Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 27 1 2 16 17 18 19 20 26 27
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
kurwa co Kanada smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by aktorek
jednak trzeba odpuścić serbię smile ale z kolei lepiej im wygrać i trafić na słabszego w CF

to i tak nie ma znaczenia tongue

Serbia cisnie od poczatku w obronie , a sami graja ustawiona koszykowke, wiec polecam ten Underek moj:)
tak dla przestrogi,
Kanada U19 84 21 22 20 21
Chorwacja U19 88 26 18 18 26

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
jednak mecz Serbia-Kanada o czapke sliwek wiec rezerwy serbskie na boisku i win Kanady

Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
Originally Posted by Azazel
Originally Posted by antoniooo
Originally Posted by aktorek
jednak trzeba odpuścić serbię smile ale z kolei lepiej im wygrać i trafić na słabszego w CF

to i tak nie ma znaczenia tongue

Serbia cisnie od poczatku w obronie , a sami graja ustawiona koszykowke, wiec polecam ten Underek moj:)
tak dla przestrogi,
Kanada U19 84 21 22 20 21
Chorwacja U19 88 26 18 18 26


Chorwacja , to nie Serbia

Chorwacji słabo w obronie grali we wczesniejszych meczach

Serbia naprawde gryzie parkiet

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
Originally Posted by jarko 33
jednak mecz Serbia-Kanada o czapke sliwek wiec rezerwy serbskie na boisku i win Kanady
jezeli awans do cwiercfinalu to czapka sliwek...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
coś Wam się już całkiem podupało, przecież Serbia z Kanadą gra o awans do 1/4

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Mi się też wydaje, że o awans, ale zaraz jeszcze poszukam na oficjalnych stronach

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by - c1amak -
coś Wam się już całkiem podupało, przecież Serbia z Kanadą gra o awans do 1/4
niewierz we wszystko co pisza na stronie jest blad w wynikach meczu Chorwacja-Kanada i tak Chorwacja ma 4-1 a Kanada 1-4 a an stronce jest 3-2 2-3

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Mam
Here if Canada win by less than four, they bow out. If Canada win by four, five or six the Croatians bow out and if they win by seven or more, Riga will be waving goodbye to Serbia.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Aquarius80
Originally Posted by jarko 33
jednak mecz Serbia-Kanada o czapke sliwek wiec rezerwy serbskie na boisku i win Kanady
jezeli awans do cwiercfinalu to czapka sliwek...
wlasnie sezon zbioru sliwek wiec graja o czapke cool

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Także Serbia nie ma jeszcze awansu...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
jarko33 Chorwaci przegrali z Serbia i Korea wiec jak moga miec 4-1 ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Aquarius80
jarko33 Chorwaci przegrali z Serbia i Korea wiec jak moga miec 4-1 ?
mecz z Korea sie nieliczy w 2 czesci mistrzostw

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
imo, mecz z Koreą się liczy:

Each team will play the three (3) new teams in its own group (the final scores of all games played in the Preliminary Round are valid for this round).

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
sorki jednak mega bledy w tabeli na stronie i mecz Serbow o awans

Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Chorwacja ma 3/2 a Serbia walczy o awans - to na 100%

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by - c1amak -
imo, mecz z Koreą się liczy:

Each team will play the three (3) new teams in its own group (the final scores of all games played in the Preliminary Round are valid for this round).
1 raz sie spotkalem z tym ze mecz z ekipa ktora niegra w 2 rundzie jest zaliczany do tabeli shocked

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
ok, chyba już wszystko jasne smile

Dzisiaj ładnie wygląda dubelek: Rosja + Brazylia.

Godziny spotkań tak ułożone, że Rosja gra wcześniej i musi wygrać by mieć teoretyczne szanse na awans (Łotwa bez szans, a Rosja awansuje jeżeli wygra z Łotwą a potem Argentyna pokona Brazylię). Zatem jak Brazylia się dowie że Rosja wygrała to będzie gryzła parkiet by też wygrać z Argentyną. Oczywiście dodatkowo imo obie ekipy (Rosja i Brazylia) mocniejsze od dzisiejszych rywali.

Ciekawe jak Polacy, Australii chyba obojętne czy 1. czy 2.miejsce zajmie. A Polska musi wygrać by nie spaść na 3.miejsce bo trafią na Litwę.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
alt to nie znaczy ze Kanada tego nie wygra sa bardziej wypoczeci smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by - c1amak -
imo, mecz z Koreą się liczy:

Each team will play the three (3) new teams in its own group (the final scores of all games played in the Preliminary Round are valid for this round).
1 raz sie spotkalem z tym ze mecz z ekipa ktora niegra w 2 rundzie jest zaliczany do tabeli shocked


hehe, ja też pierwszy raz to widzę

trener Chorwacji to idiota, bo też myślał że to się nie liczy i puścił mecz z Koreą laugh a potem jednak okazało się, ze się liczy laugh

Strona 18 z 27 1 2 16 17 18 19 20 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1