|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351 |
Które buty wybrać Asics GEL-1160 czy REEBOK ZIGSONIC/PREMIER ZIGFLY ktoś doradzi coś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Majner na jakiej zasadzie to dokladnie dziala?
telefon musi byc caly czas podlaczony do internetu? Np ide w trase na pare h i non stop polaczony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
ciągnie dane z GPSa... Byłem w sierpniu w górach, wędrowaliśmy 8h i Sports Tracker dał radę  Żeby nie pobierał ani nie wysyłał danych przez neta, najlepiej ustawić, że ma za każdym razem pytać przy próbie połączenia. Wtedy przy uruchomieniu zapyta o internet, dasz anuluj i gitara...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Ostatnio kupiłem do bieganie Nike Free Run  Bardzo milo sie biega w tych bucikach polecam. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Tak jak pisze uho. Aplikacja pobiera dane z GPS`a. Jak masz wyłączone w telefonie te wszystkie "gadżety" typu A-GPS, wspomagania i synchronizacje, to nie łączysz się z netem. W E52 można ustawić tak, żeby telefon pytał, jeśli będzie chciał się połączyć z netem, albo całkowicie zabronić mu łączenia się i to jest najlepsze w tym przypadku. Nie wiem jak jest w Twojej komórze, ale na wszelki wypadek powyłączaj wszystko  Oczywiście przy wspomaganiu przez neta pomiary Sports Trackera są dokładniejsze, ale te bez wspomagania są wystarczalne. Przynajmniej dla mnie  Pamiętaj Lupus o naładowaniu baterii przed wycieczką  Ja jutro (a w zasadzie dzisiaj) wracam do biegania po miesiącu intensywnej pracy i totalnym braku czasu i sił na bieganie. Sam jestem ciekaw wyników  Btw. ma ktoś jakiś ciekawy sposób (futerał or smth) na zamocowanie telefonu, żeby mi nie obijał dupska skacząc podczas biegu w tylnej kieszeni spodenek ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jest jeszcze jakas aplikacja z googli chyba Run Kepper. Zaczynam powoli tracic cierpliwośc. Chciałem zainstalowac ten Rkeeper, ale nie mogę go zainstalować, bo nie mam nr telefonu powiazanego z kontem na google. Kiedy chce powiazac moj numer tel z kontem googlowskim aby potem moc zainstalowac rkeeper, musze przejsc weryfikacje. Aby przejsc weryfikacje, musze zainstalowac inny program - aythenticator, ale nie moge go zainstalowac bo nie mam powiazanego nr telefonu z kontem googla!!! Paranoja  Takie rzeczy tylko w Ameryce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Ja ostatnio trafiłem na to i wyglada super, ale jeszcze sam nie probowalem.
http://forum.wp-7.pl/temat-endomondo-sport-tracker-podziel-si%C4%99-wynikami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Olewam tego Rkeepera. Kumpel korzysta i smiga na tym az milo, ale on kupowal aplikacje w appstore.
Co do endomondo, on laczy mi sie z internetem, jak to wylaczyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Olewam tego Rkeepera. Kumpel korzysta i smiga na tym az milo, ale on kupowal aplikacje w appstore.
Co do endomondo, on laczy mi sie z internetem, jak to wylaczyc? Rkeeper kiepski, AdiCoach do statsów nie najgorszy. Endomondo bede musiał przetestować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
a ja mam takie pytanie odnosnie zegarka,ktory mierzy ile przeszlo/przebieglo sie kilometrow.Czy ktos z forumowiczow korzysta/kupowal..wiem ze sa drogie ale jak sie sprawdza w praktyce?dzieki za wszystkie odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Endomondo cos nie hula.
