|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Pierd** mecz.pl
Pojadę w polityce po PO i niech mnie @Conrad banuje.
To już przechodzi wszelkie granice, co roku kolejne trolle do neta się dorywają.
Szkoda nerwów. az tak łatwo cię wyprowadzić z równowagi.Napij się trochę ziółek na uspokojenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
brawo Polacy, jutro oby nam sil starczylo i jedziemy mlodziaków z Argentyny ponownie  Rosja po zloto ! moje kurestwo chyba przekracza wszelkie granice jak fanatyzm kibiców Jagi bo jutro Arg zmian nie zrobi i znowu zagram przeciw naszym. bolszewik! http://imageshack.us/photo/my-images/718/51350017.jpg/dobre, mam ten sam kupon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
brawo Polacy, jutro oby nam sil starczylo i jedziemy mlodziaków z Argentyny ponownie  myślisz ze dadza rade fizycznie ? napewno siatkarsko tak ale upatruje szansy Argentyny w kondycji naszych Kurek dostanie kroplowke czy nie wiem co i stanie na nogi i bedzie znowu ciagnac nasza gre, o niego sie nie martwie, o srodkowych i Ruciaka tez, najbardziej martwie sie czy Łukasz wytrzyma mecz o 3 miejsce i jak do niego pojdejdzie cala druzyna i on oraz czy Grucha/Jarosz zagraja przyzwoicie dzisiaj Kosok mial duzy sprawdzian z Wolkowem, moze nie poradzil sobie swietnie, ale dawal jakos rade, jutro pewnie zagra, bo Mozdzon jest za wolny na De Cecco brawo Polacy, jutro oby nam sil starczylo i jedziemy mlodziaków z Argentyny ponownie  Rosja po zloto ! moje kurestwo chyba przekracza wszelkie granice jak fanatyzm kibiców Jagi bo jutro Arg zmian nie zrobi i znowu zagram przeciw naszym. graj co chcesz  wszystko zalezy od kursow, bo sam nie wiem jak ugryzc ten mecz, mam wielka sympatie do Argentyny, graja super, jednak do Polski jak wiecie tez mam sympatie, takze czekamy na kursy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ru$$kie Ruskie mogą finał tez wziąć. Gorąco bedzie w meczu o 3 miejsce. Polacy wstydu nie przyniesli  Do jutra bolszewickie świnie  Trudno, ale mecz był ładny, a świniami nie nazywaj tych, co postawili na Ruskich. Stawianie a patryotyzm to dwie różne sprawy żartowałem przecież z tymi świniami  sam miałem Kacapów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
jakis ziemniak odetchnal z ulgą ze nie przyjal dzis 25 koła bo by punkt upadł ze musza az 5800 wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
no wiem Wojtek, czekam na kursy. nic na siłę. może jutro tylko oglądnę przy flaszce wina na spokojnie. kto wie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Argentyna dala nam ostatnio wygrac pod warunkiem ze jak sie spotkaja grac o medal to tym razem to nasi maja przegrac info sprawdzone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
ludzie nie prowokujcie, przecież Ci z betami na Ruskich się wcale nie panoszą Polska - kraj frustratów i zazdrośników  jak tam Twoje 3-0 i underek ?  3-0 lostUNDER 185,5 won -1,5 won RUS ML wonnajbliższe wakacje stawiają Rosjanie. Dziękuję, dobranoc. zaczyna sie chwalenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
ile bylo w 3 ciecie 25-18?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Peru zaraz zaczyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
kurde skonczylem juz Californication, a nastepnego sezonu nie widac, macie cos podobnego do Hanka Moodyiego do polecenia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2011
Posty: 541 |
czapki z glow za gre naszych zawodnikow Brazylijki $$$$$$$$$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
kurde skonczylem juz Californication, a nastepnego sezonu nie widac, macie cos podobnego do Hanka Moodyiego do polecenia?  Ekipa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
zaczyna sie chwalenie  ta, dokładnie, cwaniaki po fakcie. I standardowo te same mordy. Anfa i Korver  zobaczymy jak kursy, dzisiejszy dzień dał nadzieje, ale też mi bliżej do De Cecco i spółki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
cos unibet sie opierdziela z rozliczeniem poplyneli ostro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
No to Peru zaczęła 1-0 1-4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
czapki z glow za gre naszych zawodnikow Brazylijki $$$$$$$$$  Otóż to, pięknie wyciągnęły z 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
No to Peru zaczęła 1-0 1-4  bedzie wyzszy kurs po pierwszym secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|