Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 34 1 2 10 11 12 13 14 33 34
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by _Korver_
Dzięki Panowie za owocną mam nadzieję współpracę przez ostatnie przeszło 7 lat. piwo

Ja dziękuję za mecz.pl, spędziłem tu prawie 1/3 mojego życia, ale wszystko ma swój koniec. Mam już dość. Miałem już kilka etapów, gdzie załamywałem ręce, ale się poddaję...

@Darwin kontakt mailowy mamy, jakby co to siÄ™ odezwÄ™. smile

@agr1, Misiek, Wojtas - jakby co jestem do dyspozycji na gg, numer bez zmian. smile

Z resztą siatkarskiej ekipy kontaktu nie załapałem, ale miło było zawsze popisać. Szczególnie ostatnio z @Sergio1 piwo

Sorry jeśli kogoś pominąłem, ale sporo nicków się przewinęło przez te lata.

Pozdrawiam wszystkich, nawet te internetowe trolle, tasujące się przed TV z kuponem za 2zł na 'swoich'. wink

Powodzenia w walce z bukami! toast


Przykre że z powodu kilku dzieciaczków,udaję się im osoby trzymające poziom prowokować do takich kroków ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
korver wtopil pdoobno cala kase na rosjankach -2,5 laugh

piwo

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
albo inaczej, co najbardziej spowodowalo tÄ… decyzje? bo jestem az sam ciekawy smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
Originally Posted by _Korver_
Powodzenia w walce z bukami! toast

jednego mniej ktory ta walke uskutecznial... powodzenia piwo

a na tych 2-zlotowkowych to najlepiej miec wyjebane wink na wczorajszym przykladzie - patrioci pierdoleni, ktorzy w zyciu nieraz Polske przeklinali i nagle sie obudzili wielcy Polacy bo siatkarze z ruskimi walczyli blush

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Chinki brak słów laugh laugh

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Chinki macie to wygrać boks

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Wojtas_
albo inaczej, co najbardziej spowodowalo tÄ… decyzje? bo jestem az sam ciekawy smile

Kilka osób mi uświadomiło, że daję od siebie za dużo nie dostając w zamian nic.

Z kilku for zamkniętych zostałem usunięty przez swoją sympatię do mocz.pl i dzielenie się za szybko informacjami.

No same straty z tego powodu. Jeszcze te wczorajsze chojraczki, to już w ogóle wymiękłem.

A na koniec (a może i przede wszystkim) Kapica i jego przydupasy, za dużo po prostu mam do stracenia będąc na widoku.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.

I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".

Powodzenia Korver.

Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
China (W) - Brazil (W) Over 46,5 Points in 1st Set?
Volleyball
Boris Yeltsin Cup
Specjalne
31-31 próba bicia rekordu

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Piostar
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.

I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".

Powodzenia Korver.

Załatw mi z łaski swojej bana i będzie po problemie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dostaniesz jak sobie życzysz, jak będzie osoba z uprawnieniami.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Originally Posted by Piostar
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.

I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".

Powodzenia Korver.


Panowie skoro jesteście tacy milionerzy to po co gracie skoro możecie odcinać kupony z Waszych kont, tak już zarobionych, że na nich tysiące macie razy 15. Nie szkoda Wam zdrowia, macie je jedno. A co do psychiki to niestety trza mieć twardą d.u.p.ę a reszta sama przyjdzie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
brawo Chinki smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Pawka
Originally Posted by Piostar
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.

I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".

Powodzenia Korver.


Panowie skoro jesteście tacy milionerzy to po co gracie skoro możecie odcinać kupony z Waszych kont, tak już zarobionych, że na nich tysiące macie razy 15. Nie szkoda Wam zdrowia, macie je jedno. A co do psychiki to niestety trza mieć twardą d.u.p.ę a reszta sama przyjdzie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc


Przeczytaj jeszcze raz wink Nigdzie nie pisałem że jestem milionerem grającym po kilka tysięcy grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Małe Chinki jednak wyciągnęły i overa zrobiły, dobre dziewczyny grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Wojtas_
albo inaczej, co najbardziej spowodowalo tÄ… decyzje? bo jestem az sam ciekawy smile

Kilka osób mi uświadomiło, że daję od siebie za dużo nie dostając w zamian nic.

Z kilku for zamkniętych zostałem usunięty przez swoją sympatię do mocz.pl i dzielenie się za szybko informacjami.

No same straty z tego powodu. Jeszcze te wczorajsze chojraczki, to już w ogóle wymiękłem.

A na koniec (a może i przede wszystkim) Kapica i jego przydupasy, za dużo po prostu mam do stracenia będąc na widoku.

no to racja, wszyscy (wylaczajac grupke osob) czeka tylko na pewki nie dajac w zamian kompletnie nic, a potrafi jeszcze po wtopie kilka gorzkich slow napisac, ja na szczescie jestem odporny na to, bo mam kompletnie wyjebane na nich i zreszta sam lubie ponapinac momentami, ale to juz moje specyficzne poczucie humoru, trzeba sie przyzwyczaic, taki moj parasol ochronny widocznie, ze nadal mi rece nie opadaja tongue analizy w dziale siatkarskim to dawno nie widzialem, ale co sie dziwic, pare osob trzymalo ten dzial i niektorych juz nie ma, dzisiaj strata kolejnego

coz pisac wiecej

qasi-trollowe kozaki niech zyja !!! toast


dobij jeszcze do 20k postow i mozesz odchodzic tongue


Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
szkoda Korver... ja osobiście z Twoich typów i konsultacji nieraz skorzystałem smile

powodzenia piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Piostar
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.

I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".

Powodzenia Korver.

Załatw mi z łaski swojej bana i będzie po problemie.

Pamietam jak ja sie prosilem o bana

nikt mi niechcial dac bo na bana trzeba zasluzyc laugh


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Korver przestan z tym Kapica on ma tyle do gadania

co proboszcz w twojej parafi ze uprawiasz sex francuski

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Witam,
ktoś się orientuje czy Bra- Ros będzie na otwartym polszmacie czy tylko na PSE?

Strona 12 z 34 1 2 10 11 12 13 14 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1