Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
Linc #4315559 24/12/2010 01:45
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306
Likes: 2
kłaniam sie
mam pewne zapytanie
używa ktoś dezodorantów w sztyfcie tych lepszych marek? zamiast jakiejs rexony to np. hugo bossa itd...mają zastosowanie jako antyperspirant?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
BLEU DE CHANEL

posiada ktoś? jak wrażenia?
ogólnie się waham między aqua di gio a właśnie tymi wyżej.

qenius #4376288 17/01/2011 20:45
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Co prawda Chanel nie wciagalem nosem, ale wzialbym go chociazb dlatego ze aqua di gio wg mnie stal sie zbyt pospolity smile

wejdz na strone www.wizaz.pl [wizaz.pl] tam jest gdzies dzial kosmetyki wszechczasow, moze bedzie pare slow na temat tych pierwszych

lelu #4376332 17/01/2011 21:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
lelu coś od siebie polecasz?

qenius #4376368 17/01/2011 21:25
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Zalezy kto co lubi. Na zime podobno powinny byc ciezkie zapachy ale to chyba kazdy sam powinien zdecydowac.

T. Hilfiger ma calkiem fajne zapachy - bardzo rzeskie, pozytywne bym powiedzial - szczegolnie "T" i "Tommy". Za jednym z nich dziewczyna szalala jak malpa w dzunglii ;p
Hugo Boss Soul, to ostatnio akurat mi babka polecila w perfumerii i calkiem fajny zapach.
YSL L'homme - tutaj wszystkie babki w perfumerii sie zachwycaly i mialy racje, fajny ale cenowo wybija sie rowniez ponad inne zapachy.
D&G Masculine - owocowoy-cytrusowy, mialem i rowniez fajny a do tego plus za trwalosc.
Davidoff Echo - specyficzny zapach, dosc znany chyba ale czy popularny to nie jestem w stanie powiedziec.

lelu #4376532 17/01/2011 23:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
dla mnie klasycznie - Bulgari (ten klasyczny wlasnie bez zadnych dodatkowych nazw) i Platinum Egoiste Channel
od wielu lat ciągle najbardziej mi się podobają...

Mitul #4376894 18/01/2011 01:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
lelu dzięki za rady piwo
ostatecznie zdecydowałem się na Bleu de Chanel. Do tej pory miałem Hugo Boss Energise i Dabidoff Echo, czas na jakieś zmiany.

qenius #4377098 18/01/2011 03:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
@Genius i jak zapach? Moim zdaniem bardzo przyzwoity smile

Conrad #4743287 21/06/2011 21:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Pojawiło się coś ostatnio godnego polecenia?

Conrad #4744206 22/06/2011 00:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Zależy co rozumiesz przez "ostatnio". Ja niedawno odkryłem te dwie:
Vixtor&Rolf - "Antidote". Świetna na jesień/zimę. Zapach pięknie się rozwija i pasuje raczej do garnituru i zobowiązujące okazje.
Hermes - "Terre d'Hermes" - również na chłodniejszy okres. Pachnie pieprzem, ziołami i ma w sobie coś hipnotyzującego. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Bardzo trwały.

Niestety nie mogę trafić na jakiś ciekawy zapach na lato... póki co mam Versace "Eau Fraiche..." ale już mi się nudzi. Może ktoś polecić jakiś rześki zapach, który nie trąca cytrusami?

Conrad #4744249 22/06/2011 01:02
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
z rzeskich sa dwa fajne Hilfiger "T" i "Tommy", zamierzam zakupic wlasnie ten drugi smile

Conrad #4763464 01/07/2011 15:33
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
eee panowie, szukam czegos fajnego na okres letni. Co mozecie polecic ? Widze swoj post wyzej, ale te ktore mi sie podobaja podebral juz moj kolega;)

Conrad #4763483 01/07/2011 15:59
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
jeżeli Lato to dla mnie smile

212 Carolina Herrera szara

Lacoste Essential Zielona

Paco Rabanne 1 million

nie zawiedziesz się smile



Conrad #4763649 01/07/2011 18:33
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Lacoste Essential Zieloną używam już trzeci raz. Jak dla mnie rewelacja.
Ale wiadomo kwestia gustu.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Originally Posted by 19marcin08
Lacoste Essential Zieloną używam już trzeci raz. Jak dla mnie rewelacja.
Ale wiadomo kwestia gustu.
niebieski tez smile dobry

Conrad #4765493 02/07/2011 03:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Lacoste... Według mnie, jeden z najbardziej nietrwałych marek na rynku.

Ferrari "Black" - zajebiste.

Muszę spróbować Porsche.

Jednak, wsszystko kryje się przy Armani "Code".

lelu #4765505 02/07/2011 03:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by lelu
Zalezy kto co lubi. Na zime podobno powinny byc ciezkie zapachy ale to chyba kazdy sam powinien zdecydowac.
T. Hilfiger ma calkiem fajne zapachy - bardzo rzeskie, pozytywne bym powiedzial - szczegolnie "T" i "Tommy". Za jednym z nich dziewczyna szalala jak malpa w dzunglii ;p
Hugo Boss Soul, to ostatnio akurat mi babka polecila w perfumerii i calkiem fajny zapach.
YSL L'homme - tutaj wszystkie babki w perfumerii sie zachwycaly i mialy racje, fajny ale cenowo wybija sie rowniez ponad inne zapachy.
D&G Masculine - owocowoy-cytrusowy, mialem i rowniez fajny a do tego plus za trwalosc.
Davidoff Echo - specyficzny zapach, dosc znany chyba ale czy popularny to nie jestem w stanie powiedziec.


Racja, Lelu.

Poza tym, każdy ma inną skórę. Na tobie Tommy może ładnie pachnieć a na kimś innym nie... Davidoff "Echo", np. na mnie świetnie a koleś kupił i średni efekt z tego miał. A zachwycił się nim, bo ja tak pachniałem.

APOLLYON #4765657 02/07/2011 06:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by APOLLYON
Lacoste... Według mnie, jeden z najbardziej nietrwałych marek na rynku.
Potwierdzam. Essential - fajny zapach, ale trzyma góra 2-3h, zdecydowanie za mało.
Quote
Jednak, wsszystko kryje się przy Armani "Code".
Potwierdzam! Black code rządzi. Świetny zapach na wieczór i na dodatek bardzo podoba się kobietom smile

Conrad #4765763 02/07/2011 15:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Code rządzi to racja, ale przytłaczające jest, że jest już tak rozpoznawalny. wink

Rabanne 1Million - też dobre, ale mam wrażenie, że tak długo nie trzyma, ale to pewnie tak tylko mi się wydaje...

Conrad #4765771 02/07/2011 15:47
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
U mnie na półce są obecnie takie perfumy:
Acqua Di Gio - Armani
Zegna
Calvin Klein Eternity
Lacoste Szara

Lacoste już mi się kończy i na trzeciej buteleczce zatrzymam się i zmienię na coś innego. Myślałem o DG One.
Acqua di Gio dla mnie super zapach. Intensywny i długo trzyma.
Zegna - fajny, taki męski zapach.
Eternity mi się osobiście średnio podoba. Poszedłem do perfumerii ze znajomymi i im zapach bardzo się podobał. Generalnie dziewczyny szaleją za tym zapachem. Więc go kupiłem wink

Oprócz DG One jeszcze coś bym sobie dokupił. Jak polecacie Tommiego to sprawdzę jego zapachy.
Zależy mi na intensywnym, letnim zapachu

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1