Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 27 1 2 12 13 14 15 16 26 27
Dołączył: May 2011
Posty: 12
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 12
Przybijcie pione z Agassim, zyjecie zbytnio w wirtualu, trzeba czasem wyjsc z domu, przejsc sie (chocby do STSu jak nie macie znajomych) i przemyslec sprawe PRAWO TO JEST PRAWO a nie kogos widzimisie. Grajcie dalej tylko nie płaczcie jak stracicie srodki stop

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by ale urwał
Przybijcie pione z Agassim, zyjecie zbytnio w wirtualu, trzeba czasem wyjsc z domu, przejsc sie (chocby do STSu jak nie macie znajomych) i przemyslec sprawe PRAWO TO JEST PRAWO a nie kogos widzimisie. Grajcie dalej tylko nie płaczcie jak stracicie srodki stop

wypier... stąd

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by ale urwał
Przybijcie pione z Agassim, zyjecie zbytnio w wirtualu, trzeba czasem wyjsc z domu, przejsc sie (chocby do STSu jak nie macie znajomych) i przemyslec sprawe PRAWO TO JEST PRAWO a nie kogos widzimisie. Grajcie dalej tylko nie płaczcie jak stracicie srodki stop


Przedstawiciel ziemniakow laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by simons1986
Originally Posted by Experto
Przypomne ze Ladbrokes tez wklejal ze dzialaja na brytyjskiej licencji, tzn support tak odpowiadal i szybko sie zmienilo co nie? grin

a to gigant na rynku, wiec pociagnie innych

AGASSI a co do tego co oferuja dla Holandii to podobno bylo uzaleznione od wyroku sadu, a nie mam pojecia jakie byly dokladnie szczegoly tego wyroku.


Ezperto przybij pione z Dj Sosna smile

jeszcze kilka miesiecy temu jak pisalem ze ban bukow jest mozliwy gdy kapica bedzie ich bral do sadu to wiekszosc sie smiala, a dzis jeszcze ustawa nie weszla a tu jeden z najwiekszych brytyjskich bukow nas zbanowal - ups

DJ tez o tym pisal ale pewnie kazdy zapomnial bo sie otwieralo konta mailowe w Egipcie aby obejsc ustawe laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Jak na razie z rynku wycofuja sie firmym ktore szczerze mowiac nie maja duzego wplywu na rynek tak jak tu wiekszosc pisze, dzwonkiem alarmowym bedzie jak wycofa sie ktos wiekszego pokroju, ktore maja cos do stracenia wiec no panik smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by simons1986
dzwonkiem alarmowym bedzie jak wycofa sie ktos wiekszego pokroju

no ok, to wymien z 10 bukow ktore sa wiekszego pokroju od ladbrokes

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Originally Posted by Experto
Originally Posted by simons1986
dzwonkiem alarmowym bedzie jak wycofa sie ktos wiekszego pokroju

no ok, to wymien z 10 bukow ktore sa wiekszego pokroju od ladbrokes


Akurat ladbrokes miał nikły udział w polskim rynku, a zapewne simonsowi chodzi właśnie o lokalny rynek. Wycofali się bo nic na tym nie stracili, BAH czy Expekt tak łatwo się nie podda.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
bo co 10 masz Bwin unibet betfeir bet365 i pinn jak któryś z nich się wycofa to można martwic LB nie ma aż takiej fascynującej oferty żeby go żałować w porównaniu do tych wymienionych

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Experto
Originally Posted by simons1986
dzwonkiem alarmowym bedzie jak wycofa sie ktos wiekszego pokroju

no ok, to wymien z 10 bukow ktore sa wiekszego pokroju od ladbrokes

Trudniej było by znaleźć 10 buków gdzie mam mniejszy limit niż w LB.
Od dłuższego czasu zaliczam ich do planktonu. Szkoda czasu na logowanie.
Zamykanie kont, to wybieg. Nawet kapicowe prawo nie zabrania grać będąc za granicą u tamtejszego buka.


Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Originally Posted by luki3232
bo co 10 masz Bwin unibet betfeir bet365 i pinn jak któryś z nich się wycofa to można martwic LB nie ma aż takiej fascynującej oferty żeby go żałować w porównaniu do tych wymienionych

Pinnacle,to buk z licencją z poza UE(Curacao)wątpię aby przejmowali się czymkolwiek

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Experto
no ok, to wymien z 10 bukow ktore sa wiekszego pokroju od ladbrokes


Sportingbet, WillHill i... to chyba tyle smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by ݀$
Trudniej było by znaleźć 10 buków gdzie mam mniejszy limit niż w LB.

bez powodu tego limitu nie masz, wiesz co robiles oni tez wiedza

PS. AGASSI o ktorej jutro STSa otwieraja? grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by forty
Originally Posted by luki3232
bo co 10 masz Bwin unibet betfeir bet365 i pinn jak któryś z nich się wycofa to można martwic LB nie ma aż takiej fascynującej oferty żeby go żałować w porównaniu do tych wymienionych

Pinnacle,to buk z licencją z poza UE(Curacao)wątpię aby przejmowali się czymkolwiek

tu akurat wymieniłem te z najlepsza oferta bo co ma mnie interesowac ze jakis dziadoski buk daje bana na polske jak nie ma oferty odpowiedniej zeby zarabiac

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Płaczesz tak Experto za tym LB. Niech sobie ten Ladbrokes będzie tym potentatem laugh i co z tego? Dla większości znajdzie się dziesiątki innych lepszych bukmacherów, a dla poważnie grających - przy ich limitach, marży i ofercie - nawet wpisanie nazwy w pasku adresu zabiera zbyt długo czasu.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
*wiele czasu

Zresztą, siedząc w UK, wygodnie się podjudza smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by dondo
siedząc w UK, wygodnie się podjudza smile

Zobaczymy czy na Ladbrokes dla 'niepowaznych graczy' sie skonczy, tymczasem ide do roboty - na zmywak.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Experto
Originally Posted by ݀$
Trudniej było by znaleźć 10 buków gdzie mam mniejszy limit niż w LB.
bez powodu tego limitu nie masz, wiesz co robiles oni tez wiedza
W tym problem, że nie wiem i uważam, że bez powodu. Chyba, że wygrywanie (np.stawianie na Atletico M. w meczu z Barceloną) jest nieetyczne.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
na laptopie win7 czy będzie problem z usunięciem i instalacją win XP sp3 ??

Wiem że były problem z instalacją xp na lapku na którym była vista i trzeba było dograć jakieś sterowniki do płyty instalacyjnej XP bo nie widział partycji.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Ezquerro
na laptopie win7 czy będzie problem z usunięciem i instalacją win XP sp3 ??

Wiem że były problem z instalacją xp na lapku na którym była vista i trzeba było dograć jakieś sterowniki do płyty instalacyjnej XP bo nie widział partycji.

chłopie pisz na temat

Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397
Likes: 2

Strona 14 z 27 1 2 12 13 14 15 16 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,650 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,522
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1