Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Conrad #4774425 07/07/2011 04:09
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
poszukuję marki nazwy damskich perfum - tylko za cholerę sobie nie mogę przypomnieć jak ona brzmiała, marka raczej mało znana, niedroga, bo pamiętam, że 50 ml kosztowało niecałą stówkę,
flakonik z orientalnym motywem, nazwa raczej dwuczłonowa, kojarzy mi się, że była tam litera "d" i apostrof

kojarzy ktoś?
byłbym bardzo wdzięczny smile

Bonus: Unibet
Conrad #4774483 07/07/2011 04:35
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
sam sobie odpowiem - lavin eclat d'arpege
grin

Conrad #4774575 07/07/2011 05:20
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
urwaaaaa smile co kozak smile właśnie sobie sprawiłem smile

to ta druga wersja specjalna na lato smile mmmmm

hugo boss orange made for summer





Conrad #4774629 07/07/2011 06:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Co sądzicie o Hugo Boss energise ?

Kupiłem po raz kolejny ten flakonik, ale chciałbym spytać czy są dobre czy lepiej następnym razem pomyśleć o czymś innym ?

Conrad #4774916 07/07/2011 18:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nalepsze perfumy to takie, o ktorych tu w temacie niewiele sie mowi wink

Conrad #4774960 07/07/2011 18:24
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
filozof tongue

lupus #4775220 07/07/2011 19:47
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Originally Posted by lupus
Nalepsze perfumy to takie, o ktorych tu w temacie niewiele sie mowi wink
creed himalaya (na przyklad)

betowiec #4777986 08/07/2011 21:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
ferrari black [http]

Chłopaki podpowiedzcie dlaczego tester 125ml(67zł) jest tańszy od nie testera 75ml(76zł)? Ani to promocja, czym się kierują oni w ustalaniu ceny...


Conrad #4778003 08/07/2011 21:42
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
esterów używa się w klasycznych perfumeriach, by klienci mogli wypróbować, zapach perfum na swojej skórze. Ponieważ tester nie jest przeznaczony do sprzedaży w perfumeriach, jego opakowanie nie jest bogato zdobione i foliowane, jak to, w które zapakowany jest klasyczny flakon wody toaletowej, czy perfumowanej. Tester zatem różni się od klasycznego produktu tylko tym, że zapakowany jest w białe bądź tekturowe pudełko, często bez nadruków. Na flakonie często znajduje się naklejka, lub napis „tester”, flakon często nie jest wyposażony w korek na atomizerze. Jeśli chcą Państwo perfumy dla siebie, a opakowanie nie jest Państwu potrzebne – tester jest w tym przypadku idealnym wyborem. Jeśli perfumy są prezentem dla kogoś – polecamy zakup produktu w klasycznym opakowaniu.

Na prezent nie bardzo. Dla siebie jak najbardziej warto.

Conrad #4783043 10/07/2011 18:20
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
wkurza mnie to że dla facetów wogóle niema perwfum EDP tylko EDT, a dla lasek pełno ich do wyboru - normalnie dyskryminacja frown

ja od 5 lat wierny CK1 i nadal mi się podoba, ale czas zmienić na coś innego ...

Conrad #4789106 13/07/2011 20:45
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
U
uho Offline
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
LaCoste Hot Play [iperfumy.pl]

co o tym sądzicie?? Pachnie całkiem całkiem... Tylko jak z trwałością? Używał ktoś z Was?

No i może trochę już mało oryginalny zapach... Ale fajny wink

Conrad #4789547 14/07/2011 00:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Lacosty, delikatnie mówiąc, nie są tytanami trwałości. Zapach na mnie utrzymuje się ok 2-3 godziny. Wiadomo, że zależy to od ph skóry, ale żadna perfuma tej marki nie trzyma dobrze. Pachną za to zjawiskowo - zarówno Essential jak i ten czerwony. Innych póki co nie testowałem.

Conrad #4793558 16/07/2011 02:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Panowie, a gdzie robicie zakupy perfum..? Wyłącznie perfumerie czy macie jakieś inne sprawdzone źródła?

Conrad #4793648 16/07/2011 06:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
ja z Anglii od kumpeli ktora pracuje w perfumerii na lotnisku. Ceny rewelacja jak dla mnie. Za Armani Code 200ml zaplacilem ok 170 zł.

Conrad #4795297 17/07/2011 01:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
No i Panowie..? Wszyscy w Sephora i Douglas?

Skull #4795470 17/07/2011 02:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Skull
ferrari black [http]

Chłopaki podpowiedzcie dlaczego tester 125ml(67zł) jest tańszy od nie testera 75ml(76zł)? Ani to promocja, czym się kierują oni w ustalaniu ceny...

Ja używam Ferrari Black od kilkunastu miechów. Rewelacja. Nie znam jednak odpowiedzi na Twoje pytanie. U nas była promocja w Boots 15GBP za 75ml. Normalnie 26GBP.

wwwujek #4795814 17/07/2011 05:24
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by wwwujek
No i Panowie..? Wszyscy w Sephora i Douglas?
Ja polecam te perfumerie internetowe:
www.perfumeria.pl [perfumeria.pl]
www.e-glamour.pl [e-glamour.pl]
www.pachniemy.pl [pachniemy.pl]

Kupowałem kilka razy, wszystko ok, perfumy oryginalne smile

wwwujek #4796079 17/07/2011 16:44
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by wwwujek
Panowie, a gdzie robicie zakupy perfum..? Wyłącznie perfumerie czy macie jakieś inne sprawdzone źródła?


albo allegro, ale to bacznie sie przygladam
albo tutaj: SUPER-PHARM w wiekszym centrach handlowych powinno byc, naprawde maja niezle promocje na perfumy

Conrad #4796258 17/07/2011 18:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
SUPER-PHARM ma tylko strzały, ciężko o pełna ofertę frown
A np. z iperfumy.pl ktoś korzystał? Ceny mi się podobają.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by qbasmuggy

Tez dobre ceny, ktoś jeszcze korzystał..?

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Lukasz111, forty, aker, alfa, burbon, rymoholik, $-man, ANZELMO), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1