|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
 najlepszy dowcip dnia ? Masz jakies watpliwosci co do tego? Serio?!?!?!? zgodze sie tylko w wirtuozem  Mistrzem i krolem byl  Zeby mowic o kims, kto zyje w czasie przeszlym to nie wypada. Roger ma 30-tke na karku i od wieeeelu lat jest w czolowce. W tym wieku Nadal moze byc wrakiem zawodnika. Novak moze byc w tej czolowce, ale nigdy nie bedzie mial takich osiagniec jak Roger. Mimo wszystko. [/quote] Jak to ktos pisal, i ja sie z nim totalnie zgodze mnie nie robia szlemy Feda wygrane z Roddickami, Safinami i innymi bolkami. Gdy ATP bylo w takiej sytuacji jak teraz jest WTA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
składa go jak chłopca od podawania piłek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
Szkoda porażki z Fedem na RG bo byłaby szansa na pierwszego od dawien dawna klasycznego wielkiego szlema. bez przesady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
Rafa bierz medicala bo bez tego nie pojedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
i plyne na grubym overze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Szkoda porażki z Fedem na RG bo byłaby szansa na pierwszego od dawien dawna klasycznego wielkiego szlema. bez przesady  Hm? Twierdzisz że Djoker w takiej formie nie byłby w stanie ograć Rafy na RG?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733 |
ooops zle mi sie kliknelo i mam wiecej podwojnych bledow Djokovica ni z asow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
to teraz 3 sety dla Rafy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jak to ktos pisal, i ja sie z nim totalnie zgodze mnie nie robia szlemy Feda wygrane z Roddickami, Safinami i innymi bolkami. Gdy ATP bylo w takiej sytuacji jak teraz jest WTA. To wina Rogera, ze wykorzystywal do maksimum tamte czasy i ze wygrywal kolejne turnieje, szlemy srubujac rekordy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
Szkoda porażki z Fedem na RG bo byłaby szansa na pierwszego od dawien dawna klasycznego wielkiego szlema. bez przesady  Hm? Twierdzisz że Djoker w takiej formie nie byłby w stanie ograć Rafy na RG? nie byl na tyle dobry, aby dojsc do finalu temat zamkniety, nie ma sie co rozczulac, co by bylo gdyby
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
no i większość inwestorów co rano tak pisała teraz macie kursi 6 jeszcze lepszy niz na poczatku
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
na razie Djoko zamiata zgodnie z planem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Szkoda porażki z Fedem na RG bo byłaby szansa na pierwszego od dawien dawna klasycznego wielkiego szlema. bez przesady  Hm? Twierdzisz że Djoker w takiej formie nie byłby w stanie ograć Rafy na RG? nie byl na tyle dobry, aby dojsc do finalu temat zamkniety, nie ma sie co rozczulac, co by bylo gdyby Nie ma co sie oszukiwac. Roger zagral wtedy genialny mecz, a i cos w kolanie Novakowi strzelilo w pierwszych dwoch setach jakos. Byl taki moment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Inaczej ten mecz miał wyglądać  Rafa bezradny z tak grającym Djokiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
no i większość inwestorów co rano tak pisała teraz macie kursi 6 jeszcze lepszy niz na poczatku no weź, prosze nie używaj tego slowa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 445 |
10 z rzedu przegranych setów z Djokovicem ...skandal
Jak tu bedzie 0-3 to chyba przestane oglądać tenisa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Szkoda porażki z Fedem na RG bo byłaby szansa na pierwszego od dawien dawna klasycznego wielkiego szlema. bez przesady  Hm? Twierdzisz że Djoker w takiej formie nie byłby w stanie ograć Rafy na RG? nie byl na tyle dobry, aby dojsc do finalu temat zamkniety, nie ma sie co rozczulac, co by bylo gdyby beto , pamiętasz jak pierwszy raz się zgadzaliśmy w pewnej sprawie , dokładnie chodziło o Rokera ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Szkoda porażki z Fedem na RG bo byłaby szansa na pierwszego od dawien dawna klasycznego wielkiego szlema. bez przesady  Hm? Twierdzisz że Djoker w takiej formie nie byłby w stanie ograć Rafy na RG? nie byl na tyle dobry, aby dojsc do finalu temat zamkniety, nie ma sie co rozczulac, co by bylo gdyby to chyba nie ogladałes co ferdek wtedy grał Rafa tak samo szybko by popłyna jak tak samo zagrał by ten Ferdzio w finale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
bądź co bądź mamy właśnie test charakteru Nadala, Ci najwięksi potrafili wracać z 0:2 w Rafalka wątpię. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
Hm? Twierdzisz że Djoker w takiej formie nie byłby w stanie ograć Rafy na RG? nie byl na tyle dobry, aby dojsc do finalu temat zamkniety, nie ma sie co rozczulac, co by bylo gdyby[/quote] to chyba nie ogladałes co ferdek wtedy grał Rafa tak samo szybko by popłyna jak tak samo zagrał by ten Ferdzio w finale [/quote]to sa tylko spekulacje, nie ma na to zadnej gwarancji to jest tylko i wylacznie twoja opinia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|