|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
kłaniam sie mam pewne zapytanie używa ktoś dezodorantów w sztyfcie tych lepszych marek? zamiast jakiejs rexony to np. hugo bossa itd...mają zastosowanie jako antyperspirant?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
BLEU DE CHANEL
posiada ktoś? jak wrażenia? ogólnie się waham między aqua di gio a właśnie tymi wyżej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Co prawda Chanel nie wciagalem nosem, ale wzialbym go chociazb dlatego ze aqua di gio wg mnie stal sie zbyt pospolity  wejdz na strone www.wizaz.pl [ wizaz.pl] tam jest gdzies dzial kosmetyki wszechczasow, moze bedzie pare slow na temat tych pierwszych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
lelu coś od siebie polecasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Zalezy kto co lubi. Na zime podobno powinny byc ciezkie zapachy ale to chyba kazdy sam powinien zdecydowac.
T. Hilfiger ma calkiem fajne zapachy - bardzo rzeskie, pozytywne bym powiedzial - szczegolnie "T" i "Tommy". Za jednym z nich dziewczyna szalala jak malpa w dzunglii ;p Hugo Boss Soul, to ostatnio akurat mi babka polecila w perfumerii i calkiem fajny zapach. YSL L'homme - tutaj wszystkie babki w perfumerii sie zachwycaly i mialy racje, fajny ale cenowo wybija sie rowniez ponad inne zapachy. D&G Masculine - owocowoy-cytrusowy, mialem i rowniez fajny a do tego plus za trwalosc. Davidoff Echo - specyficzny zapach, dosc znany chyba ale czy popularny to nie jestem w stanie powiedziec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
dla mnie klasycznie - Bulgari (ten klasyczny wlasnie bez zadnych dodatkowych nazw) i Platinum Egoiste Channel od wielu lat ciągle najbardziej mi się podobają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
lelu dzięki za rady  ostatecznie zdecydowałem się na Bleu de Chanel. Do tej pory miałem Hugo Boss Energise i Dabidoff Echo, czas na jakieś zmiany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
@Genius i jak zapach? Moim zdaniem bardzo przyzwoity 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Pojawiło się coś ostatnio godnego polecenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Zależy co rozumiesz przez "ostatnio". Ja niedawno odkryłem te dwie: Vixtor&Rolf - "Antidote". Świetna na jesień/zimę. Zapach pięknie się rozwija i pasuje raczej do garnituru i zobowiązujące okazje. Hermes - "Terre d'Hermes" - również na chłodniejszy okres. Pachnie pieprzem, ziołami i ma w sobie coś hipnotyzującego. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Bardzo trwały.
Niestety nie mogę trafić na jakiś ciekawy zapach na lato... póki co mam Versace "Eau Fraiche..." ale już mi się nudzi. Może ktoś polecić jakiś rześki zapach, który nie trąca cytrusami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
z rzeskich sa dwa fajne Hilfiger "T" i "Tommy", zamierzam zakupic wlasnie ten drugi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
eee panowie, szukam czegos fajnego na okres letni. Co mozecie polecic ? Widze swoj post wyzej, ale te ktore mi sie podobaja podebral juz moj kolega;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
jeżeli Lato to dla mnie 212 Carolina Herrera szara Lacoste Essential Zielona Paco Rabanne 1 million nie zawiedziesz się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Lacoste Essential Zieloną używam już trzeci raz. Jak dla mnie rewelacja. Ale wiadomo kwestia gustu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
Lacoste Essential Zieloną używam już trzeci raz. Jak dla mnie rewelacja. Ale wiadomo kwestia gustu. niebieski tez  dobry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Lacoste... Według mnie, jeden z najbardziej nietrwałych marek na rynku.
Ferrari "Black" - zajebiste.
Muszę spróbować Porsche.
Jednak, wsszystko kryje się przy Armani "Code".
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Zalezy kto co lubi. Na zime podobno powinny byc ciezkie zapachy ale to chyba kazdy sam powinien zdecydowac. T. Hilfiger ma calkiem fajne zapachy - bardzo rzeskie, pozytywne bym powiedzial - szczegolnie "T" i "Tommy". Za jednym z nich dziewczyna szalala jak malpa w dzunglii ;p Hugo Boss Soul, to ostatnio akurat mi babka polecila w perfumerii i calkiem fajny zapach. YSL L'homme - tutaj wszystkie babki w perfumerii sie zachwycaly i mialy racje, fajny ale cenowo wybija sie rowniez ponad inne zapachy. D&G Masculine - owocowoy-cytrusowy, mialem i rowniez fajny a do tego plus za trwalosc. Davidoff Echo - specyficzny zapach, dosc znany chyba ale czy popularny to nie jestem w stanie powiedziec. Racja, Lelu. Poza tym, każdy ma inną skórę. Na tobie Tommy może ładnie pachnieć a na kimś innym nie... Davidoff "Echo", np. na mnie świetnie a koleś kupił i średni efekt z tego miał. A zachwycił się nim, bo ja tak pachniałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Lacoste... Według mnie, jeden z najbardziej nietrwałych marek na rynku. Potwierdzam. Essential - fajny zapach, ale trzyma góra 2-3h, zdecydowanie za mało. Jednak, wsszystko kryje się przy Armani "Code". Potwierdzam! Black code rządzi. Świetny zapach na wieczór i na dodatek bardzo podoba się kobietom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Code rządzi to racja, ale przytłaczające jest, że jest już tak rozpoznawalny.  Rabanne 1Million - też dobre, ale mam wrażenie, że tak długo nie trzyma, ale to pewnie tak tylko mi się wydaje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
U mnie na półce są obecnie takie perfumy: Acqua Di Gio - Armani Zegna Calvin Klein Eternity Lacoste Szara Lacoste już mi się kończy i na trzeciej buteleczce zatrzymam się i zmienię na coś innego. Myślałem o DG One. Acqua di Gio dla mnie super zapach. Intensywny i długo trzyma. Zegna - fajny, taki męski zapach. Eternity mi się osobiście średnio podoba. Poszedłem do perfumerii ze znajomymi i im zapach bardzo się podobał. Generalnie dziewczyny szaleją za tym zapachem. Więc go kupiłem  Oprócz DG One jeszcze coś bym sobie dokupił. Jak polecacie Tommiego to sprawdzę jego zapachy. Zależy mi na intensywnym, letnim zapachu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|