Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
Piostar #4765982 02/07/2011 18:46
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Kibicowanie w Krakowie od pewnego czasu przysłoniło interesy, liczy się tylko to kto ma na tyle silną pozycje w mieście by porobić oponenta, jak ktoś przegnie bagietę trafia na paru łbów które mają się wykazać i tyle, decydenci mają się dobrze więc się nie martw, znajdą sobie nowych.
A jak już poruszyłeś historie C to czego się spodziewasz po takiej akcji? Serii zabójstw?
Codziennie się ciachają maczetami, sam ostatnio prawie się nadziałem a nie miało to nic wspólnego z kibicowaniem, na hasło solówka odpowiedział ja zaraz ci dam solówkę i musiałem wydupcać jak Michael Johnson laugh

Bonus: Unibet
Piostar #4765985 02/07/2011 18:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ultra dobre laugh piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by royalflush
Kibicowanie w Krakowie od pewnego czasu przysłoniło interesy, liczy się tylko to kto ma na tyle silną pozycje w mieście by porobić oponenta, jak ktoś przegnie bagietę trafia na paru łbów które mają się wykazać i tyle, decydenci mają się dobrze więc się nie martw, znajdą sobie nowych.
A jak już poruszyłeś historie C to czego się spodziewasz po takiej akcji? Serii zabójstw?
Codziennie się ciachają maczetami, sam ostatnio prawie się nadziałem a nie miało to nic wspólnego z kibicowaniem, na hasło solówka odpowiedział ja zaraz ci dam solówkę i musiałem wydupcać jak Michael Johnson laugh


nie wiesz o co mi chodzi, ale nie chce tu o tym pisac - niewazne, wasze podworko, M.. decyzje


dokladnie, w 'czubie' barwy klubowe przyslaniaja interesy

a czy znajda sobie nowych ? moze i znajda, ale obecnie niewesolo to wyglada bo nie dosc, ze duzo mlodych straciliscie to jeszcze sypia strasznie

Piostar #4765993 02/07/2011 18:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a jakie jako Wislak masz podejsie do Garbarni ? cieszysz sie, ze awansowala ?

Piostar #4766013 02/07/2011 18:58
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Obojętne, nie interesuję się zbytnio, jak jadę od Forum na mateczny spoglądam w prawo grin

Piostar #4766084 02/07/2011 19:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,251
Ja nie przypominam sobie aby Cracovii była kiedyś garstka ( no ale może za krótko chodzę po ziemi), znajomi którzy jeździli z Polonii na Cracovię pod koniec lat 70-tych czy w latach 80-tych też nigdy nie narzekali na liczbę Cracovii...

Starsi z Polonii zawsze miło wspominają " waszą specyfikę". W II czy III lidze u siebie było Was czasami 200-300 osób w młynie...by po tygodniu w 500 pojechać na wyjazd: ) Cracovia zawsze wolała aspekty pozakibicowskie i chyba tak po części pozostało do dzisiaj...Pozdrawiam

___On #4766646 02/07/2011 23:40
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Piostar #4766844 03/07/2011 01:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Kibice mieli sie zjechac z calej Polski do W-wy na protesty jak przewodnictwo Polska zaczela w UE? cos takiego mialo byc a widze ze nic z tego nie wyszlo bo na gazecie.pl cisza..

Piostar #4766857 03/07/2011 01:29
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bo Ciebie nie było.

Stałem, wypatrywałem i Cię nie było.

Dlatego nic nie piszą w gazecie.pl wink

Piostar #4766999 03/07/2011 03:28
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162


wink

Piostar #4767100 03/07/2011 04:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
http://dziecibialegostoku.pl/

Relacja z wyjazdu do Kazachstanu - live smile

Kura #4767271 03/07/2011 14:07
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Kura
http://dziecibialegostoku.pl/

Relacja z wyjazdu do Kazachstanu - live smile

I dla takich ( lub podobnych ) chwil i przygód,

człowiek wie,
że "coś" w życiu przeżył. smile


akagi #4767406 03/07/2011 16:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
dzieki za link. super pomysł z tą relacją.

Kura #4767474 03/07/2011 17:22
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Kura
http://dziecibialegostoku.pl/

Relacja z wyjazdu do Kazachstanu - live smile

hheheh zajebioza piwo

Inzaghi78 #4767645 03/07/2011 19:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Quote
To nie żart. W nadchodzącym sezonie piłkarskim Zagłębiacy rywalizować będą także na boiskach B-klasy. Z inicjatywy kibiców, którzy uważają, że działalność spółki prowadzącej drużynę w II lidze jest poważnie zagrożona i już teraz przygotowują się na ewentualność jej likwidacji, został powołany nowy klub - Zagłębie 1906 Sosnowiec.

