|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Bryan/Bryan Erlich/Peer Melzer/Benesova to dzis wchodzi...ako coś ok. 3... uwaga,uwaga.....będe sie chwalil.... Bryan/Bryan 3-0 Erlich/Peer 2-0 Melzer/Benesova 2-0 ...bez żadnych problemow wlazło jak w maslo.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Young ładnie ogarnął w trzecim 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Poboksuje za wczasu może ktoś dołączy Blake 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Poboksuje za wczasu może ktoś dołączy Blake  Ja chętnie, Paul czas na troche odpoczynku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
widzę, że jednak nie  to jakie tam masz zdanie na temat jutrzejszych półfinałów ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
widzę, że jednak nie  to jakie tam masz zdanie na temat jutrzejszych półfinałów ?  Ogolnie nie stawiam czekam na kwale do Newport, a przed tym na wygraną Blake'a. Ale liczę na powtórke finału z Queens
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
pociag dojechal na stacje :toas:  izi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
widzę, że jednak nie  to jakie tam masz zdanie na temat jutrzejszych półfinałów ?  Ogolnie nie stawiam czekam na kwale do Newport, a przed tym na wygraną Blake'a. Ale liczę na powtórke finału z Queens a ja czuję powtórkę finału z AO..łącznie z jego wynikiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 485 |
widzę, że jednak nie  to jakie tam masz zdanie na temat jutrzejszych półfinałów ?  Ogolnie nie stawiam czekam na kwale do Newport, a przed tym na wygraną Blake'a. Ale liczę na powtórke finału z Queens Jak tak patrzę na Md, to wydaje mi się, że cut-off do kwali skonczy się jakoś na 400którymś miejscu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
widzę, że jednak nie  to jakie tam masz zdanie na temat jutrzejszych półfinałów ?  Ogolnie nie stawiam czekam na kwale do Newport, a przed tym na wygraną Blake'a. Ale liczę na powtórke finału z Queens a ja czuję powtórkę finału z AO..łącznie z jego wynikiem  Ogolnie to chcialbym zeby bylo jak w 2002 chyba ostatni raz tak bylo ze kazdy szlem wygrywal inny zawodnik Djoko Nadal Murra/Conga USO to nie wiem moze jakiś blask Andiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
widzę, że jednak nie  to jakie tam masz zdanie na temat jutrzejszych półfinałów ?  Ogolnie nie stawiam czekam na kwale do Newport, a przed tym na wygraną Blake'a. Ale liczę na powtórke finału z Queens Jak tak patrzę na Md, to wydaje mi się, że cut-off do kwali skonczy się jakoś na 400którymś miejscu:) Szczerze to sadze ze deblisci na miejscu beda latac dziury jak co roku bodajze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
elo  Tsonga na jutro po 2.96 peffunia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
elo  Tsonga na jutro po 2.96 peffunia?  Djoko @1.50 Murray @3.03 to są pewunie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
elo  Tsonga na jutro po 2.96 peffunia?  Djoko @1.50 Murray @3.03 to są pewunie  Młodzież, taki widzisz finał, w takim razie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
elo  Tsonga na jutro po 2.96 peffunia?  Djoko @1.50 Murray @3.03 to są pewunie  ja tam widzę obie dwójki, ale narazie Tsonga @ 2.98 2/10 Tsonga +3,5 @ 2.08 2/10 za Rudego wezmę się po pierwszym meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
widzę, że jednak nie  to jakie tam masz zdanie na temat jutrzejszych półfinałów ?  Ogolnie nie stawiam czekam na kwale do Newport, a przed tym na wygraną Blake'a. Ale liczę na powtórke finału z Queens a ja czuję powtórkę finału z AO..łącznie z jego wynikiem  Ogolnie to chcialbym zeby bylo jak w 2002 chyba ostatni raz tak bylo ze kazdy szlem wygrywal inny zawodnik Djoko Nadal Murra/Conga USO to nie wiem moze jakiś blask Andiego  USO zgarnia DelPO a Conga jutro win to takie proste... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597 |
Nadal i Tsonga czy Murray i Djoko ? <mysli> jaki dubel by pograc wg. Was?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|