|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
south korea 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Proponuję posprawdzać listy kwali na przyszły tydzień i wyciągnąć wnioski, żeby później płaczu nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Damian F Na dzis nie jest przewidziana relacja z turnieju w Aptos, w kalendarzu rowniez nie ma zadnej informacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Proponuję posprawdzać listy kwali na przyszły tydzień i wyciągnąć wnioski, żeby później płaczu nie było  ale po co szyfrem ? masz na myśli głównie Sopot i to co napisal Włodar w dziale chelków ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Damian F Na dzis nie jest przewidziana relacja z turnieju w Aptos, w kalendarzu rowniez nie ma zadnej informacji. nie ma livescore? tylko werdykt po meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Damian F Na dzis nie jest przewidziana relacja z turnieju w Aptos, w kalendarzu rowniez nie ma zadnej informacji. nie ma livescore? tylko werdykt po meczu? nie ma live w b365, mimo ze przy meczach były znaczki live. Nie ma livescore. pozostaje koncowy wynik rano.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
dobrej nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Jun jakim znowu szyfrem?! Przecież to jest raptem 5 kliknięć myszką Chodzi mi głównie o Sopot, bo to stolica wałkowania i raczej się nic w tej kwestii nie zmieni  Aczkolwiek myślę,że nie wszyscy polecą z tych co wymienił Włodar. btw. Może sam się jutro albo pojutrze pofatyguję zobaczyć tych grajków na własne oczy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Jun jakim znowu szyfrem?! Przecież to jest raptem 5 kliknięć myszką Chodzi mi głównie o Sopot, bo to stolica wałkowania i raczej się nic w tej kwestii nie zmieni  Aczkolwiek myślę,że nie wszyscy polecą z tych co wymienił Włodar. btw. Może sam się jutro albo pojutrze pofatyguję zobaczyć tych grajków na własne oczy?  no zamiast napisac konkretnie nazwiska gdzie widzisz wtopy, to piszesz aby sprawdic  jak juz sie cos zaczyna to sie konczy, nie ma sensu pisania wlasnie takim szyfrem. Turniejów w tym tygodniu jest cala masa i przewalic sie przez wszystko tez dosc ciezko. To gdzie Twoim zdaniem moze byc tne "klops" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Myślę,że Rosol nie poleci po pierwszej rundzie. Dla mnie dobra kombinacja to Darcis & Ilhan out. Zastanawiam się jeszcze nad Gicquelem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Darcis wygral turniej, sporo w nogach ma na pewno. Ale prezentowal sie znakomicie w tamtym tygodniu, wszystko kwestia czy chce mu sie tutaj grac. Zgadzma sie w pelni ze trzeba przyjrzec sie temu spotkaniu. a teraz lece spac, rano bede 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ps. na ta chwile pogralem
Barbora S. Zahlavova @ 1.61 Nuria Llagostera Vives @ 1.57 Alize Cornet @ 1.90 Lourdes Dominguez Lino @ 1.57 Yvonne Meusburger @ 2.20 Mathilde Johansson @ 2.37 Corinna Dentoni @ 1.50
mysle ze spospadaja kursy
czołem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Veigy @1.77 9/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Veigy @1.77 9/10  zdecydowanie popieram ten typ  Veigy w singlu ponadto: Grześ Panfil @ 3.65  i dubelek Janowicz + Monfils 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
i Prodon 2/10 @ 2.20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
kusi mnie też ten Vagnozzi, pomijając fakt, że Ungur dopiero co wygrał turniej, zaraz ma kwale, to jeszcze czysto sportowo Makaroniarz wiele nie odstaje od Rumuna po 2.07 może lekko jeszcze dołożę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Melzer -3,5 z ATP na dziś podoba mi się najbardziej  Jurgen na szwabskiej ziemii, przetarł się w bundeslidze, Santiago z kolei od nieudanego Wimba nie grał, h2h 2:0 na rzecz Austryjaka, wg mnie hc jak najbardziej do pokrycia  do rozważenia overek u Juźnego i Peczny (linia 22), i może Gaba z ujemnym hc, Yani przecież jeszcze w sobotę grał w Newport, a tu nagle Szwecja...?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|