|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Bosek jaki fryz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Mecz Polaków na otwartym Polsacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ale co by nie było De Cecco szacun  Słabo się znam na siatkówce - w sensie oceny umiejętności czysto siatkarskich poszczególnych zawodników, ale muszę przyznać, że jest kozak.  już dawno to mówiłem  rewelacyjny jest  Dawno wszyscy mówili, ale z każdym kolejnym meczem można się w tym utwierdzić. Szczególnie dzisiaj - na tle najlepszej drużyny na świecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Już chyba pamiętam, że dwa lata temu podczas meczu z Nami mi się ten De Cecco rzucił w oczy. Ta młoda Argentyna i po za Quirogą to były same nieznane nazwiska, ale tego De Cecco zapamiętałem, a to co grał w fazie grupowej było piękne. Lig nie oglądam, to nie wiem jak sobie radzi, ale Wojtas się śmiał jak mówiłem, że jest najlepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mecz Polaków na otwartym Polsacie? Tak, ma być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
Generalnie szkoda, że Brazil 3-0, bo teraz znowu 'Pelikany' stwierdzą, że Kanarkowi mocni i dupa będzie, a nie kursy w finale. w strone Brazylii sie kierujesz w finale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Mecz Polaków na otwartym Polsacie? Tak, ma być. Dziękuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Generalnie szkoda, że Brazil 3-0, bo teraz znowu 'Pelikany' stwierdzą, że Kanarkowi mocni i dupa będzie, a nie kursy w finale. w strone Brazylii sie kierujesz w finale? Tak, mam przed turniejem pograne na ich końcowy triumf i dalej uparcie twierdzę, że najlepszy mecz turnieju zagrają właśnie w finale, jak to zazwyczaj bywa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
i +10,5 punkta wchodzi, gdyby ruskie baby wygrały to by zostalo tylko rosja -11,5 punkta... hehe,mi też ta szmata Larsson z tenisa popsuła kupon na ponad tysiaka gdzie izi Argentyna + 10.5 po 1.8@ i została Rosja -10.5 po 1.85@
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mecz Polaków na otwartym Polsacie? Tak, ma być. Dziękuje  my pleasure 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
i +10,5 punkta wchodzi, gdyby ruskie baby wygrały to by zostalo tylko rosja -11,5 punkta... hehe,mi też ta szmata Larsson z tenisa popsuła kupon na ponad tysiaka gdzie izi Argentyna + 10.5 po 1.8@ i została Rosja -10.5 po 1.85@ Zacznij grać single to będziesz bogaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kurcze nisko coś dali Portoryko dzisiaj...
Dziewczyny grają świetny turniej, solidne przygotowania swoje zrobiły, ale Argentyna to już też dość wysoka półka. Kurs raczej OK wystawiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Pinnacle nie wystawił jeszcze kursów na PanAmerica  Kubę gramy?  Kuba słabsza od Dominikany, a Amerykanki bez medalu nie wydaje mi się. Dzisiaj Portoryko i Peru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
i +10,5 punkta wchodzi, gdyby ruskie baby wygrały to by zostalo tylko rosja -11,5 punkta... hehe,mi też ta szmata Larsson z tenisa popsuła kupon na ponad tysiaka gdzie izi Argentyna + 10.5 po 1.8@ i została Rosja -10.5 po 1.85@ Zacznij grać single to będziesz bogaty  Oj będzie trzeba Korver  Zaczniemy jutro od -1.5 Argentyna oby chociaż z 2.20 na to dali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Pinnacle nie wystawił jeszcze kursów na PanAmerica  Kubę gramy?  Kuba słabsza od Dominikany, a Amerykanki bez medalu nie wydaje mi się. Dzisiaj Portoryko i Peru.To widzę poszedłeś na łatwiznę  Kuba była faworytem w niedawnym meczu z Dominikankami  i to nawet na @1,30. Wychodzi brak konsekwencji u analityków od PanAm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Grucha jakąś piersióweczkę popija widzę. Skubany, będzie latał... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Może była, ale Kubanki podobnie jak Kubańczycy nie do końca okiełznane, jak mają dzień mogą pokonać każdego, co roku trudno je rozgryźć, niby potencjał jest, a grają strasznie nierówno. Wczoraj z Brazylijkami w przegranych setach miały niewiele do powiedzenia. Ja mecz odpuszczam, chyba, że coś na live. Kurs na Amerykanki kiepski, a widać, że nie mają najwyższej formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Peru i Puerto Rico w singlach pogrywasz? Czy jakieś kombi? Nie przeszkadza Ci taki kurs, Argentyna przecież ma wyrobioną dość dobrą markę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Moim zdaniem Portoryko ma lepszą markę i więcej ogranych zawodniczek, do tego dochodzi wczorajszy wyczerpujący mecz z Peru. W Pinnacle jest zakład na -4 punkty, ale limity 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
I trzeba pamiętać Peru gra o 22, więc pewnie zaraz po meczu Polaków.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|