Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#47860 07/11/2003 03:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Juz czas zalozyc nowy temat.

Bonus: Unibet
#47861 07/11/2003 19:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
Witam

Wiem, ze temat voucherów został juz poruszony, ale nadal nic nie wiadomo, ja równiez dostałem
od supportu info o tygodniowej przerwie, lecz
ta ich przerwa trwa przeszło mieisąc. Czy
może ktoś z was ma jakieś świeższe informacje ??

pozdrawiam

#47862 07/11/2003 23:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!

Jestem tu nowy, grać zacząłem 2 dni temu Moim chrzestem bojowym była przegrana 20 zł na Wiśle, co niemal przy[łaciłem całkowitym zniechęceniem do zakładów ;> Grrr!

A teraz, chcialbym zadać kilka pytanek, cierpliwym z góry dzieki za odpowiedzi:

1. Mam konto w mBanku. Czy mogę wpłacić te wstepne 50zł przelewem z mojego e-konta?

2. Czytam tutaj na forum, że częśto zdarza się blokowanie kont. Załóżmy, że coś się nie spodoba ludziom z Expekta i zablokują mi konto - czy bez problemu zwrócą mi w takim przypadku moje pieniądze??

3. Chciałbym obstawiać głownie NBA, bo na tym sie znam. Interesują mnie zakłady na zwyciestwo - a tu widzę np jakieś "+2" przy meczu, albo "powyżej/poniżej xxx punktów" - co to jest dokladnie? nie bardzo rozumiem o co tam chodzi i jak się połapać by obstawić jedynie zwyciezce meczu bez dodatkowego wgłębiania się w "popierdółki" :>

4. Załóżmy, ze wplacę te 50 zł i w pierwszym obstawieniu wygram np 15 zł -- mogę je sobie przelać do baknu bez problemu już w tym momencie, czy muszę najpierw trochę poinwestować w kolejne mecze?

#47863 08/11/2003 00:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
1) tak
2) tak
3) powyzej/ponizej to suma zdobytych przez oba zespoly punktow w meczu ; -2, -3, +5 itd to sa handicapy. Czyli druzynie przed meczem (lub po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )dodaje (lub odejmuje) sie punkty. Wszytko masz opisane na stronie expektu.
4) tak mozesz wyplacic kazda sume powyzej 10zl

#47864 08/11/2003 01:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Diakuju, dobry człowieku.

#47865 08/11/2003 18:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
witam
mam pytanie - Czy Expekt księguje wpłaty kasy na konto w soboty i niedziele?? Zawsze wpłacałem w poniedziałki i kase miałem tego samego dnia, lub na drugi dzień. Wczoraj wpłaciłem (był piątek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i kasy na koncie jeszcze nie mam.
Więc czy expekt księguje kase też w weekendy, czy tylko w tygodniu?
Z góry dziękuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#47866 08/11/2003 18:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
z tego co mi wiadomo to tylko w tygodniu...

#47867 08/11/2003 19:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czyli weekend mogę sobie odpuścić w obstawianiu, a do naziemnych nie chce mi się iść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#47868 09/11/2003 14:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Dostałem maila

Witamy Serdecznie,

Funkcja przesylania voucherow zostala tymczasowo wylaczona,
ze wzgledu na wprowadzenie koniecznych zmian do aplikacji przez nasz dzial IT.
O ponownym wlaczeniu opcji voucherow poinformujemy na stronie glownej,
na razie przez caly czas dokonywane sa prace nad aplikacja, tak wiec nie jest mozliwe podanie precyzyjnej daty ponownego uruchomienia tej aplikacji. Przepraszamy za czas oczekiwania.

Denerwujące to mogliby sie pospieszyć....

#47869 10/11/2003 01:48
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]Dostałem maila

Witamy Serdecznie,

Funkcja przesylania voucherow zostala tymczasowo wylaczona,
ze wzgledu na wprowadzenie koniecznych zmian do aplikacji przez nasz dzial IT.
O ponownym wlaczeniu opcji voucherow poinformujemy na stronie glownej,
na razie przez caly czas dokonywane sa prace nad aplikacja, tak wiec nie jest mozliwe podanie precyzyjnej daty ponownego uruchomienia tej aplikacji. Przepraszamy za czas oczekiwania.