Kibice postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Dość już mają marazmu sosnowieckiego futbolu, a przede wszystkim obietnic bez pokrycia i lekceważenia ich inicjatyw przez działaczy. – Od przyszłego sezonu drużyna Zagłębie 1906 Sosnowiec rozpocznie występy w B-klasie. Widząc, co się dzieje, postanowiliśmy działać. Ciężar gatunkowy przedsięwzięcia jest z najwyższej półki, ale jesteśmy przekonani, że się uda.

Będziemy konsekwentni w działaniu – zaznaczył przedstawiciel grupy inicjatorów przedsięwzięcia podczas piątkowego spotkania w jednym z sosnowieckich pubów.

Plany są ambitne. Założyciele Zagłębia 1906 Sosnowiec zakładają, że w ciągu trzech najbliższych sezonów zespół wywalczy trzy, kolejne awanse. O sile ekipy mają stanowić piłkarze z naszego regionu. – W drużynie będą grali tylko zawodnicy, którzy zostawią serce na boisku. W naszych barwach występować będą także gracze, którzy dla dobra klubu są w stanie zrezygnować z wyższych zarobków. Dla nich gra z herbem Zagłębia na piersi jest rzeczą, którą przedkładają ponad to – usłyszeliśmy w piątkowy wieczór.

Sosnowiczanie w debiutanckim sezonie zmierzą się z rywalami m.in. z: Dąbia, Psar czy Kroczyc. – Eskapadami po mniejszych miejscowościach Zagłębia Dąbrowskiego zamierzamy wskrzesić modę na Zagłębie. Nasze wyjazdowe mecze będą jednocześnie okazją do promocji naszego klubu. Będziemy rozdawać pamiątki oraz przeprowadzać akcje – zdradził jeden z kibiców, który także poinformował, że drużyna mecze w roli gospodarza będzie rozgrywała na Stadionie Ludowym, bądź zagórskim obiekcie Górnika. Wszystko zależy od decyzji ich zarządców.

Kibice zapewniają, iż mają pomysł na finansowanie działalności klubu. Już teraz, jeszcze zanim o inicjatywie została poinformowana opinia publiczna, do pomocy zadeklarowało się ponad 20 osób, które chcą co miesiąc wpłacać określoną kwotę. – To jest klub wszystkich kibiców. Każdy może mieć wpływ na jego funkcjonowanie. Cały zarząd będzie działał non-profit. Nikt nie będzie zarabiał na tym, że działa na rzecz Zagłębia – zaznaczyli.

Drużynę piłkarską Zagłębie 1906 Sosnowiec będzie prowadziło stowarzyszenie, które obecnie znajduje się na etapie organizacji. Do zgłoszenia zespołu do rozgrywek Podokręgu Sosnowiec Śląskiego Związku Piłki Nożnej brakuje jedynie pisma z Urzędu Miejskiego potwierdzającego założenie tej organizacji.

Piostar #4768661 04/07/2011 01:33
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
polecam zobaczyć całość, ciekawy dokument.


Luc Nilis #4768939 04/07/2011 03:48
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Luc Nilis
polecam zobaczyć całość, ciekawy dokument.

ta.. dla lemingów..

mat2000 #4768954 04/07/2011 03:54
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Luc Nilis
polecam zobaczyć całość, ciekawy dokument.

ta.. dla lemingów..



ta seria o kibolach z Polski, Turcji, Rosji, Szkocji czy Anglii niczego sobie.


Piostar #4768958 04/07/2011 03:57
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
mat2000 jak te dokumenty są dla lemingów to jakie są obiektywne i oddają realia i klimat ? wklej linka jak możesz, nie bądź żyła haha smile

Luc Nilis #4769083 04/07/2011 06:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Luc Nilis
polecam zobaczyć całość, ciekawy dokument.


Fragment w którym ten reporterzyna przepytuje chuliganów Wisły pokazuje, że nawet co najmniej jeden z nich inteligencja bije go na głowe. Szkoda, że kilku innych stara się wypaść groźniej niż w rzeczywistości i nie daje mu się wypowiedzieć.

Szukanie taniej sensacji i pompowanie balonika który ma ogłuszyć gawiedź. A tak na prawdę jest to dziurawy kondom który nie wytrzymuje przy pierwszym zderzeniu z najmniejszymi oznakami myślenia.

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1