Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
Amir_Khan #4825281 02/08/2011 20:49
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
Które buty wybrać Asics GEL-1160 czy REEBOK ZIGSONIC/PREMIER ZIGFLY ktoś doradzi coś?

Bonus: Unibet
Amir_Khan #4892866 04/09/2011 02:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Majner na jakiej zasadzie to dokladnie dziala?

telefon musi byc caly czas podlaczony do internetu?
Np ide w trase na pare h i non stop polaczony?

Amir_Khan #4895260 05/09/2011 02:24
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
ciągnie dane z GPSa... Byłem w sierpniu w górach, wędrowaliśmy 8h i Sports Tracker dał radę wink
Żeby nie pobierał ani nie wysyłał danych przez neta, najlepiej ustawić, że ma za każdym razem pytać przy próbie połączenia. Wtedy przy uruchomieniu zapyta o internet, dasz anuluj i gitara...

Amir_Khan #4895439 05/09/2011 03:17
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Ostatnio kupiłem do bieganie Nike Free Run wink
Bardzo milo sie biega w tych bucikach polecam. wink

Amir_Khan #4895945 05/09/2011 06:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Tak jak pisze uho. Aplikacja pobiera dane z GPS`a. Jak masz wyłączone w telefonie te wszystkie "gadżety" typu A-GPS, wspomagania i synchronizacje, to nie łączysz się z netem. W E52 można ustawić tak, żeby telefon pytał, jeśli będzie chciał się połączyć z netem, albo całkowicie zabronić mu łączenia się i to jest najlepsze w tym przypadku. Nie wiem jak jest w Twojej komórze, ale na wszelki wypadek powyłączaj wszystko smile
Oczywiście przy wspomaganiu przez neta pomiary Sports Trackera są dokładniejsze, ale te bez wspomagania są wystarczalne. Przynajmniej dla mnie smile

Pamiętaj Lupus o naładowaniu baterii przed wycieczką smile

Ja jutro (a w zasadzie dzisiaj) wracam do biegania po miesiącu intensywnej pracy i totalnym braku czasu i sił na bieganie.
Sam jestem ciekaw wyników wink

Btw. ma ktoś jakiś ciekawy sposób (futerał or smth) na zamocowanie telefonu, żeby mi nie obijał dupska skacząc podczas biegu w tylnej kieszeni spodenek ? smile

Amir_Khan #4896588 05/09/2011 17:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jest jeszcze jakas aplikacja z googli chyba Run Kepper.

Zaczynam powoli tracic cierpliwośc. Chciałem zainstalowac ten Rkeeper, ale nie mogę go zainstalować, bo nie mam nr telefonu powiazanego z kontem na google.
Kiedy chce powiazac moj numer tel z kontem googlowskim aby potem moc zainstalowac rkeeper, musze przejsc weryfikacje.
Aby przejsc weryfikacje, musze zainstalowac inny program - aythenticator, ale nie moge go zainstalowac bo nie mam powiazanego nr telefonu z kontem googla!!!

Paranoja laugh

Takie rzeczy tylko w Ameryce...

Amir_Khan #4896597 05/09/2011 17:48
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Ja ostatnio trafiłem na to i wyglada super, ale jeszcze sam nie probowalem.

http://forum.wp-7.pl/temat-endomondo-sport-tracker-podziel-si%C4%99-wynikami

Amir_Khan #4896605 05/09/2011 17:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Olewam tego Rkeepera.
Kumpel korzysta i smiga na tym az milo, ale on kupowal aplikacje w appstore.

Co do endomondo, on laczy mi sie z internetem, jak to wylaczyc?

lupus #4896610 05/09/2011 18:25
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by lupus
Olewam tego Rkeepera.
Kumpel korzysta i smiga na tym az milo, ale on kupowal aplikacje w appstore.

Co do endomondo, on laczy mi sie z internetem, jak to wylaczyc?


Rkeeper kiepski, AdiCoach do statsów nie najgorszy.
Endomondo bede musiał przetestować.

Amir_Khan #4896624 05/09/2011 18:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
a ja mam takie pytanie odnosnie zegarka,ktory mierzy ile przeszlo/przebieglo sie kilometrow.Czy ktos z forumowiczow korzysta/kupowal..wiem ze sa drogie ale jak sie sprawdza w praktyce?dzieki za wszystkie odpowiedzi

Amir_Khan #4901007 07/09/2011 15:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Endomondo cos nie hula.

Wszystko poinstalowane, laczy gps, czas mierzy a dystans 0.
Jak podlączyłem do internetu to to samo.