Denerwujące to mogliby sie pospieszyć....[/qb]
Mi napisali miesiąc temu ze za tydzień bedzie czynny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#47870 10/11/2003 17:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Wie ktoś w jaki sposób te cielaki z expektu rozliczają overy i undery.
W pozycji historia przy teoretycznie wygranych kuponach na over, nie mam podanej informacji o tym iż kupon jest wygrany, oraz informacji o wysokości wygranej.CZy wygrana zostala zaliczona do mojego konta czy nie?

#47871 10/11/2003 17:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jaki jest mail do ich supportu? czy to support@expekt.com, czy jakiś inny dla Polaków?

I jeszcze jedno - widzę, ze wielu z Was ciągle coś wpłaca na konto Expektu. Zastanawia mnie to - czy mam przez to rozumieć, że regularnie przegrywacie swoje 50 zł, czy też powód tych wpłat stałych użytkowników jest inny? pozdrawiam

#47872 10/11/2003 17:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]Dostałem maila

Witamy Serdecznie,

Funkcja przesylania voucherow zostala tymczasowo wylaczona,
ze wzgledu na wprowadzenie koniecznych zmian do aplikacji przez nasz dzial IT.
O ponownym wlaczeniu opcji voucherow poinformujemy na stronie glownej,
na razie przez caly czas dokonywane sa prace nad aplikacja, tak wiec nie jest mozliwe podanie precyzyjnej daty ponownego uruchomienia tej aplikacji. Przepraszamy za czas oczekiwania.

Denerwujące to mogliby sie pospieszyć....[/qb]
Kazdy dostaje ten e-mail. Jest on wysylany na zasadzie kopiuj/wklej. To sa po prostu jawne zarty. Co oni robia z ta aplikacja, zeby to az tyle trwalo?

#47873 10/11/2003 17:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał buka:
[qb]jaki jest mail do ich supportu? czy to support@expekt.com, czy jakiś inny dla Polaków?

I jeszcze jedno - widzę, ze wielu z Was ciągle coś wpłaca na konto Expektu. Zastanawia mnie to - czy mam przez to rozumieć, że regularnie przegrywacie swoje 50 zł, czy też powód tych wpłat stałych użytkowników jest inny? pozdrawiam[/qb]
Wyraznie jest napisane, zeby wszystkie pytania wysylac pod tej e-mail. Wydaje mi sie, ze jest jeszcze support.pl@expekt.com, ale glowy nie daje.

#47874 10/11/2003 18:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Jak dla mnie ta sytuacja jest , łagodnie mówiąc, durna. Jakiś miesiąc temu napisali mi że vouchery będą dostępne po 20.X. Formalnie nie ma w tym błędu, ale niedługo to będzie już miesiąc od tego terminu. No a na dodatek wklejana ta sama odpowiedź na maile. :1gw:

#47875 10/11/2003 22:16
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
A po co sie meczyc?
Przeciez tak jest wygodniej a tak to, musieliby kilka razy wiecej czasu spedzac nad tym, zeby napisac to co juz jest napisane..
Oni tez mysla ekonomicznie..

#47876 10/11/2003 23:51
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Mogliby przywrocic vouchery :rolleyes:

#47877 12/11/2003 17:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Witam mam pytanko jaka mam gwarancje ze expekt znajac numer mojego konta oraz moje namiary nie pobierze sobie pieniazkow z mojego konta bez mojej wiedzy/zgody ??

#47878 12/11/2003 20:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał maNi3k:
[qb]Witam mam pytanko jaka mam gwarancje ze expekt znajac numer mojego konta oraz moje namiary nie pobierze sobie pieniazkow z mojego konta bez mojej wiedzy/zgody ??[/qb]
Teoretycznie zadnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Praktycznie gdyby tak zrobili byliby skonczeni...

#47879 12/11/2003 20:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Działa wam expekt, bo mi od rana nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ?

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei), 2,621 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,318
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1