Wszystko poinstalowane, laczy gps, czas mierzy a dystans 0. Jak podlączyłem do internetu to to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 538 |
Lupus jesli masz androida sproboj app Cardio Trainer. It works like a charm for me 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Btw. ma ktoś jakiś ciekawy sposób (futerał or smth) na zamocowanie telefonu, żeby mi nie obijał dupska skacząc podczas biegu w tylnej kieszeni spodenek ?  Spróbuj coś takiego- http://allegro.pl/listing.php/searc..._campaign=opera&string=etui+na+ramieDodatkowo gps lepiej widzi satelity niż z kieszeni, przez co masz lepszy pomiar. Co do łączenia z netem, to ja kupuję pakiet i jest gitara(Endomondo zjada dosłownie grosze- nie pamiętam dokładnie, ale to jest paręnaście kB). No i jeszcze ktoś może śledzić na żywo gdzie biegamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
a ja mam takie pytanie odnosnie zegarka,ktory mierzy ile przeszlo/przebieglo sie kilometrow.Czy ktos z forumowiczow korzysta/kupowal..wiem ze sa drogie ale jak sie sprawdza w praktyce?dzieki za wszystkie odpowiedzi jesli zalezy ci na dokladnosci pomiaru, to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz. wszystkie te "telefoniczne" gpsy to zabawki potrafiace na 10km dodac 400m
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
a ja mam takie pytanie odnosnie zegarka,ktory mierzy ile przeszlo/przebieglo sie kilometrow.Czy ktos z forumowiczow korzysta/kupowal..wiem ze sa drogie ale jak sie sprawdza w praktyce?dzieki za wszystkie odpowiedzi jesli zalezy ci na dokladnosci pomiaru, to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz. wszystkie te "telefoniczne" gpsy to zabawki potrafiace na 10km dodac 400m to wiem  ale potrzebuje jakis konkretow jaki model,itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Panowie nie robcie z siebie jakis lalek z gadzetami podczas biegu.Wystarczy pobiegac od 30 do 60 minut 3 x w tyg i to wystarczy chyba ze ktos z was szykuje sie na olimpiade
jak widze takich pacjentow podczas biegu co w jednej rece maja
mp 4 a w drugiej bidon z recznikiem i pedalskie obcisle spodnie
to klekajcie narody .
dobre buty jakis ciuch wg.mnie to wystarczy dla zwyklych zjadaczy chleba. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Panowie nie robcie z siebie jakis lalek z gadzetami podczas biegu.Wystarczy pobiegac od 30 do 60 minut 3 x w tyg i to wystarczy chyba ze ktos z was szykuje sie na olimpiade
jak widze takich pacjentow podczas biegu co w jednej rece maja
mp 4 a w drugiej bidon z recznikiem i pedalskie obcisle spodnie
to klekajcie narody .
dobre buty jakis ciuch wg.mnie to wystarczy dla zwyklych zjadaczy chleba. pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Panowie nie robcie z siebie jakis lalek z gadzetami podczas biegu.Wystarczy pobiegac od 30 do 60 minut 3 x w tyg i to wystarczy chyba ze ktos z was szykuje sie na olimpiade
jak widze takich pacjentow podczas biegu co w jednej rece maja
mp 4 a w drugiej bidon z recznikiem i pedalskie obcisle spodnie
to klekajcie narody .
dobre buty jakis ciuch wg.mnie to wystarczy dla zwyklych zjadaczy chleba. pozdrawiam  jak nie wnosicie do wypowiedzi nic sensownego to sie nie odzywajcie...kazdy ma inne potrzeby ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
Panowie nie robcie z siebie jakis lalek z gadzetami podczas biegu.Wystarczy pobiegac od 30 do 60 minut 3 x w tyg i to wystarczy chyba ze ktos z was szykuje sie na olimpiade Skoro Tobie to wystarcza, to ok, widocznie masz niewielkie potrzeby  ...i pedalskie obcisle spodnie IMO wygoda podczas biegu to podstawa. I zarówno chodzi tu buty, jak i o spodnie, koszulkę, czy majtki. Podobnie z gadżetami - jeśli komuś pomaga to w świadomym trenowaniu i dochodzeniu do lepszej formy, to może biegać nawet z 5 calową nawigacją w ręce, pasem z bidonami na biodrach i ciągnąć za sobą opony z Zetora...  Dla zwykłych zjadaczy chleba wystarczy wycieczka do Tesco po 4pak i paczkę czipsów plus wieczór przed TV...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
@mankiet - ja uzywam garmina 305 - bardzo precyzyjne plus opcje treningu np typu interwaly, ktory mozesz sobie ustawic nakladajac gacie przed wyjsciem na trening. do tego np "pacer" - ustawiasz sobie ze chcesz np przebiec 10km w 45min i garmin pokazuje ci ile metrow przed czy za jestes w kazdym momencie twojego biegu. @pacyfista, anfa - 30-60min 3xtyg to ja moge w majtach i kapciach pobiegac, ale na pewno nie pobije swojej zyciowki w np polmaratonie w ten sposob
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|