lelu silna wola i da się wszystko, zdrowe jedzenie, najlepiej diete prowadzić chodź to ciężko chyba że nie pracujesz, ale w miare jeść regularnie i zdrowo, dodatni bilans kaloryczny i waga ruszy, ja po 7 miesiącach przybrałem jakieś 13 kg masy praktycznie suchej masy mięśniowej , bo mase zrobisz ale tłuszczową jak będziesz chciał teraz jest coraz ciężej ale staram się chodź praca też nie pozwala, ale wiara gwarancją wygranej, mam 183 cm i teraz waże 80 kg praktycznie bez tłuszczu, każda partia ciała fajnie rozbudowana, takim celem jest 90 kg ale to zajmnie pewnie jeszcze sporo czasu, ale jak chcesz to da się wszystko
wstyd sie przyznac, ale nie :/. Ja za bardzo chyba lubie imprezki i alkohol, zeby sie wziac w garsc i ogarnac na silke Moze teraz na zime sie ogarne i pochodze ?;] Tylko jakiegos kompana znajde, bo moj koleszko mial wypadek i biega z kolnierzem ;p
Wstyd zeby przez 4 miesiace, nie moc sie zmobilizowac
lelu silna wola i da się wszystko, zdrowe jedzenie, najlepiej diete prowadzić chodź to ciężko chyba że nie pracujesz, ale w miare jeść regularnie i zdrowo, dodatni bilans kaloryczny i waga ruszy, ja po 7 miesiącach przybrałem jakieś 13 kg masy praktycznie suchej masy mięśniowej , bo mase zrobisz ale tłuszczową jak będziesz chciał teraz jest coraz ciężej ale staram się chodź praca też nie pozwala, ale wiara gwarancją wygranej, mam 183 cm i teraz waże 80 kg praktycznie bez tłuszczu, każda partia ciała fajnie rozbudowana, takim celem jest 90 kg ale to zajmnie pewnie jeszcze sporo czasu, ale jak chcesz to da się wszystko
Wafel nie żartuj bo jeszcze Ci chlopak uwierzy, 13 kg to może i tak ale nie ma to nic wspólnego z czystą masą mięsniową, 7-15 kg czustej masy trudno w 3lata dobrej diety, i dobrego i regularnego treningu na mase zrobić, Dawno nie słyszałem czegoś tak smiesznego 13k w 7 miesięcy, przezabawny z ciebie czlowiek, powiem Ci tylko że jest to nierealne, nawet z bardzo dobrą genetyką, co innego z masą tluszczową tą jest łatwo przybrać wystarczy dużo jeść.
Linki które wkleiłes nie pokazują znacznego przybrania na masie, ten drugi trochę wyżeźbiony ale masa nie wiele większa niż jak zaczynał ćwiczyć(może z 5kg)
Nie masz pojęcia co to jet 13kg masy mięśniowej, na sucho nie jet realne zeby to zrobić w rok, napisz to samo na jakimś forum kulturystycznym np: sfd.pl i dostaniesz odpowiedz od specjalistów jeśli nie wierzysz że jest to niemożlwie
7 miechow na siłowni to jest w sumie nic, i niewiele można przez taki krótki czas zrobić.
hehe wiecej dystansu kolego wkeljac te filmiki chcialem zachecic reszte do cwiczen bo piszac ze rok cwiczen to jest nic napewno nie zachecasz do kupienia karnetu na silke
co do filmikow to ten pierwszy moim zdaniem pokazuje wiekszy przyrost czystej masy miesniowej bo to co typ prezentowal na poczatku to sam tluszcz
13kg masy miesniowej to w 3lata ciężko zrobić, a w 7 miesięcy bez Sterydów czy hormonu wzrostu jest to na 100% niemożliwe, owszem są goście którzy potrafią zrobic 5kg w miesiąc ale są to ludzie którzy mają staże po 10-15 lat, i oczywiście biorą coś lepszego niż zwykłe suple, ale napewno nie jakiś laik który dopiero zaczął ćwiczyć na siłowni, taki gość to się może conajwyżej tłuszczem zalać jesli duże je, a nie zbudować mase
Nie masz pojęcia co to jet 13kg masy mięśniowej, na sucho nie jet realne zeby to zrobić w rok.
Jak najbardziej realne ,,,,tylko że w pakiecie z tłuszczem No ale temat siłownia więc chyba nie o to chodzi żeby złapać masę tylko żeby złapać 'czystą masę'. Ogólnie rzecz biorąc najważniejsza jest porządna micha, bez niej można się katować na treningach i z masy nici.
Jakie to żałosne. Na jednym zdjęciu gość opalony i wydepilowany a drugim odwrotnie i to ma być obiektywne porównanie. Jeszcze mogli dla kontrastu jednego mogli posadzić w Astona Martinie a drugiego w Skodę Felicję.
Jakie to żałosne. Na jednym zdjęciu gość opalony i wydepilowany a drugim odwrotnie i to ma być obiektywne porównanie. Jeszcze mogli dla kontrastu jednego mogli posadzić w Astona Martinie a drugiego w Skodę Felicję.
No tak ale temu pierwszemu gęste owłosienie i blada skóra mogłaby urody odebrać. Albo porównujemy sylwetkę albo ogólnie to jak ktoś dba o ciało. To tak jak reklamują w tv markecie mopa tym zwyczajnym zmywa stara baba a tym od tv marketu modelka prosty chwyt
Co w tym dziwnego? Na 1 zdjęciu chciał wyglądać jak najkorzystniej, to co na ostatnim też miał se klatę ogolić jak jest chamskim grubasem? Przeczytaj po co to zrobił