|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Juz czas zalozyc nowy temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476 |
Witam
Wiem, ze temat voucherów został juz poruszony, ale nadal nic nie wiadomo, ja równiez dostałem od supportu info o tygodniowej przerwie, lecz ta ich przerwa trwa przeszło mieisąc. Czy może ktoś z was ma jakieś świeższe informacje ??
pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!
Jestem tu nowy, grać zacząłem 2 dni temu Moim chrzestem bojowym była przegrana 20 zł na Wiśle, co niemal przy[łaciłem całkowitym zniechęceniem do zakładów ;> Grrr!
A teraz, chcialbym zadać kilka pytanek, cierpliwym z góry dzieki za odpowiedzi:
1. Mam konto w mBanku. Czy mogę wpłacić te wstepne 50zł przelewem z mojego e-konta?
2. Czytam tutaj na forum, że częśto zdarza się blokowanie kont. Załóżmy, że coś się nie spodoba ludziom z Expekta i zablokują mi konto - czy bez problemu zwrócą mi w takim przypadku moje pieniądze??
3. Chciałbym obstawiać głownie NBA, bo na tym sie znam. Interesują mnie zakłady na zwyciestwo - a tu widzę np jakieś "+2" przy meczu, albo "powyżej/poniżej xxx punktów" - co to jest dokladnie? nie bardzo rozumiem o co tam chodzi i jak się połapać by obstawić jedynie zwyciezce meczu bez dodatkowego wgłębiania się w "popierdółki" :>
4. Załóżmy, ze wplacę te 50 zł i w pierwszym obstawieniu wygram np 15 zł -- mogę je sobie przelać do baknu bez problemu już w tym momencie, czy muszę najpierw trochę poinwestować w kolejne mecze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
1) tak 2) tak 3) powyzej/ponizej to suma zdobytych przez oba zespoly punktow w meczu ; -2, -3, +5 itd to sa handicapy. Czyli druzynie przed meczem (lub po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )dodaje (lub odejmuje) sie punkty. Wszytko masz opisane na stronie expektu. 4) tak mozesz wyplacic kazda sume powyzej 10zl
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Diakuju, dobry człowieku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
witam mam pytanie - Czy Expekt księguje wpłaty kasy na konto w soboty i niedziele?? Zawsze wpłacałem w poniedziałki i kase miałem tego samego dnia, lub na drugi dzień. Wczoraj wpłaciłem (był piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i kasy na koncie jeszcze nie mam. Więc czy expekt księguje kase też w weekendy, czy tylko w tygodniu? Z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
z tego co mi wiadomo to tylko w tygodniu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682 |
dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli weekend mogę sobie odpuścić w obstawianiu, a do naziemnych nie chce mi się iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Dostałem maila
Witamy Serdecznie,
Funkcja przesylania voucherow zostala tymczasowo wylaczona, ze wzgledu na wprowadzenie koniecznych zmian do aplikacji przez nasz dzial IT. O ponownym wlaczeniu opcji voucherow poinformujemy na stronie glownej, na razie przez caly czas dokonywane sa prace nad aplikacja, tak wiec nie jest mozliwe podanie precyzyjnej daty ponownego uruchomienia tej aplikacji. Przepraszamy za czas oczekiwania.
Denerwujące to mogliby sie pospieszyć....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał Mregal: [qb]Dostałem maila
Witamy Serdecznie,
Funkcja przesylania voucherow zostala tymczasowo wylaczona, ze wzgledu na wprowadzenie koniecznych zmian do aplikacji przez nasz dzial IT. O ponownym wlaczeniu opcji voucherow poinformujemy na stronie glownej, na razie przez caly czas dokonywane sa prace nad aplikacja, tak wiec nie jest mozliwe podanie precyzyjnej daty ponownego uruchomienia tej aplikacji. Przepraszamy za czas oczekiwania.
Denerwujące to mogliby sie pospieszyć....[/qb] Mi napisali miesiąc temu ze za tydzień bedzie czynny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Wie ktoś w jaki sposób te cielaki z expektu rozliczają overy i undery. W pozycji historia przy teoretycznie wygranych kuponach na over, nie mam podanej informacji o tym iż kupon jest wygrany, oraz informacji o wysokości wygranej.CZy wygrana zostala zaliczona do mojego konta czy nie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jaki jest mail do ich supportu? czy to support@expekt.com, czy jakiś inny dla Polaków? I jeszcze jedno - widzę, ze wielu z Was ciągle coś wpłaca na konto Expektu. Zastanawia mnie to - czy mam przez to rozumieć, że regularnie przegrywacie swoje 50 zł, czy też powód tych wpłat stałych użytkowników jest inny? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Mregal: [qb]Dostałem maila
Witamy Serdecznie,
Funkcja przesylania voucherow zostala tymczasowo wylaczona, ze wzgledu na wprowadzenie koniecznych zmian do aplikacji przez nasz dzial IT. O ponownym wlaczeniu opcji voucherow poinformujemy na stronie glownej, na razie przez caly czas dokonywane sa prace nad aplikacja, tak wiec nie jest mozliwe podanie precyzyjnej daty ponownego uruchomienia tej aplikacji. Przepraszamy za czas oczekiwania.
Denerwujące to mogliby sie pospieszyć....[/qb] Kazdy dostaje ten e-mail. Jest on wysylany na zasadzie kopiuj/wklej. To sa po prostu jawne zarty. Co oni robia z ta aplikacja, zeby to az tyle trwalo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał buka: [qb]jaki jest mail do ich supportu? czy to support@expekt.com, czy jakiś inny dla Polaków? I jeszcze jedno - widzę, ze wielu z Was ciągle coś wpłaca na konto Expektu. Zastanawia mnie to - czy mam przez to rozumieć, że regularnie przegrywacie swoje 50 zł, czy też powód tych wpłat stałych użytkowników jest inny? pozdrawiam[/qb] Wyraznie jest napisane, zeby wszystkie pytania wysylac pod tej e-mail. Wydaje mi sie, ze jest jeszcze support.pl@expekt.com, ale glowy nie daje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Jak dla mnie ta sytuacja jest , łagodnie mówiąc, durna. Jakiś miesiąc temu napisali mi że vouchery będą dostępne po 20.X. Formalnie nie ma w tym błędu, ale niedługo to będzie już miesiąc od tego terminu. No a na dodatek wklejana ta sama odpowiedź na maile. :1gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
A po co sie meczyc? Przeciez tak jest wygodniej a tak to, musieliby kilka razy wiecej czasu spedzac nad tym, zeby napisac to co juz jest napisane.. Oni tez mysla ekonomicznie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Mogliby przywrocic vouchery :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
Witam mam pytanko jaka mam gwarancje ze expekt znajac numer mojego konta oraz moje namiary nie pobierze sobie pieniazkow z mojego konta bez mojej wiedzy/zgody ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał maNi3k: [qb]Witam mam pytanko jaka mam gwarancje ze expekt znajac numer mojego konta oraz moje namiary nie pobierze sobie pieniazkow z mojego konta bez mojej wiedzy/zgody ??[/qb] Teoretycznie zadnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Praktycznie gdyby tak zrobili byliby skonczeni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Działa wam expekt, bo mi od rana nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|