Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 27 1 2 23 24 25 26 27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
łolaboga, jaka byla linia over/under banow na PL? 7 czy 8?

Please be advised that Coral has, with regret, taken the decision with immediate effect to cease taking any further business through its websites from residents of Poland due to a review of the group's legal position.

Unfortunately you will no longer be able to transact with our websites and we shall be closing your account with immediate effect. Obviously we appreciate you will be disappointed by this action, but trust you will respect the rationale for our decision.

We also wish to stress that your funds remain safe and secure in your Coral account. We already have your payment details we will refund any outstanding balance using that method within 7 days from today.

Finally, on behalf of the entire Gala Coral Group we would like to apologise for any inconvenience that this may cause and thank you for your previous custom.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Originally Posted by rafal08
Coral i Eurobet zamknely rejestracje dla Polski .Na obecnych kontach tez nie bedzie mozna grac .Kasa oczywiscie zostanie wyplacona

Mala strata .No,ale to tak informacyjnie


Ciekawe co zrobi WH.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
z takim debilnym bonusem ktory maja to na pewno na naszych 'cwaniakach' nie wyjda dobrze.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by Experto
łolaboga, jaka byla linia over/under banow na PL? 7 czy 8?


7,5

ja dałam tydzień temu over grin

szykuj się z o R r o tongue

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
Originally Posted by Experto
z takim debilnym bonusem ktory maja to na pewno na naszych 'cwaniakach' nie wyjda dobrze.


Jaki trzeba mieć poziom cwaniactwa, żeby na pewno oskubać ich na kasę? Może skorzystam wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Victor Chandler też mi zwrócił kilka dni temu pieniądze z konta, które następnie zlikwidował. Ale nie wiem czy to kwestia nowej ustawy, czy też raczej polityki wywalania niedochodowych graczy, którą ostatnio stosują. To samo miałem w Stan James ale to już z miesiąc temu.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
dokładnie to samo miałem z VC ze 2 tygodnie temu
i to samo z SJ pare dni temu

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Experto
Polacy to nie sa dobrzy gracze, mentalnosc odgrywaczy, zero dyscypliny.

Originally Posted by DJ SOSNA
Angielskie buki, które raczej w większości nie są zadowolone z ogrywających ich Polaków, mają teraz dobry pretekst aby wycofać się z naszego rynku z twarzą.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
bukmacher mmoze byc stratny na Polakach tylko jesli da podobny bonus jak W.Hill

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by awax76
dokładnie to samo miałem z VC ze 2 tygodnie temu
i to samo z SJ pare dni temu

w waszym przypadku to kwestia jak oni sadza grania w dwie strony, bo tam spokojnie mozna konta zakladac ale dla takich cwaniakow to tylko na jakis czas smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Experto
ale dla takich cwaniakow to tylko na jakis czas smile
Na przykład na 8 lat smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

a co z Polakami mieszkającymi w Anglii i mającymi konta w Eurobecie czy Ladbrokes też nie będą mogli grać u tych bukmacherów którzy pozamykali polskie konta ???


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by z o ® r o
Originally Posted by Experto
ale dla takich cwaniakow to tylko na jakis czas smile
Na przykład na 8 lat smile

pewnie dobry biznes dawales na tym koncie przez dlugi czas

w SJ sprawdzilem jedno konto ktore bylo bez limitow i mam info: Account blocked

kontakt na czacie i wyjsnili:

[Hugh] Hi, we have sent you an email requesting some documents.
[Hugh] The account is closed at this time until we receive them.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Zapytalem Eurobet co sadza o smiesznej ustawie Kapicy laugh

Dear Mr ,

Thank you for your message.

Please be advised that due to new legislation regarding online gaming, your account has been closed with immediate effect.

Please accept my apologies for any inconvenience caused. Should you require further assistance, please do not hesitate to contact either myself or another member of the Customer Services team.

Kind regards,
Sherri

Eurobet Customer Services

Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660


jakie jest stanowisko GB wobec ustawy?

Dołączył: May 2009
Posty: 392
2
222 Offline
enthusiast
enthusiast
2 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 392
i betfair?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
Yo!. Dawno sie nie odzywalem, bo temat prawie wyczerpalem smile Natomiast znalazlem znow ciekawostke...

Otoz gracze, ktorzy mieli konta w Ladbrokes moga wziac udzial w promocji w BetClic, i jakis tam bonus zgarniaja za to ze przeszli z tamtego buka do Clic...WOW

Tak wlasnie dziala ta uztawa hazardowa smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Panie Marcinie Chojnicki skoro nie było Pana jakiś czas to może warto cofnąć się do tego co było napisane na temat tego artykułu?
http://www.rp.pl/artykul/683382.html?print=tak



@Conrad za "stare dobre czasy" pozwalasz na pisanie niby z ukrycia temu Panu z expekta/betclicu, który próbuje tutaj być przyjazny, pomocny w tych tematach?

W tym poście powyżej - próba reklamy betclica.

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Main=42745&Number=4780509#Post4780509
Zwykła reklama

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Main=35432&Number=4780510#Post4780510
Pomocny, przyjazny.

Chociaż niektóre posty można byłoby usuwać.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by heniutek
jakie jest stanowisko GB wobec ustawy?

Originally Posted by 222
i betfair?

nie ma oficjalnego stanowiska, nikt Ci przeciez oficjalnie nie napisze "grajcie sobie u nas dalej nie patrzac na ustawe", sa dwie opcje... albo oficjalnie "nie wolno u nas grac" albo bez oficlanego oswiadczenia

Dołączył: Feb 2006
Posty: 94
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 94
Dokładnie,a takie natrętne nagabywanie bukmacherów mailami doprowadzi do tego,że będą zmuszeni "zająć stanowisko" i sami sobie narobimy.

Strona 25 z 27 1 2 23 24 25 26 27

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, kamel, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, Sensei), 1,271 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1