|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2011
Posty: 12 |
Przybijcie pione z Agassim, zyjecie zbytnio w wirtualu, trzeba czasem wyjsc z domu, przejsc sie (chocby do STSu jak nie macie znajomych) i przemyslec sprawe PRAWO TO JEST PRAWO a nie kogos widzimisie. Grajcie dalej tylko nie płaczcie jak stracicie srodki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Przybijcie pione z Agassim, zyjecie zbytnio w wirtualu, trzeba czasem wyjsc z domu, przejsc sie (chocby do STSu jak nie macie znajomych) i przemyslec sprawe PRAWO TO JEST PRAWO a nie kogos widzimisie. Grajcie dalej tylko nie płaczcie jak stracicie srodki  wypier... stąd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Przybijcie pione z Agassim, zyjecie zbytnio w wirtualu, trzeba czasem wyjsc z domu, przejsc sie (chocby do STSu jak nie macie znajomych) i przemyslec sprawe PRAWO TO JEST PRAWO a nie kogos widzimisie. Grajcie dalej tylko nie płaczcie jak stracicie srodki  Przedstawiciel ziemniakow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Przypomne ze Ladbrokes tez wklejal ze dzialaja na brytyjskiej licencji, tzn support tak odpowiadal i szybko sie zmienilo co nie?  a to gigant na rynku, wiec pociagnie innych AGASSI a co do tego co oferuja dla Holandii to podobno bylo uzaleznione od wyroku sadu, a nie mam pojecia jakie byly dokladnie szczegoly tego wyroku. Ezperto przybij pione z Dj Sosna  jeszcze kilka miesiecy temu jak pisalem ze ban bukow jest mozliwy gdy kapica bedzie ich bral do sadu to wiekszosc sie smiala, a dzis jeszcze ustawa nie weszla a tu jeden z najwiekszych brytyjskich bukow nas zbanowal - ups DJ tez o tym pisal ale pewnie kazdy zapomnial bo sie otwieralo konta mailowe w Egipcie aby obejsc ustawe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Jak na razie z rynku wycofuja sie firmym ktore szczerze mowiac nie maja duzego wplywu na rynek tak jak tu wiekszosc pisze, dzwonkiem alarmowym bedzie jak wycofa sie ktos wiekszego pokroju, ktore maja cos do stracenia wiec no panik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
dzwonkiem alarmowym bedzie jak wycofa sie ktos wiekszego pokroju no ok, to wymien z 10 bukow ktore sa wiekszego pokroju od ladbrokes
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
dzwonkiem alarmowym bedzie jak wycofa sie ktos wiekszego pokroju no ok, to wymien z 10 bukow ktore sa wiekszego pokroju od ladbrokes Akurat ladbrokes miał nikły udział w polskim rynku, a zapewne simonsowi chodzi właśnie o lokalny rynek. Wycofali się bo nic na tym nie stracili, BAH czy Expekt tak łatwo się nie podda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
bo co 10 masz Bwin unibet betfeir bet365 i pinn jak któryś z nich się wycofa to można martwic LB nie ma aż takiej fascynującej oferty żeby go żałować w porównaniu do tych wymienionych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
dzwonkiem alarmowym bedzie jak wycofa sie ktos wiekszego pokroju no ok, to wymien z 10 bukow ktore sa wiekszego pokroju od ladbrokes Trudniej było by znaleźć 10 buków gdzie mam mniejszy limit niż w LB. Od dłuższego czasu zaliczam ich do planktonu. Szkoda czasu na logowanie. Zamykanie kont, to wybieg. Nawet kapicowe prawo nie zabrania grać będąc za granicą u tamtejszego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
bo co 10 masz Bwin unibet betfeir bet365 i pinn jak któryś z nich się wycofa to można martwic LB nie ma aż takiej fascynującej oferty żeby go żałować w porównaniu do tych wymienionych Pinnacle,to buk z licencją z poza UE(Curacao)wątpię aby przejmowali się czymkolwiek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
no ok, to wymien z 10 bukow ktore sa wiekszego pokroju od ladbrokes Sportingbet, WillHill i... to chyba tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Trudniej było by znaleźć 10 buków gdzie mam mniejszy limit niż w LB. bez powodu tego limitu nie masz, wiesz co robiles oni tez wiedza PS. AGASSI o ktorej jutro STSa otwieraja? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
bo co 10 masz Bwin unibet betfeir bet365 i pinn jak któryś z nich się wycofa to można martwic LB nie ma aż takiej fascynującej oferty żeby go żałować w porównaniu do tych wymienionych Pinnacle,to buk z licencją z poza UE(Curacao)wątpię aby przejmowali się czymkolwiek tu akurat wymieniłem te z najlepsza oferta bo co ma mnie interesowac ze jakis dziadoski buk daje bana na polske jak nie ma oferty odpowiedniej zeby zarabiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Płaczesz tak Experto za tym LB. Niech sobie ten Ladbrokes będzie tym potentatem  i co z tego? Dla większości znajdzie się dziesiątki innych lepszych bukmacherów, a dla poważnie grających - przy ich limitach, marży i ofercie - nawet wpisanie nazwy w pasku adresu zabiera zbyt długo czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
*wiele czasu Zresztą, siedząc w UK, wygodnie się podjudza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
siedząc w UK, wygodnie się podjudza  Zobaczymy czy na Ladbrokes dla 'niepowaznych graczy' sie skonczy, tymczasem ide do roboty - na zmywak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Trudniej było by znaleźć 10 buków gdzie mam mniejszy limit niż w LB. bez powodu tego limitu nie masz, wiesz co robiles oni tez wiedza W tym problem, że nie wiem i uważam, że bez powodu. Chyba, że wygrywanie (np.stawianie na Atletico M. w meczu z Barceloną) jest nieetyczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
na laptopie win7 czy będzie problem z usunięciem i instalacją win XP sp3 ??
Wiem że były problem z instalacją xp na lapku na którym była vista i trzeba było dograć jakieś sterowniki do płyty instalacyjnej XP bo nie widział partycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
na laptopie win7 czy będzie problem z usunięciem i instalacją win XP sp3 ??
Wiem że były problem z instalacją xp na lapku na którym była vista i trzeba było dograć jakieś sterowniki do płyty instalacyjnej XP bo nie widział partycji. chłopie pisz na temat
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|