"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#476906 12/01/2006 20:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Tak, to jest Luc Alphand <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#476907 12/01/2006 22:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jutro czeka nas etap, który na 99% zadecyduje o losach tegorocznego Dakaru.

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to fakt, iż faworytem B&W do zwycięstwa etapowego jest ...Peterhansel. Według mnie jest to totalna bzdura i niedorzeczność! Jak dla mnie to on nie ma jutro najmniejszych szans na wygraną - startuje dopiero jako 60-ty zawodnik, co na "podobno" dość wąskich trasach jutrzejszego etapu powinno mieć kolosalne znaczenie. Zresztą tegoroczny Dakar już kilkakrotnie pokazał, że zawodnicy startujący z odległymi numerami będącymi wynikiem niepowodzeń dnia poprzedniego nie mają większych szans na nawiązanie walki z czołówką. Jazda w ogromnym kurzu, konieczność wyprzedzenia kilkudziesięciu maruderów to są ogromne przeszkody, co na jutrzejszym, "wąskim" etapie nabiera jeszcze większego znaczenia. Jutro nie daję Peterhanselowi nawet 1% szans na etapowe zwycięstwo, nawet pomimo faktu, że po dzisiejszych niepowodzeniach może jechać jutro baaardzo agresywnie, niemal wariacko.
Jeżeli by jednak jakimś cudem miał wygrać to w tym miejscu osobiście go przeproszę!


W związku z powyższym na jutro:
Head-to-Head S. Peterhansel/ C. Sainz Typ: Sainz @1.90

Szkoda jedynie, że sparowali nam Petera właśnie z Sainzem, z każdym innym zawodnikiem z czołówki (Alphand, de Villiers, Roma, Saby, itd.) zagrałbym taki typ naprawdę grubo, a jednak co by nie mówić to mimo fantastycznego występu Sainza to w dalszym ciągu jest to jednak debiutant a w Rajdzie Dakar doświadczenie to chyba rzecz najistotniejsza...
Mimo wszystko zagram sobie na Carlosa ale za stawkę dosyć asekurancką

#476908 13/01/2006 08:51
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
dobry typ ten powyższy. zgadzam się. i też to zagram lekko.
poza tym będzie LIVE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#476909 13/01/2006 09:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Head-to-Head S. Peterhansel/ L. Alphand Typ: Alphand @2.0

Powód identyczny jak ten powyżej, grubiej...

#476910 13/01/2006 09:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Tomo dzieki za typ skorzystalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj z 1,9 spadl do 1,85 ktos chyba duzo kasy dal na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#476911 13/01/2006 09:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mogarycz wbijaj na czata(wiesz gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) jest tylko tomo i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#476912 13/01/2006 09:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Tomo dzieki za typ skorzystalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj z 1,9 spadl do 1,85 ktos chyba duzo kasy dal na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Podziękujesz jak typ wejdzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#476913 13/01/2006 10:02
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
It&#8217;s a very busy night in the Mitsubishi team. While the cars of Nani Roma and Luc Alphand haven&#8217;t suffered too much during the day, Stéphane Peterhansel&#8217;s Pajero is seriously damaged. Dominique Serieys, team manager, supervises work. &#8220;There are really a lot of things to be done and we&#8217;ll have to stay up until the first hours of morning. But it&#8217;ll be ready, for sure&#8230; "

No to w takim razie jak tylko ponownie zacznie działąć LIVE i się upewnię, że z Sainzem i Alphandem wszystko w porządku to dorzucam kaske na Carlosa i 2 razy tyle na Alphanda.

#476914 13/01/2006 11:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zniknal LIVE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#476915 13/01/2006 11:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A żeby było zabawniej to zaczął poprawnie działać LIVE na stronie Dakaru...

#476916 13/01/2006 11:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
taa...pewnie dlatego właśnie zdjęli live...

#476917 13/01/2006 11:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Alphand narazie przewodzi stawce, nie dał się wyprzedzić żadnemu innemu kierowcy więc zapewne nie jedzie źle.

A kolega Peterhansel oprócz całej zgraji samochodów ma do wyprzedzenia także sporo ciężaówek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#476918 13/01/2006 12:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
jak na razie CP1 przejechało 5 kierowców:

1 302 ALPHAND (FRA) 02:57:15
2 305 DE VILLIERS (AFS) 02:59:44
3 307 SAINZ (ESP) 03:02:12
4 301 SABY (FRA) 03:04:50
5 304 ROMA (ESP) 03:10:06

obiecująco...;)

#476919 13/01/2006 13:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Jest już Peterhansel na CP1.

14 minut za Alphandem i 9 minut za Sainzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#476920 13/01/2006 13:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Alphand na mecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ależ BAW jest w tym dakarze cudowny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jeszcze nigdy tyle nie zarobilem w bukmacherce podczas 2 tygodni na jednym sporcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#476921 13/01/2006 14:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Sainz już też na mecie i o mały włos a by wygrał etap z Alphand'em <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> obecnie pierwsza trójka na mecie etapu wyglada tak:

1 302 ALPHAND (FRA) 04:30:15
2 307 SAINZ (ESP) 04:31:05
3 305 DE VILLIERS (AFS) 04:31:57

a więc już można księgować wygrane

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla miłośników tegorocznej edycji i dla BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#476922 13/01/2006 14:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dakar śledzę od kilku lat z zapartym tchem, mogę śmiało powiedzieć że kocham ten rajd.
Teraz widzę, że Dakar pokochał mnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#476923 13/01/2006 14:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
G
GSE Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Ciekawe kiedy [email]B@W[/email] rozliczy, wczoraj to było chyba późnym popołudniem... albo nawet wieczorem...

#476924 13/01/2006 14:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zapomnieliscie dodac, ze kochamy tez B&W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#476925 13/01/2006 14:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Ciekawe kiedy [E-mail]B@W[/E-mail] rozliczy, wczoraj to było chyba późnym popołudniem... albo nawet wieczorem...
Przedwoczraj top 3 rozliczyli mi jak na mecie było ledwie 5-6 kierowców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Ale dzisiaj mogę se czekac i do wieczora, wsio mi jedno.
Kasa jest i to najistotniejsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Lukasz111, forty, ANZELMO), 2,850 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1