|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
kurwa co Kanada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jednak trzeba odpuścić serbię  ale z kolei lepiej im wygrać i trafić na słabszego w CF to i tak nie ma znaczenia  Serbia cisnie od poczatku w obronie , a sami graja ustawiona koszykowke, wiec polecam ten Underek moj:) tak dla przestrogi, Kanada U19 84 21 22 20 21 Chorwacja U19 88 26 18 18 26
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
jednak mecz Serbia-Kanada o czapke sliwek wiec rezerwy serbskie na boisku i win Kanady
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2010
Posty: 808 |
jednak trzeba odpuścić serbię  ale z kolei lepiej im wygrać i trafić na słabszego w CF to i tak nie ma znaczenia  Serbia cisnie od poczatku w obronie , a sami graja ustawiona koszykowke, wiec polecam ten Underek moj:) tak dla przestrogi, Kanada U19 84 21 22 20 21 Chorwacja U19 88 26 18 18 26 Chorwacja , to nie Serbia Chorwacji słabo w obronie grali we wczesniejszych meczach Serbia naprawde gryzie parkiet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
jednak mecz Serbia-Kanada o czapke sliwek wiec rezerwy serbskie na boisku i win Kanady jezeli awans do cwiercfinalu to czapka sliwek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
coś Wam się już całkiem podupało, przecież Serbia z Kanadą gra o awans do 1/4
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Mi się też wydaje, że o awans, ale zaraz jeszcze poszukam na oficjalnych stronach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
coś Wam się już całkiem podupało, przecież Serbia z Kanadą gra o awans do 1/4 niewierz we wszystko co pisza na stronie jest blad w wynikach meczu Chorwacja-Kanada i tak Chorwacja ma 4-1 a Kanada 1-4 a an stronce jest 3-2 2-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Mam Here if Canada win by less than four, they bow out. If Canada win by four, five or six the Croatians bow out and if they win by seven or more, Riga will be waving goodbye to Serbia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
jednak mecz Serbia-Kanada o czapke sliwek wiec rezerwy serbskie na boisku i win Kanady jezeli awans do cwiercfinalu to czapka sliwek... wlasnie sezon zbioru sliwek wiec graja o czapke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Także Serbia nie ma jeszcze awansu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,298 |
jarko33 Chorwaci przegrali z Serbia i Korea wiec jak moga miec 4-1 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
jarko33 Chorwaci przegrali z Serbia i Korea wiec jak moga miec 4-1 ? mecz z Korea sie nieliczy w 2 czesci mistrzostw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
imo, mecz z Koreą się liczy:
Each team will play the three (3) new teams in its own group (the final scores of all games played in the Preliminary Round are valid for this round).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
sorki jednak mega bledy w tabeli na stronie i mecz Serbow o awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Chorwacja ma 3/2 a Serbia walczy o awans - to na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
imo, mecz z Koreą się liczy:
Each team will play the three (3) new teams in its own group (the final scores of all games played in the Preliminary Round are valid for this round). 1 raz sie spotkalem z tym ze mecz z ekipa ktora niegra w 2 rundzie jest zaliczany do tabeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
ok, chyba już wszystko jasne  Dzisiaj ładnie wygląda dubelek: Rosja + Brazylia. Godziny spotkań tak ułożone, że Rosja gra wcześniej i musi wygrać by mieć teoretyczne szanse na awans (Łotwa bez szans, a Rosja awansuje jeżeli wygra z Łotwą a potem Argentyna pokona Brazylię). Zatem jak Brazylia się dowie że Rosja wygrała to będzie gryzła parkiet by też wygrać z Argentyną. Oczywiście dodatkowo imo obie ekipy (Rosja i Brazylia) mocniejsze od dzisiejszych rywali. Ciekawe jak Polacy, Australii chyba obojętne czy 1. czy 2.miejsce zajmie. A Polska musi wygrać by nie spaść na 3.miejsce bo trafią na Litwę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
alt to nie znaczy ze Kanada tego nie wygra sa bardziej wypoczeci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
imo, mecz z Koreą się liczy:
Each team will play the three (3) new teams in its own group (the final scores of all games played in the Preliminary Round are valid for this round). 1 raz sie spotkalem z tym ze mecz z ekipa ktora niegra w 2 rundzie jest zaliczany do tabeli  hehe, ja też pierwszy raz to widzę trener Chorwacji to idiota, bo też myślał że to się nie liczy i puścił mecz z Koreą  a potem jednak okazało się, ze się liczy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|