Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 27 1 2 13 14 15 16 17 26 27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Experto
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by Experto
Przypomne ze Ladbrokes tez wklejal ze dzialaja na brytyjskiej licencji, tzn support tak odpowiadal i szybko sie zmienilo co nie? grin

a to gigant na rynku, wiec pociagnie innych

AGASSI a co do tego co oferuja dla Holandii to podobno bylo uzaleznione od wyroku sadu, a nie mam pojecia jakie byly dokladnie szczegoly tego wyroku.


Ezperto przybij pione z Dj Sosna smile

jeszcze kilka miesiecy temu jak pisalem ze ban bukow jest mozliwy gdy kapica bedzie ich bral do sadu to wiekszosc sie smiala, a dzis jeszcze ustawa nie weszla a tu jeden z najwiekszych brytyjskich bukow nas zbanowal - ups

DJ tez o tym pisal ale pewnie kazdy zapomnial bo sie otwieralo konta mailowe w Egipcie aby obejsc ustawe laugh

co Ty ciagle z tymi emailami wyskakujesz ?




Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Experto
Zobaczymy czy na Ladbrokes dla 'niepowaznych graczy' sie skonczy, tymczasem ide do roboty - na zmywak.
Na pewno się nie skończy. Wcześniej szacowałem linię na 5,5 teraz po akcji z LB przesunąłem na 7,5. Jakie są Wasze typy, over? under? smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
No dobra to STS bedzie w internecie tylko dla Polakow,czy dla wszystkich bez roznicy na narodowosc?Wie ktos?A Bvin niech nie pisze ze nie moze otrzymac polskiej licencji,bo to nieprawda,nie wiem tylko czy ta licencja jest wazna na terenie RP,czy na calej UE,bo jesli na terenie calej Unii to licencja polska jest mu niepotrzebna,bo wystarcza mu wlasna z G,czy jakos tak.Ogolnie jesli beda(a beda napewno)dostepne zaklady w sieci(przyklad STS),to kazdy buk wygra z Polska przed Trybunalem Europejskim,czy jak go tam zwa...to tylko kwestia prawnikow,aby udowodnic ze zaklady oferowane przez Betfair,Bet24,Pina,sa takie same jak te oferowane przez STS...i nic tu nie da tlumaczenie ze chodzi w naszej ustawie o walke z nalogiem i uzaleznieniem,a tylko o podatki,a to juz reguluje prawo unijne o wolnosci przeplywu kapitalu....To tyle,ja spie spokojnie....narka.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
P.S. Betway chyba na razie tylko zawiesił rejestrację. A czy powodem banu w Mybet jest na pewno ustawa? To może jeszcze ban w Interwetten sprzed paru miesięcy pod to podciągnąć?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Ciężko zorro to odróżnić ,taki nordicbet też swego czasu zablokował Polaków dając bardzo niskie limity. Wystarczy że kilka kumatych osób z grubym portfelem ,ze zwielokrotnioną liczbą kont siądzie na buku i reakcje buka mogą być różne. Kombinowanie z bonusami też może wkurzyć buka i zablokuje całą Polskę bo taki ma kaprys.
Iw bym w to nie wciągał. Do końca roku linia nie powinna przekroczyć 7,5. Choć wynalazków jest od groma i strach do nich wpłacać bo jeśli oni oferują nielegalne zakłady to również nielegalnie mogą potraktować tego któremu udało się coś tam skubnąć.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Experto, support nie jest alfa i omega. Support laczy wszelkie dzialy z klientami, a klientow z wszelkimi dzialami. Jak juz ktos tutaj wspomnial, buki maja prawnikow. I sadze, ze kazda decyzja, tj email wysylany do uzytkownika w tej sprawie, musi przejsc przez dzial legislacyjny. Jesli tak by sie nie stalo, wowczas moglbys dochodzic swoich praw, jesli z jakiegos powodu cos bys stracil, w oparciu wlasnie o taki email.. LGA jest surowa z tego co wiem...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by z o ® r o
Originally Posted by Experto
Zobaczymy czy na Ladbrokes dla 'niepowaznych graczy' sie skonczy, tymczasem ide do roboty - na zmywak.
Na pewno się nie skończy. Wcześniej szacowałem linię na 5,5 teraz po akcji z LB przesunąłem na 7,5. Jakie są Wasze typy, over? under? smile