Amir_Khan #4902390 08/09/2011 07:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
Lupus jesli masz androida sproboj app Cardio Trainer.
It works like a charm for me smile

majner #4904008 09/09/2011 02:39
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by majner
Btw. ma ktoś jakiś ciekawy sposób (futerał or smth) na zamocowanie telefonu, żeby mi nie obijał dupska skacząc podczas biegu w tylnej kieszeni spodenek ? smile

Spróbuj coś takiego- http://allegro.pl/listing.php/searc..._campaign=opera&string=etui+na+ramie

Dodatkowo gps lepiej widzi satelity niż z kieszeni, przez co masz lepszy pomiar.
Co do łączenia z netem, to ja kupuję pakiet i jest gitara(Endomondo zjada dosłownie grosze- nie pamiętam dokładnie, ale to jest paręnaście kB). No i jeszcze ktoś może śledzić na żywo gdzie biegamy.

mankiet #4906616 10/09/2011 07:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by mankiet
a ja mam takie pytanie odnosnie zegarka,ktory mierzy ile przeszlo/przebieglo sie kilometrow.Czy ktos z forumowiczow korzysta/kupowal..wiem ze sa drogie ale jak sie sprawdza w praktyce?dzieki za wszystkie odpowiedzi
jesli zalezy ci na dokladnosci pomiaru, to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz. wszystkie te "telefoniczne" gpsy to zabawki potrafiace na 10km dodac 400m

McKracken #4906631 10/09/2011 13:17
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by McKracken
Originally Posted by mankiet
a ja mam takie pytanie odnosnie zegarka,ktory mierzy ile przeszlo/przebieglo sie kilometrow.Czy ktos z forumowiczow korzysta/kupowal..wiem ze sa drogie ale jak sie sprawdza w praktyce?dzieki za wszystkie odpowiedzi
jesli zalezy ci na dokladnosci pomiaru, to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz. wszystkie te "telefoniczne" gpsy to zabawki potrafiace na 10km dodac 400m
to wiem smile ale potrzebuje jakis konkretow jaki model,itp smile

mankiet #4906655 10/09/2011 14:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Panowie nie robcie z siebie jakis lalek z gadzetami podczas biegu.Wystarczy pobiegac od 30 do 60 minut 3 x w tyg i to wystarczy chyba ze ktos z was szykuje sie na olimpiade

jak widze takich pacjentow podczas biegu co w jednej rece maja

mp 4 a w drugiej bidon z recznikiem i pedalskie obcisle spodnie

to klekajcie narody .

dobre buty jakis ciuch wg.mnie to wystarczy
dla zwyklych zjadaczy chleba.
pozdrawiam

pacyfista #4906659 10/09/2011 14:52
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by pacyfista
Panowie nie robcie z siebie jakis lalek z gadzetami podczas biegu.Wystarczy pobiegac od 30 do 60 minut 3 x w tyg i to wystarczy chyba ze ktos z was szykuje sie na olimpiade

jak widze takich pacjentow podczas biegu co w jednej rece maja

mp 4 a w drugiej bidon z recznikiem i pedalskie obcisle spodnie

to klekajcie narody .

dobre buty jakis ciuch wg.mnie to wystarczy
dla zwyklych zjadaczy chleba.
pozdrawiam

piwo

anfa_ #4906798 10/09/2011 17:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by pacyfista
Panowie nie robcie z siebie jakis lalek z gadzetami podczas biegu.Wystarczy pobiegac od 30 do 60 minut 3 x w tyg i to wystarczy chyba ze ktos z was szykuje sie na olimpiade

jak widze takich pacjentow podczas biegu co w jednej rece maja

mp 4 a w drugiej bidon z recznikiem i pedalskie obcisle spodnie

to klekajcie narody .

dobre buty jakis ciuch wg.mnie to wystarczy
dla zwyklych zjadaczy chleba.
pozdrawiam

piwo
jak nie wnosicie do wypowiedzi nic sensownego to sie nie odzywajcie...kazdy ma inne potrzeby ...

pacyfista #4908165 11/09/2011 01:11
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
Originally Posted by pacyfista
Panowie nie robcie z siebie jakis lalek z gadzetami podczas biegu.Wystarczy pobiegac od 30 do 60 minut 3 x w tyg i to wystarczy chyba ze ktos z was szykuje sie na olimpiade
Skoro Tobie to wystarcza, to ok, widocznie masz niewielkie potrzeby wink

Originally Posted by pacyfista
...i pedalskie obcisle spodnie
IMO wygoda podczas biegu to podstawa. I zarówno chodzi tu buty, jak i o spodnie, koszulkę, czy majtki. Podobnie z gadżetami - jeśli komuś pomaga to w świadomym trenowaniu i dochodzeniu do lepszej formy, to może biegać nawet z 5 calową nawigacją w ręce, pasem z bidonami na biodrach i ciągnąć za sobą opony z Zetora... smile

Dla zwykłych zjadaczy chleba wystarczy wycieczka do Tesco po 4pak i paczkę czipsów plus wieczór przed TV...

Amir_Khan #4910868 12/09/2011 02:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
@mankiet - ja uzywam garmina 305 - bardzo precyzyjne plus opcje treningu np typu interwaly, ktory mozesz sobie ustawic nakladajac gacie przed wyjsciem na trening. do tego np "pacer" - ustawiasz sobie ze chcesz np przebiec 10km w 45min i garmin pokazuje ci ile metrow przed czy za jestes w kazdym momencie twojego biegu.
@pacyfista, anfa - 30-60min 3xtyg to ja moge w majtach i kapciach pobiegac, ale na pewno nie pobije swojej zyciowki w np polmaratonie w ten sposob

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,841 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1