|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
poszukuję marki nazwy damskich perfum - tylko za cholerę sobie nie mogę przypomnieć jak ona brzmiała, marka raczej mało znana, niedroga, bo pamiętam, że 50 ml kosztowało niecałą stówkę, flakonik z orientalnym motywem, nazwa raczej dwuczłonowa, kojarzy mi się, że była tam litera "d" i apostrof kojarzy ktoś? byłbym bardzo wdzięczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
sam sobie odpowiem - lavin eclat d'arpege 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
urwaaaaa  co kozak  właśnie sobie sprawiłem to ta druga wersja specjalna na lato  mmmmm hugo boss orange made for summer
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Co sądzicie o Hugo Boss energise ?
Kupiłem po raz kolejny ten flakonik, ale chciałbym spytać czy są dobre czy lepiej następnym razem pomyśleć o czymś innym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nalepsze perfumy to takie, o ktorych tu w temacie niewiele sie mowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
filozof 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,483 |
Nalepsze perfumy to takie, o ktorych tu w temacie niewiele sie mowi  creed himalaya (na przyklad)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
ferrari black [ http] Chłopaki podpowiedzcie dlaczego tester 125ml(67zł) jest tańszy od nie testera 75ml(76zł)? Ani to promocja, czym się kierują oni w ustalaniu ceny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
esterów używa się w klasycznych perfumeriach, by klienci mogli wypróbować, zapach perfum na swojej skórze. Ponieważ tester nie jest przeznaczony do sprzedaży w perfumeriach, jego opakowanie nie jest bogato zdobione i foliowane, jak to, w które zapakowany jest klasyczny flakon wody toaletowej, czy perfumowanej. Tester zatem różni się od klasycznego produktu tylko tym, że zapakowany jest w białe bądź tekturowe pudełko, często bez nadruków. Na flakonie często znajduje się naklejka, lub napis „tester”, flakon często nie jest wyposażony w korek na atomizerze. Jeśli chcą Państwo perfumy dla siebie, a opakowanie nie jest Państwu potrzebne – tester jest w tym przypadku idealnym wyborem. Jeśli perfumy są prezentem dla kogoś – polecamy zakup produktu w klasycznym opakowaniu. Na prezent nie bardzo. Dla siebie jak najbardziej warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
wkurza mnie to że dla facetów wogóle niema perwfum EDP tylko EDT, a dla lasek pełno ich do wyboru - normalnie dyskryminacja  ja od 5 lat wierny CK1 i nadal mi się podoba, ale czas zmienić na coś innego ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
LaCoste Hot Play [ iperfumy.pl] co o tym sądzicie?? Pachnie całkiem całkiem... Tylko jak z trwałością? Używał ktoś z Was? No i może trochę już mało oryginalny zapach... Ale fajny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Lacosty, delikatnie mówiąc, nie są tytanami trwałości. Zapach na mnie utrzymuje się ok 2-3 godziny. Wiadomo, że zależy to od ph skóry, ale żadna perfuma tej marki nie trzyma dobrze. Pachną za to zjawiskowo - zarówno Essential jak i ten czerwony. Innych póki co nie testowałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie, a gdzie robicie zakupy perfum..? Wyłącznie perfumerie czy macie jakieś inne sprawdzone źródła?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
ja z Anglii od kumpeli ktora pracuje w perfumerii na lotnisku. Ceny rewelacja jak dla mnie. Za Armani Code 200ml zaplacilem ok 170 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
No i Panowie..? Wszyscy w Sephora i Douglas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
ferrari black [ http] Chłopaki podpowiedzcie dlaczego tester 125ml(67zł) jest tańszy od nie testera 75ml(76zł)? Ani to promocja, czym się kierują oni w ustalaniu ceny... Ja używam Ferrari Black od kilkunastu miechów. Rewelacja. Nie znam jednak odpowiedzi na Twoje pytanie. U nas była promocja w Boots 15GBP za 75ml. Normalnie 26GBP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Panowie, a gdzie robicie zakupy perfum..? Wyłącznie perfumerie czy macie jakieś inne sprawdzone źródła? albo allegro, ale to bacznie sie przygladam albo tutaj: SUPER-PHARM w wiekszym centrach handlowych powinno byc, naprawde maja niezle promocje na perfumy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
SUPER-PHARM ma tylko strzały, ciężko o pełna ofertę  A np. z iperfumy.pl ktoś korzystał? Ceny mi się podobają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Tez dobre ceny, ktoś jeszcze korzystał..?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|