|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Z tymi pelikanami to widzę, że akagi ma już naśladowców. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
 nie grajcie na polaków i przeciwko nim  stara prawda  lepiej kibicować naszym
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Nadrabiam straty i czytam wczorajsze quasi.. Rece sie zalamuja co za bzdury tu wypisywali niektorzy. Dzis ja bede 'kurwa' bo stawiam na Argentyne. Dobrze Anfa  pisal, niech sie juz Lś skonczy i cala niedzielna gownarzeria niech sobie wraca do dzialu tenisowego czy gdzie tam chca. po moim poscie wczoraj ( zjawilem sie ok 21.30 ) tez Korver mnie ostrzegl, ze zaraz mnie nazwie ktos kur.. i pojedzie mi po rodzinie  nie wiedzialem o co chodzi a jak sie dowiedzialem to tylko sie usmialem  Argentyna dzisiaj gladko i bedziemy liczyc kase
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
wczoraj sie oplacilo grac przeciwko i polki w kosza w siateke i polacy w siatke
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
 nie grajcie na polaków i przeciwko nim  stara prawda  lepiej kibicować naszym Święta prawda!;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
 nie grajcie na polaków i przeciwko nim  stara prawda  lepiej kibicować naszym Święta prawda!;) g.. prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ? tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ? tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie .. ale pisales cos o Polsce ? negowales checi Argentyny i do tego sie przeciez odnioslem, nieprawdaz ? Polska moze chciec, ale jest sporo slabsza obecnie od Argentyny i nic dzis nie zdzialaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ? tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie .. W tak słabym składzie to rzeczywiście byłby sukces 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ? tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie .. No i cały problem jest w tym składzie. Tragiczny rozgrywający, który nie rozumie i nie potrafi rozgrywać przez środek, a 85% dostaje Kurek, którego wytrzymałość jest ograniczona, a grają 4 dni z rzędu już. Po odpadnięciu BatMana nie ma kto inny atakować, o zagrywce nie wspominając, bo poza Kurkiem też jest tragedia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Kurek dzis bedzie pewnie ledwo chodzil juz po boisku, to znaczy ze mozemy seta nie zrobic CALKIEM SMIALO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
każdy tu wie że Polska gra słabiej od Argentyny w tym turnieju , no spoko Ja mam wątpliwości do motywacji Argentyny ty nie musisz mieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ? tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie .. nooo żygadło bez pojęcia naprawde , nie wiem jak on może grać w tym Trentino a jego zagrywka jest najłatwijesza na świecie No i cały problem jest w tym składzie. Tragiczny rozgrywający, który nie rozumie i nie potrafi rozgrywać przez środek, a 85% dostaje Kurek, którego wytrzymałość jest ograniczona, a grają 4 dni z rzędu już. Po odpadnięciu BatMana nie ma kto inny atakować, o zagrywce nie wspominając, bo poza Kurkiem też jest tragedia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
Na Kurka wczoraj cztery piłki w jednej akcji zagrali  dziś napewno będzie już zajechany
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
każdy tu wie że Polska gra słabiej od Argentyny w tym turnieju , no spoko Ja mam wątpliwości do motywacji Argentyny ty nie musisz mieć ciekawe zwroty grzecznosciowe - albo narcyzm ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Znowu Pelikany rzuciły się na argentyne A my swoje - Polska + Brazylia rozwin mysl Huraoptymizm od samego rana na Argentyne ludzie myślą że robią interes życia  , śmieszy mnie to , Polska zagrała wczoraj dobre spotkanie i odrobina zimnej krwi w końcowkach mogła przesądzić o zwycięstwie , sety do 22 czy do 23 to nie jest pogrom , sam miałem +2.5 na Polske po dobrym kursie ale liczyłem na coś więcej z ich strony, po kurku nie było widać zmęczenia, to co wczoraj wyprawiał na zagrywce było znakomite , to samo ruciak brawo , gruszka na minus. Polska musi zagrać podobnie jak z Rosją - silna zagrywka i nieprzewidywalne zagrania. Dlatego śmiało ich gram , zresztą liczę na najlepszy mecz w ich wykonaniu w całym turnieju a 14 tys ludzi na trybunach powinno im w tym pomóc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|