"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#476846 11/01/2006 10:46
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Lollll już zeszło na @1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#476847 11/01/2006 11:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
wiecie moze o ktorej mniej wiecej przewidziany jest dojazd na mete etapu ??

#476848 11/01/2006 11:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
wiecie moze o ktorej mniej wiecej przewidziany jest dojazd na mete etapu ??
ok. 12:30 pewnie czołówka dojedzie

#476849 11/01/2006 11:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
de Villiers top 3 @18 !!!!!!!!!!!!!

#476850 11/01/2006 11:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Po herbacie...

Co się dzieje z Sainzem?!

#476851 11/01/2006 11:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
kiepsko z Sainzem

#476852 11/01/2006 11:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ze kiepsko to właśnie widzę, tylko dlaczego tak kiepsko...?

No ale czegoś takiego jak de Villiers w top 3 za @18 to dawno mnie nie spotkało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#476853 11/01/2006 11:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
tzn jedzie, ale de Villers wyskoczył jak zza grobu w dodatku nie działa mu GPS żeby sprawdzać gdzie jest w danej chwili..

niesety chyba moje czarne wątpliwości się potwierdzą i Sainz nie wygra...

a jednak zagrałem go za 2 setki ;//// wrrrrrrrrrrrrrrrrr

#476854 11/01/2006 11:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
kurna....a miałem nie grać już dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#476855 11/01/2006 11:30
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
kurwa....wiesz Tomo....mógłbym też zdążyć na ten kurs 18....i kurna...musiałem się znów zalogowywać, bo sesja wygasła i nie dałem rady hahahaha /smiech przez łzy.../

ale sam widzisz co wyprawia BAW...

#476856 11/01/2006 11:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
w podobny sposób jechałem przez cały zeszły tydzień, tylko nie natrafiłem na aż tak wielki kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#476857 11/01/2006 11:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
tez nie zdazylem :/

#476858 11/01/2006 11:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Właśnie ciekawa sprawa z tym de Villiers.

Patrzę na stronę Dakaru a tam na Checkpoint 1 wyskakuje, że minęli go już dwaj zawodnicy - Sainz i właśnie de Villiers, z tym że ten drugi prawie 7 minut przed Sainzem!

Niewiele myśląc zabetowałem go w top 3 po kursie @18 (!!!), minęło może 30 sekund a zakłady zostały zdjęte...

#476859 11/01/2006 11:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Czyli juz nie ma szans aby Carlos wygral?

#476860 11/01/2006 11:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ale ciekawe czemu Sainz tak gwąłtownie zwolnił...

#476861 11/01/2006 11:36
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
coś mi się zdaje, że Sainz popełnił jakiś błąd nawigacyjny czy inny..bo przecież prowadził na pierwszym pomiarze a na pierwszym punkcie kontrolnym aż 7 minut straty.../

#476862 11/01/2006 11:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No własnie albo nawigacja albo problemy techniczne z autem, aż wstyd się przyznawac ale mam go w top 3 po nędznym 1.5 :/

#476863 11/01/2006 11:39
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Lupus: na prawdę jest mi bardzo przykro, ale obawiam się, ze nie ma już szansy na zwycięstwo etapowe z taką stratą...
chyba, że opatrzność nad nami będzie czuwać..
niestety sam poniosę karę za dzisiejsze zagranie wbrew wcześniejszym zapowiedziom...sprawdzi się po raz kolejny, że ten kto startuje jako pierwszy ma trudniejsze zadanie..

za wyjątkiem Peterhansela na tych najtrudniejszych etapach, ale na takich jak ten ma to jednak znaczenie..

#476864 11/01/2006 11:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
1,5 to nei jest az takie nedzne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale spojzcie kursy na saizna znow leca w dol, nie kumam tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#476865 11/01/2006 11:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
heh...w końcu to rajdowiec....trasa jemu sprzyja...może trochę odrobi..poczkekajmy zatem

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, rymoholik), 1,973 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1