|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Dzięki Panowie za owocną mam nadzieję współpracę przez ostatnie przeszło 7 lat.  Ja dziękuję za mecz.pl, spędziłem tu prawie 1/3 mojego życia, ale wszystko ma swój koniec. Mam już dość. Miałem już kilka etapów, gdzie załamywałem ręce, ale się poddaję... @Darwin kontakt mailowy mamy, jakby co to się odezwę. @agr1, Misiek, Wojtas - jakby co jestem do dyspozycji na gg, numer bez zmian.  Z resztą siatkarskiej ekipy kontaktu nie załapałem, ale miło było zawsze popisać. Szczególnie ostatnio z @Sergio1  Sorry jeśli kogoś pominąłem, ale sporo nicków się przewinęło przez te lata. Pozdrawiam wszystkich, nawet te internetowe trolle, tasujące się przed TV z kuponem za 2zł na 'swoich'.  Powodzenia w walce z bukami!  Przykre że z powodu kilku dzieciaczków,udaję się im osoby trzymające poziom prowokować do takich kroków ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
korver wtopil pdoobno cala kase na rosjankach -2,5  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
albo inaczej, co najbardziej spowodowalo tÄ… decyzje? bo jestem az sam ciekawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488 |
Powodzenia w walce z bukami!  jednego mniej ktory ta walke uskutecznial... powodzenia  a na tych 2-zlotowkowych to najlepiej miec wyjebane  na wczorajszym przykladzie - patrioci pierdoleni, ktorzy w zyciu nieraz Polske przeklinali i nagle sie obudzili wielcy Polacy bo siatkarze z ruskimi walczyli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Chinki brak słów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
Chinki macie to wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
albo inaczej, co najbardziej spowodowalo tą decyzje? bo jestem az sam ciekawy  Kilka osób mi uświadomiło, że daję od siebie za dużo nie dostając w zamian nic. Z kilku for zamkniętych zostałem usunięty przez swoją sympatię do mocz.pl i dzielenie się za szybko informacjami. No same straty z tego powodu. Jeszcze te wczorajsze chojraczki, to już w ogóle wymiękłem. A na koniec (a może i przede wszystkim) Kapica i jego przydupasy, za dużo po prostu mam do stracenia będąc na widoku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.
I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".
Powodzenia Korver.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,729 |
China (W) - Brazil (W) Over 46,5 Points in 1st Set? Volleyball Boris Yeltsin Cup Specjalne 31-31 próba bicia rekordu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.
I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".
Powodzenia Korver. Załatw mi z łaski swojej bana i będzie po problemie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dostaniesz jak sobie życzysz, jak będzie osoba z uprawnieniami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.
I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".
Powodzenia Korver. Panowie skoro jesteście tacy milionerzy to po co gracie skoro możecie odcinać kupony z Waszych kont, tak już zarobionych, że na nich tysiące macie razy 15. Nie szkoda Wam zdrowia, macie je jedno. A co do psychiki to niestety trza mieć twardą d.u.p.ę a reszta sama przyjdzie. Pozdrawiam Pawka z Kielc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
brawo Chinki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.
I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".
Powodzenia Korver. Panowie skoro jesteście tacy milionerzy to po co gracie skoro możecie odcinać kupony z Waszych kont, tak już zarobionych, że na nich tysiące macie razy 15. Nie szkoda Wam zdrowia, macie je jedno. A co do psychiki to niestety trza mieć twardą d.u.p.ę a reszta sama przyjdzie. Pozdrawiam Pawka z Kielc Przeczytaj jeszcze raz  Nigdzie nie pisałem że jestem milionerem grającym po kilka tysięcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Małe Chinki jednak wyciągnęły i overa zrobiły, dobre dziewczyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
albo inaczej, co najbardziej spowodowalo tą decyzje? bo jestem az sam ciekawy  Kilka osób mi uświadomiło, że daję od siebie za dużo nie dostając w zamian nic. Z kilku for zamkniętych zostałem usunięty przez swoją sympatię do mocz.pl i dzielenie się za szybko informacjami. No same straty z tego powodu. Jeszcze te wczorajsze chojraczki, to już w ogóle wymiękłem. A na koniec (a może i przede wszystkim) Kapica i jego przydupasy, za dużo po prostu mam do stracenia będąc na widoku. no to racja, wszyscy (wylaczajac grupke osob) czeka tylko na pewki nie dajac w zamian kompletnie nic, a potrafi jeszcze po wtopie kilka gorzkich slow napisac, ja na szczescie jestem odporny na to, bo mam kompletnie wyjebane na nich i zreszta sam lubie ponapinac momentami, ale to juz moje specyficzne poczucie humoru, trzeba sie przyzwyczaic, taki moj parasol ochronny widocznie, ze nadal mi rece nie opadaja  analizy w dziale siatkarskim to dawno nie widzialem, ale co sie dziwic, pare osob trzymalo ten dzial i niektorych juz nie ma, dzisiaj strata kolejnego coz pisac wiecej qasi-trollowe kozaki niech zyja !!!  dobij jeszcze do 20k postow i mozesz odchodzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
szkoda Korver... ja osobiście z Twoich typów i konsultacji nieraz skorzystałem powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Niestety kolejne załamanie psychiki Korvera, niby gramy na 15 kontach za kilkanaście tysięcy typy, a jeden tekst dziecka łamie mu psychikę.
I mała prośba jeśli faktycznie zamierzasz odejść, zrób to z klasą a nie tekstami "jebać mecz.pl".
Powodzenia Korver. Załatw mi z łaski swojej bana i będzie po problemie. Pamietam jak ja sie prosilem o bana nikt mi niechcial dac bo na bana trzeba zasluzyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Korver przestan z tym Kapica on ma tyle do gadania
co proboszcz w twojej parafi ze uprawiasz sex francuski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Witam, ktoś się orientuje czy Bra- Ros będzie na otwartym polszmacie czy tylko na PSE?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|