Jak wymienisz jakie buki biorą udział, to można pomyśleć. Jeżeli pod uwagę bierzemy wszystkie to może i over, ale większość będą to buki-krzaki pokroju betwaya.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
krzakami się dopiero zrobiły ,jak wchodzili na MŚ w 2006 roku to dawali nawet 400 zł bonusu ,rozliczali pomyłki kursowe a potem dlugo dlugo nie limitowali.

w takim razie krzakami kogo mogę nie nazywać ? betfair gdzie każdy chyba ma minusa ,pinnacle gdzie można coś wygrać tylko na gniotach niskolimitowych czy azję która okrada klientow (10bet ,pointbet) ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Na Betfair chyba nie moze kazdy miec minusa, bo tam sie zaklada miedzy soba. grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Ustawa ukazała się w Dzienniku Ustaw.




A więc wchodzi w życie z dniem 14 lipca.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
http://www.dziennikustaw.gov.pl/D2011134077901.pdf

od dzis za 14 dni ustawa wchodzi w zycie

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
ile czytania.. kopara spam laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
czytanie nic nie da. nie macie kogos w sluzbie celnej znajomego ?:D

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
To czekamy na newsy od bukow, ciekawe kto jeszcze sie wykruszy laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Gaske
Na Betfair chyba nie moze kazdy miec minusa, bo tam sie zaklada miedzy soba. grin
a co to za róznica ? :-)) wszyscy moga byc na minusie z wyjatkiem samego BF ;-)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Experto
PS. AGASSI o ktorej jutro STSa otwieraja? grin

a co Mnie to obchodzi ? laugh

nie byłem w ziemniakach już z 6 lat i nie zamierzam wracać cool

BTW

Warunki ogólne Betfair

Hazard

"Dostępność Gier na witrynie Betfair nie jest równoznaczne z oferowaniem lub zaproszeniem do korzystania z witryny na terenach, gdzie prawo tego nie zezwala. Betfair zastrzega sobie prawo do zablokowania Gry klienta, w przypadku, kiedy klient przebywa na terytorium objętym jurysdykcją, gdzie granie w Gry Betfair jest niedozwolone, na przykład w Stanach Zjednoczonych Ameryki."

"Do odpowiedzialności klienta należy sprawdzenie czy korzystanie z Gier jest prawnie dozwolone na terytorium, gdzie przebywa klient. "

Zakłady

"Do odpowiedzialności klienta należy sprawdzenie czy obstawianie zakładów jest prawnie dozwolone na terytorium, na którym przebywa klient i zgadza się nie obstawiać zakładów, jeśli obstawianie zakładów na danym terytorium jest prawnie niedozwolone. "

Czytając Regulamin może być sytuacja o,której kiedyś mówiłem czyli ban na Gry bo są zabronione a tylko dostępność na Zaklady Sportowe bo sa w RP legalne i byc może na pokera.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
ok , stalo sie
za 14 dni bedzie zakaz gry na necie
przy zalozeniu ze zaden buk nas nie zbanuje chcialbym by jakis informatyk poinformowal mnie co mam zrobic by grac mimo tego zakazu legalnie lub na tyle legalnie by urzad celny nie przyczepil sie mimo wszytsko
wiem ze tu nikt tego nie napisze bo ludzie kapicy to czytaja jesli ktos ma chwilke czasu to prosze napisac mi maila na ten adres ktory podam na priv jesli ktos mi zechce odpisac, wielkie dzieki z gory pozdrawiam

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Zacznij od tego, że żadnych przelewów do/z bukmachera używając konta bankowego. Tylko portfele internetowe. Zalecałbym też, aby na Twoim komputerze nie było śladu obstawiania u bukmacherów. Szczegółów niestety, jak słusznie zauważyłeś, raczej nikt publicznie ci nie poda.

Dobrej nocy papa

PS: Ci co jeszcze niedawno krzyczeli, że nic się nie dzieje i nie ma co panikować, teraz widzę, jakby są ciszej i mniej zdecydowanie się wypowiadają. Cóż, zobaczymy czy ta ustawa będzie skutecznie egzekwowana, jak wejdzie w życie. Oby nie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A co sie dzieje ?

Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 180
DJ sosna moglbys mi napisac maila ??
rozumiem co masz na mysli o portfelach ale o tym by na kompie nie bylo sladow to juz nie do konca..........

Strona 15 z 27 1 2 13 14 15 16 17 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1