nie ma, jednak typ gram w stosunku 8/10 jako singla.
Kurs: 1,91/FONBET
Mecz o godzinie 2.00 czasu polskiego
Pozdrawiam Kamil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, 11kera11, rafal08), 1,957 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1