|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Tak, to jest Luc Alphand <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jutro czeka nas etap, który na 99% zadecyduje o losach tegorocznego Dakaru.
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to fakt, iż faworytem B&W do zwycięstwa etapowego jest ...Peterhansel. Według mnie jest to totalna bzdura i niedorzeczność! Jak dla mnie to on nie ma jutro najmniejszych szans na wygraną - startuje dopiero jako 60-ty zawodnik, co na "podobno" dość wąskich trasach jutrzejszego etapu powinno mieć kolosalne znaczenie. Zresztą tegoroczny Dakar już kilkakrotnie pokazał, że zawodnicy startujący z odległymi numerami będącymi wynikiem niepowodzeń dnia poprzedniego nie mają większych szans na nawiązanie walki z czołówką. Jazda w ogromnym kurzu, konieczność wyprzedzenia kilkudziesięciu maruderów to są ogromne przeszkody, co na jutrzejszym, "wąskim" etapie nabiera jeszcze większego znaczenia. Jutro nie daję Peterhanselowi nawet 1% szans na etapowe zwycięstwo, nawet pomimo faktu, że po dzisiejszych niepowodzeniach może jechać jutro baaardzo agresywnie, niemal wariacko. Jeżeli by jednak jakimś cudem miał wygrać to w tym miejscu osobiście go przeproszę!
W związku z powyższym na jutro: Head-to-Head S. Peterhansel/ C. Sainz Typ: Sainz @1.90
Szkoda jedynie, że sparowali nam Petera właśnie z Sainzem, z każdym innym zawodnikiem z czołówki (Alphand, de Villiers, Roma, Saby, itd.) zagrałbym taki typ naprawdę grubo, a jednak co by nie mówić to mimo fantastycznego występu Sainza to w dalszym ciągu jest to jednak debiutant a w Rajdzie Dakar doświadczenie to chyba rzecz najistotniejsza... Mimo wszystko zagram sobie na Carlosa ale za stawkę dosyć asekurancką
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
dobry typ ten powyższy. zgadzam się. i też to zagram lekko. poza tym będzie LIVE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Head-to-Head S. Peterhansel/ L. Alphand Typ: Alphand @2.0
Powód identyczny jak ten powyżej, grubiej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Tomo dzieki za typ skorzystalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wczoraj z 1,9 spadl do 1,85 ktos chyba duzo kasy dal na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mogarycz wbijaj na czata(wiesz gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) jest tylko tomo i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Tomo dzieki za typ skorzystalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wczoraj z 1,9 spadl do 1,85 ktos chyba duzo kasy dal na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podziękujesz jak typ wejdzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
It’s a very busy night in the Mitsubishi team. While the cars of Nani Roma and Luc Alphand haven’t suffered too much during the day, Stéphane Peterhansel’s Pajero is seriously damaged. Dominique Serieys, team manager, supervises work. “There are really a lot of things to be done and we’ll have to stay up until the first hours of morning. But it’ll be ready, for sure… "
No to w takim razie jak tylko ponownie zacznie działąć LIVE i się upewnię, że z Sainzem i Alphandem wszystko w porządku to dorzucam kaske na Carlosa i 2 razy tyle na Alphanda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zniknal LIVE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A żeby było zabawniej to zaczął poprawnie działać LIVE na stronie Dakaru...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
taa...pewnie dlatego właśnie zdjęli live...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Alphand narazie przewodzi stawce, nie dał się wyprzedzić żadnemu innemu kierowcy więc zapewne nie jedzie źle.
A kolega Peterhansel oprócz całej zgraji samochodów ma do wyprzedzenia także sporo ciężaówek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
jak na razie CP1 przejechało 5 kierowców:
1 302 ALPHAND (FRA) 02:57:15 2 305 DE VILLIERS (AFS) 02:59:44 3 307 SAINZ (ESP) 03:02:12 4 301 SABY (FRA) 03:04:50 5 304 ROMA (ESP) 03:10:06
obiecująco...;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jest już Peterhansel na CP1.
14 minut za Alphandem i 9 minut za Sainzem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Alphand na mecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ależ BAW jest w tym dakarze cudowny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeszcze nigdy tyle nie zarobilem w bukmacherce podczas 2 tygodni na jednym sporcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Sainz już też na mecie i o mały włos a by wygrał etap z Alphand'em <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> obecnie pierwsza trójka na mecie etapu wyglada tak:
1 302 ALPHAND (FRA) 04:30:15 2 307 SAINZ (ESP) 04:31:05 3 305 DE VILLIERS (AFS) 04:31:57
a więc już można księgować wygrane
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla miłośników tegorocznej edycji i dla BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Dakar śledzę od kilku lat z zapartym tchem, mogę śmiało powiedzieć że kocham ten rajd. Teraz widzę, że Dakar pokochał mnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,890 |
Ciekawe kiedy [email]B@W[/email] rozliczy, wczoraj to było chyba późnym popołudniem... albo nawet wieczorem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zapomnieliscie dodac, ze kochamy tez B&W <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ciekawe kiedy [E-mail]B@W[/E-mail] rozliczy, wczoraj to było chyba późnym popołudniem... albo nawet wieczorem... Przedwoczraj top 3 rozliczyli mi jak na mecie było ledwie 5-6 kierowców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Ale dzisiaj mogę se czekac i do wieczora, wsio mi jedno. Kasa jest i to najistotniejsze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|