|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
W oczekiwaniu na mecz postanowiłem obejrzeć coś innego. Włączyłem Polsat Film - stary, dobry film "Moja macocha jest kosmitką", a obejrzę kawałek. Niestety, trwają reklamy. Szukam dalej... na History jakiś program o Roswell. Może być. Niestety, przywitała mnie reklama jakiegoś szamponu. Kanał dalej, Travel. Chyba coś o brazylijskim sporcie. Zobaczę. Nie, nie zobaczę - lecą reklamy. Kurwa, ciężkie jest życie telewidza w Polsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
W oczekiwaniu na mecz postanowiłem obejrzeć coś innego. Włączyłem Polsat Film - stary, dobry film "Moja macocha jest kosmitką", a obejrzę kawałek. Niestety, trwają reklamy. Szukam dalej... na History jakiś program o Roswell. Może być. Niestety, przywitała mnie reklama jakiegoś szamponu. Kanał dalej, Travel. Chyba coś o brazylijskim sporcie. Zobaczę. Nie, nie zobaczę - lecą reklamy. Kurwa, ciężkie jest życie telewidza w Polsce  zapomniales dodac ze sporo placisz za telewizje ,a ogladasz reklamy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Molde trzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Żużel - to nie jest k*** sport.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Falubazy, myszki miki.. eeeeeeeeee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
W oczekiwaniu na mecz postanowiłem obejrzeć coś innego. Włączyłem Polsat Film - stary, dobry film "Moja macocha jest kosmitką", a obejrzę kawałek. Niestety, trwają reklamy. Szukam dalej... na History jakiś program o Roswell. Może być. Niestety, przywitała mnie reklama jakiegoś szamponu. Kanał dalej, Travel. Chyba coś o brazylijskim sporcie. Zobaczę. Nie, nie zobaczę - lecą reklamy. Kurwa, ciężkie jest życie telewidza w Polsce  Włącz sobie na TVP Sport , żużel się skończył.  Oczywiście jeszcze reklamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Molde trzy  cztery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
w molde jak rozstrzelali sie na koniec;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ehh... Szpakowski komentuje. Przynajmniej dobrze, że Wołek jest. Jego się z przyjemnością słucha. A propos. Pamiętacie jak dobre dziesięć lat temu TVP miała prawo do pokazywania jednego meczu na kolejkę polskiej ligi? Pokazywali zawsze niedzielny mecz, który kazali rozgrywać o 13-ej. Piłkarze w lato zdychali w największym skwarze, kibice się smażyli na trybunach, a TVP... puszczała tylko drugą połowę  Bo o 13-ej był jakiś ważny program, którego nie dało się ruszyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
w molde jak rozstrzelali sie na koniec;] ano rozstrzelali, ale dobrze, że po właściwej stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
z taką skutecznością o2,5 ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mam Brazylia go lw obu połowach i lipa pewnie gwiazdki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Ehh... Szpakowski komentuje. Przynajmniej dobrze, że Wołek jest. Jego się z przyjemnością słucha. A propos. Pamiętacie jak dobre dziesięć lat temu TVP miała prawo do pokazywania jednego meczu na kolejkę polskiej ligi? Pokazywali zawsze niedzielny mecz, który kazali rozgrywać o 13-ej. Piłkarze w lato zdychali w największym skwarze, kibice się smażyli na trybunach, a TVP... puszczała tylko drugą połowę  Bo o 13-ej był jakiś ważny program, którego nie dało się ruszyć  ja wole szpakowskiego sluchac niz wolka...wolek mnie nudzi... kazdy ma co lubi:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Jak Bra i Paragwaj potem zrobią undery to czas będzie na progrsje overową 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Brazylia czekała z golem na koniec żużla, ale chyba im nie powiedzieli, że już sie skończył hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Ehh... Szpakowski komentuje. Przynajmniej dobrze, że Wołek jest. Jego się z przyjemnością słucha. A propos. Pamiętacie jak dobre dziesięć lat temu TVP miała prawo do pokazywania jednego meczu na kolejkę polskiej ligi? Pokazywali zawsze niedzielny mecz, który kazali rozgrywać o 13-ej. Piłkarze w lato zdychali w największym skwarze, kibice się smażyli na trybunach, a TVP... puszczała tylko drugą połowę  Bo o 13-ej był jakiś ważny program, którego nie dało się ruszyć  nikogo nie obrażając ale to było chyba coś o zagrodzie czy jakoś tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Boisko też widać że dobre
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|