Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Z tymi pelikanami to widzę, że akagi ma już naśladowców. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
laugh nie grajcie na polaków i przeciwko nim laugh stara prawda laugh lepiej kibicować naszym

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by agr1
Nadrabiam straty i czytam wczorajsze quasi..
Rece sie zalamuja co za bzdury tu wypisywali niektorzy.
Dzis ja bede 'kurwa' bo stawiam na Argentyne.

Dobrze Anfa toast pisal, niech sie juz Lś skonczy i cala niedzielna gownarzeria niech sobie wraca do dzialu tenisowego czy gdzie tam chca.
po moim poscie wczoraj ( zjawilem sie ok 21.30 ) tez Korver mnie ostrzegl, ze zaraz mnie nazwie ktos kur.. i pojedzie mi po rodzinie wink nie wiedzialem o co chodzi a jak sie dowiedzialem to tylko sie usmialem piwo Argentyna dzisiaj gladko i bedziemy liczyc kase

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
wczoraj sie oplacilo grac przeciwko i polki w kosza w siateke i polacy w siatke

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Lampartinho
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani
czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Originally Posted by aktorek
laugh nie grajcie na polaków i przeciwko nim laugh stara prawda laugh lepiej kibicować naszym

Święta prawda!;)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Lampartinho
Originally Posted by aktorek
laugh nie grajcie na polaków i przeciwko nim laugh stara prawda laugh lepiej kibicować naszym

Święta prawda!;)

g.. prawda grin

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Originally Posted by craax
Originally Posted by Lampartinho
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani
czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ?

tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie ..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Lampartinho
Originally Posted by craax
Originally Posted by Lampartinho
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani
czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ?

tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie ..

ale pisales cos o Polsce ? negowales checi Argentyny i do tego sie przeciez odnioslem, nieprawdaz ? Polska moze chciec, ale jest sporo slabsza obecnie od Argentyny i nic dzis nie zdzialaja

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Lampartinho
Originally Posted by craax
Originally Posted by Lampartinho
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani
czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ?

tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie ..

W tak słabym składzie to rzeczywiście byłby sukces smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by Lampartinho
Originally Posted by craax
Originally Posted by Lampartinho
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani
czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ?

tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie ..

No i cały problem jest w tym składzie.
Tragiczny rozgrywający, który nie rozumie i nie potrafi rozgrywać przez środek, a 85% dostaje Kurek, którego wytrzymałość jest ograniczona, a grają 4 dni z rzędu już. Po odpadnięciu BatMana nie ma kto inny atakować, o zagrywce nie wspominając, bo poza Kurkiem też jest tragedia.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Kurek dzis bedzie pewnie ledwo chodzil juz po boisku, to znaczy ze mozemy seta nie zrobic CALKIEM SMIALO wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
każdy tu wie że Polska gra słabiej od Argentyny w tym turnieju , no spoko Ja mam wątpliwości do motywacji Argentyny ty nie musisz mieć

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by Lampartinho
Originally Posted by craax
Originally Posted by Lampartinho
hmmm Brazylia gra nierówno to mnie boli a Argentyna może żałować tego drugiego seta wczoraj i dziś mogą nie być tacy zaangażowani
czlowieku, to jest mlody zespol, maja szanse stanac na pudle - WIESZ CO TO DLA NICH ZNACZY ?

tzn że Polska nie chce ? też chcą ;] jeszcze w takim składzie ..

nooo żygadło bez pojęcia naprawde , nie wiem jak on może grać w tym Trentino a jego zagrywka jest najłatwijesza na świecie

No i cały problem jest w tym składzie.
Tragiczny rozgrywający, który nie rozumie i nie potrafi rozgrywać przez środek, a 85% dostaje Kurek, którego wytrzymałość jest ograniczona, a grają 4 dni z rzędu już. Po odpadnięciu BatMana nie ma kto inny atakować, o zagrywce nie wspominając, bo poza Kurkiem też jest tragedia.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
Na Kurka wczoraj cztery piłki w jednej akcji zagrali laugh dziś napewno będzie już zajechany

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Polki 4-0

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
orange sport info Polki

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Lampartinho
każdy tu wie że Polska gra słabiej od Argentyny w tym turnieju , no spoko Ja mam wątpliwości do motywacji Argentyny ty nie musisz mieć

ciekawe zwroty grzecznosciowe - albo narcyzm ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621
Likes: 10
Originally Posted by craax
Originally Posted by Sensei65
Znowu Pelikany rzuciły się na argentynesmile

A my swoje - Polska boks

+ Brazylia

rozwin mysl

Huraoptymizm od samego rana na Argentyne ludzie myślą że robią interes życia laugh , śmieszy mnie to , Polska zagrała wczoraj dobre spotkanie i odrobina zimnej krwi w końcowkach mogła przesądzić o zwycięstwie , sety do 22 czy do 23 to nie jest pogrom , sam miałem +2.5 na Polske po dobrym kursie ale liczyłem na coś więcej z ich strony, po kurku nie było widać zmęczenia, to co wczoraj wyprawiał na zagrywce było znakomite , to samo ruciak brawo , gruszka na minus. Polska musi zagrać podobnie jak z Rosją - silna zagrywka i nieprzewidywalne zagrania. Dlatego śmiało ich gram , zresztą liczę na najlepszy mecz w ich wykonaniu w całym turnieju a 14 tys ludzi na trybunach powinno im w tym pomóc

Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1